Авторизация

Имя пользователя:

Пароль:

Новости   RSS подписка

Топ-новости   RSS подписка

Финансовые новости   RSS подписка

Финансы   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Банки и банковские технологии   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимость   RSS подписка

Новости экономики   RSS подписка

Экономика   RSS подписка

Топливно-энергетический комплекс   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Агропромышленный комплекс   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Право   RSS подписка

Статистика   RSS подписка

Зарубежные новости   RSS подписка

Мир   RSS подписка

Ближнее зарубежье   RSS подписка

Региональные новости   RSS подписка

Украина   RSS подписка

Киев   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Это интересно   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Криминал   RSS подписка

Транспорт   RSS подписка

Управление бизнесом   RSS подписка

Маркетинг и реклама   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Аналитика   RSS подписка

Финансовый рынок   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимостьRSS подписка

Экономика   RSS подписка

ТЭК (газ и электроэнергия)   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Агропромышленный рынок   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Международная аналитика   RSS подписка

Страны ближнего зарубежья   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Пресс-релизы

Новости компаний   RSS подписка

Котировки

Курс НБУ

Курс обмена наличной валюты

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс британского фунта

Курс швейцарского франка

Курс канадского доллара

Курс валют на межбанковском валютном рынке

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс рубля к доллару

Ставки

Депозитные ставки

Физические лица, гривна

Физические лица, доллар

Физические лица, евро

Юридические лица, гривна

Юридические лица, доллар

Юридические лица, евро

Депозитный калькулятор

Ставки на межбанковском кредитном рынке

Графики

График изменения курса НБУ

График изменения наличного курса

График изменения курсов на межбанковском валютном рынке

График изменения ставок на межбанковском кредитном рынке

Веб-мастеру

Информеры

Информер курсов НБУ

Информер наличных валют Киев

Информер курсов валют на межбанке

Графики

График курсов валют НБУ

График курсов обмена валют для физических лиц

График курсов валют на межбанковского валютного рынка

Экспорт новостей

Информация об агентстве

О нас

Размещение рекламы

Контакты

Подписка на новости

В следующем году депозиты будут учитывать при назначении субсидий - Минсоцполитики

19:04 15.09.2016 |

Экономика

Рева: Обов'язковий платіж з ЖКП не збільшиться / Фото УНІАН

 Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю УНІАН розповів, хто може претендувати на субсидію цієї зими та у кого і за що її можуть забрати, а також про те, що держава не може профінансувати всі взяті на себе соціальні зобов’язання.

Нещодавно ви заявили, що при підготовці бюджету на 2017 рік Міністерство фінансів виділило Міністерству соціальної політики на 53 млрд грн менше, ніж було запрошено. На які з  ваших планів не вистачить грошей?

Це - не мої плани. Мої плани трохи інші, і вони впишуться в ті цифри, які бюджетом заплановано. Просто є закони, які приймала Верховна Рада всі 25 років незалежності. А оскільки народ у нас всі люблять, то завжди змагалися у тому, хто ж любить більше.

Як результат, є величезна кількість програм, які потребують державного фінансування. Я як міністр зобов’язаний надати повну викладку потреб в коштах Міністерству фінансів, навіть, якщо не бачу в цьому необхідності. І коли ми проаналізували всі закони, що у нас діють, і потребу у коштах на їх реалізацію, то ця сума відрізняється від тої, що нам надають рівно на 53 млрд грн.

Щодо процедури - ми повинні обговорити це на Кабінеті міністрів і визначитися, які державні програми у 2017 році  будемо фінансувати в повному обсязі, а які  - частково, щоб потім внести пропозиції на розгляд народних депутатів. Адже остаточне рішення повинна приймати Верховна Рада. Тому разом з бюджетом у парламент вносяться відповідні закони, які регламентують всі ці речі. А я як міністр не маю права не зробити бюджетний запит у Кабмін про повну потребу в коштах, бо це вже, вибачте, кримінал.

Тобто, фінансування якихось із цих потреб поставлять на паузу?

Так. Але їх і так усі 25 років не фінансували. Просто зараз це активно обговорюється, бо уряд не просто декларує, а й реалізує на практиці принцип формування чесного бюджету. Раніше такого не було.

Які ж конкретно статті роками не фінансуються?

У цьому році ми не фінансували пільги з проїзду у громадському транспорті. У нас є величезна кількість пільговиків, які мають право безкоштовного проїзду. Але в бюджеті на 2016 рік грошей на цю статтю не було передбачено, а це майже 2 млрд грн, і необхідність фінансування пільги з проїзду визначена Бюджетним кодексом України.

Тепер нам знову доведеться над цим питанням думати. Я, наприклад, вважаю, що дану проблему потрібно вирішувати шляхом монетизації пільги: не відшкодовувати вартість проїзду пільговиків підприємствам-перевізникам, а видавати людям гроші в межах можливостей бюджету. А як вони використають ці гроші – то  вже їх особиста справа.

І це буде чесно, якщо сказати людям: «Коли держава стане багатшою, то ми вам більше виплатимо. А ви самі визначаєте, куди ці гроші витратити». А зараз перевезли когось, не перевезли, хтось більше отримав, хтось менше – розумієте скільки тут можливостей для зловживань?

У минулому році якою була різниця між потребами і виділеними коштами?

Відкиньте десь відсотків п’ятнадцять, і на інфляцію скоригуйте.

Нещодавно ви сказали, що українці покривають за свій рахунок 12% вартості нарахованих комунальних послуг, а в цьому опалювальному сезоні оплачуватимуть вже 15%. Чи означає це збільшення обов’язкового платежу?

Ні, обов’язковий платіж не збільшиться. Ця частина може бути більшою чи меншою в залежності від обсягу спожитих комунальних послуг. Раніше, до 2014 року, субсидія була поділена на дві частини: обов’язкова частина, яку маєте ви сплатити, і та, що покриває субсидією держава. Якщо ви економили газ, воду і все інше, то ви продовжували платити обов’язкову частину, а частка, яка покривається державою, зменшувалася.

Потім ми цю систему змінили. Стали призначати субсидію стабільну щодо норм споживання. Тепер ви платите нараховану суму платежів мінус субсидія. Таким чином, якщо ви економите ресурси, то платите менше, а субсидія залишається незмінною.

Ось тому минулої зими газопостачальні компанії казали людям, що потрібно випалити норму газу, інакше знизять субсидію, бо саме вони втрачали доходи від того, що люди економили газ.

Як наслідок - у нас були великі витрати газу минулого року через завищену соціальну норму споживання. Два роки тому норма споживання без лічильника становила 11 кубометрів газу на квадратний метр житлового приміщення. Це при тому, що реально населення споживало десь близько 6 кубометрів. Що тоді відбувалося? Люди витрачали по 6 кубометрів газу, газовики списували по 11 кубометрів на квадратний метр жилої площі, газопостачальні компанії отримували компенсацію за різницю в тарифах із бюджету, хоча фізично стільки газу люди не використали. Зекономлений газ постачальні компанії повторно продавали підприємствам промисловості по комерційній ціні. У 2014 році, коли ми готували постанову щодо встановлення нормативів споживання житлово-комунальних послуг, за експертними розрахунками десь до 500 млн євро на рік заробляли газопостачальні компанії за допомогою такої нехитрої схеми.

Ви заявляли, що сім’я має право на субсидію з оплати комунальних платежів, якщо вони в середньому перевищують 15% її доходу. Це означає, що одні можуть отримати субсидію при 5% затрат на комуналку, а інші не отримати навіть тоді, коли на платежі перепадає 25% їхнього доходу?

Так. Все вираховується по формулі. Вона дуже проста. Береться середній дохід на члена родини, наприклад 4000 грн. Ділиться на 1399 – це прожитковий мінімум для працездатної людини, ділите на 2 і множте на 15. Виходить 21,44. Це буде відсоток, який потрібно сплатити. Тепер вираховуємо, скільки це від 4000 грн. Виходить 857 грн. Тобто, якщо вартість послуг ЖКХ становить понад 857 грн – всю різницю покриває субсидія.

До нас звернулася читачка, яку викликали до місцевого відділу соціального захисту і змусили писати пояснювальну записку, звідки в неї взялася земельна ділянка. Цю землю вона має  вже десятки років, але тепер їй сказали, що потрібно провести перевірку, бо цього вимагає Міністерство фінансів. Як це стосується автоматичного продовження субсидії, їй не пояснили. Розкажіть, у чому річ?

Це те, що називається верифікацією, яку деякі попередні керівники Мінфіну визначили як один із пріоритетів бюджетної політики, маючи на меті знайти «мільярди вкрадених грошей». Це класичний приклад того, що вони отримали на виході. Ну знайшли у людини землю, але як це впливає на призначення субсидії? Ніяк. Чи можна їй відмовити в призначенні субсидії на підставі наявності земельної ділянки? Не можна. То в чому тоді «крадіжка»?

Жодної користі бюджет не отримав. А от людина побігала, а хтось отримав державне фінансування.

Що конкретно може бути приводом для не призначення субсидії?

Тільки одне – здійснення купівлі на суму понад 50 тис. грн протягом року до моменту звернення.

Тобто, якщо посеред опалювального періоду людина здійснила таку витрату, то вже через рік, під час наступного опалювального періоду, вона може подати заяву і отримати субсидію?

Так, в такому разі питань взагалі не виникне. Але людина може й раніше звернутися, просто тоді їй потрібно буде пояснити комісії, навіщо вона здійснила такі витрати, але в певних випадках їй також можуть призначити субсидію.

А якщо у людини є, наприклад, 100 тис грн і вони лежать на депозиті?

Депозит не враховується.

А спадок чи коштовний подарунок?

Якщо на суму вище 50 тис. грн, то це може стати перепоною для отримання субсидії. Тут все залежатиме від рішення комісії, яка повинна вивчити всі обставини.

А от з наступного року ми, напевне, все-таки включимо депозити в розрахунок доходу домогосподарств для призначення субсидії.

Тобто, якщо ти маєш на депозиті понад 50 тис. грн, то субсидію не отримаєш?

Так. Але, скоріше за все, ми це зробимо з травня, вже після закінчення опалювального періоду. І це правильно включити депозити, бо їх можна вважати доходами, особливо відсотки, які з них виплачуються. Ми зараз цих доходів не бачимо. Це тільки верифікація може показати.

Коли комісії органів соцзахисту на місцях приймають рішення щодо призначення субсидії, то вони мають інформацію про те, чи здійснювала людина коштовні покупки протягом року?

Ця інформація є у Державної фіскальної служби, ми її затребуємо, коли людина звернеться за субсидією.

Встигаєте за такою схемою вкладатися в терміни призначення субсидії?

Так, схема вже відпрацьована. Але проблема не в тому, що на запит можуть пізно дати відповідь, а в тому, що коли ця інформація приходить, то працівники органів соцзахисту вводять її в програму ручним способом. Автоматична система працює лише в Вінниці.

Так цю проблему можна просто вирішити створенням єдиного реєстру отримувачів соціальних виплат…

Правильно, автоматизація – це те, чим ми зараз і займаємося.

А які терміни?

Хочемо зробити, щоб у відділів соцзахисту була єдина автоматизована програма з призначення субсидій, бо зараз її немає. От у Вінниці її розробили. Зараз наш центр її доробляє, і ми її розповсюдимо безоплатно по всіх управліннях соцзахисту. А обслуговувати її буде наш центр – державне підприємство - на платній основі по договорам.

Можна буде в цей реєстр додавати іншу інформацію, наприклад, хто здійснював коштовні покупки?

Це вже трохи інше, це - проблема створення єдиного реєстру отримувачів державної допомоги. Коли ми говоримо про призначення субсидій, то є локальне завдання - програмне забезпечення, яке повинно отримувати інформацію автоматично з різних джерел і швидко її обробляти.

В які терміни плануєте завершити створення таких систем?

Зовсім інше - загальна система, куди будуть входити не тільки субсидії, а й всі соціальні допомоги.

Локальну ми можемо завершити швидко – протягом року-двох. А глобальну розробляють вже 10 років, і поки не розробили. Я нещодавно не підписав умови проведення тендеру з її розробки через те, що цю систему у нас вже пробували створити і провалили роботу. По тим умовам, які я мав затвердити, фірма, що виграє тендер, повинна була сама написати технічне завдання і сама його виконати. Це було б те ж саме, що й з електронним урядуванням.

Кошти на розробку системи виділяє держава чи донори?

Донори.

Про яку суму йде мова?

Взагалі на всю програму передбачено 300 млн доларів. Ясно, що на саму систему потрібно значно менше коштів, але все одно це великі гроші, їх не можна просто так витрачати.

Тобто, зараз ви поставили за мету розробити програму лише для субсидій?

Так. Вважаю, що не потрібно займатися глобалістикою, а необхідно виготовити цеглини, з яких згодом можна буде побудувати систему. Це швидше і краще.

Якщо людина робить покупку на суму вище 50 тис. грн вже після призначення субсидії, то як ви про це дізнаєтеся?

Вона повинна повідомити сама.

А якщо не повідомить?

От якщо не повідомить і знайдуть, то це буде її провина. У нас чітко прописані випадки, коли повинна людина повідомити про обставини, що впливають на процес призначення субсидії, або на її розмір: якщо відбулися зміни в складі сім’ї, якщо вона придбала щось на суму від 50 тис. грн. От в таких випадках виникає обов’язок громадянина, який звертається за призначенням субсидії, повідомляти про ці обставини. До речі, про цей обов’язок написано в заяві на отримання субсидії. Інститут соціальних інспекторів, який існує, перевіряє інформацію про доходи субсидіантів. І якщо він виявить, що людина нас не повідомила, то в неї можуть виникнути проблеми. Їй можуть припинити виплату субсидії.

А можуть примусити повернути субсидію?

Якщо людина не виконала свій обов’язок, то таке питання може виникнути.

Це через суд відбувається?

Або добровільно, або в судовому порядку.

Були вже такі випадки?

Практично ні, люди у нас дисципліновані.

Згадані вами соціальні інспектори перевіряють всіх субсидіантів, чи вибірково?

Вони роблять запити. Але вони зазвичай працюють по тих групах ризику, де можуть буди зловживання. Просту пенсіонерку навряд хтось стане перевіряти, які в неї можуть бути сторонні доходи?

Нещодавно уряд збільшив субсидію при купівлі твердого палива і газу в балонах для власників приватних будинків. При цьому компенсація виплачується у грошовій формі і на купівлю дров чи вугілля, вона виросла в середньому на 1000 грн – до 3 тис. грн, а на газ не так суттєво. Уряд намагається таким чином спонукати населення використовувати менше газу?

Скраплений газ використовується, в основному, для приготування їжі. А от тверде паливо - для опалення. Дуже часто, особливо в селах, у будинках є і піч, і газовий котел. І от якщо ми не збільшимо субсидію на тверде паливо, то люди будуть палити газ. Тому для економії газу, який ми більше імпортуємо, й пішли таким шляхом. Але рішення про те, яке паливо використовувати взимку, залишається на розсуд громадянина. 

Дмитро Сидоренко

 

ПО РУБРИКАМ

17:21 Сред­не­взве­шен­ный курс дол­ла­ра на меж­бан­ке 25 ап­ре­ля со­ста­вил 26.2705 грн

17:09 Де­по­зит­ные став­ки для физ­лиц 25.04.18

16:43 Дол­лар укреп­ля­ет­ся 25 ап­ре­ля на фоне про­дол­жа­ю­ще­го­ся ро­ста до­ход­но­стей US Treasuries

16:12 НБУ во 2-м квар­та­ле на­ме­рен по­ку­пать до $10 млн еже­днев­но на меж­бан­ке для на­ра­щи­ва­ния меж­ду­на­род­ных ре­зер­вов

15:28 За­кон “О ва­лю­те” на­пол­нят огра­ни­че­ни­я­ми

15:07 Бан­ки со­хра­ня­ют оп­ти­мизм в от­но­ше­нии ро­ста кор­по­ра­тив­но­го кре­ди­то­ва­ния и на­се­ле­ния в сле­ду­ю­щие 12 мес. - опрос НБУ

12:48 НБУ вво­дит в об­ра­ще­ние па­мят­ную мо­не­ту “Ав­то­ном­ная Рес­пуб­ли­ка Крым”

12:46 НБУ про­дал 24 ап­ре­ля бан­кам де­по­зит­ные сер­ти­фи­ка­ты на 12 503 млн гри­вен

12:35 Скай Банк ре­шил про­ве­сти сли­я­ние с бан­ком “Сич”

12:29 Morgan Stanley со­хра­ня­ет по­зи­ции в дол­ла­ро­вых бон­дах Укра­и­ны

12:14 Бир­жи АТР за­кры­лись 25 ап­ре­ля пре­иму­ще­ствен­но в ми­ну­се вслед за рын­ка­ми США

11:21 На меж­бан­ке 24 ап­ре­ля объ­ем тор­гов дол­ла­ром уве­ли­чил­ся на $99,7 млн до $247,4 млн

11:17 Кур­сы ва­лют по кар­точ­ным опе­ра­ци­ям на 25.04.18

10:45 Ин­декс меж­бан­ков­ских ста­вок по блан­ко­вым кре­ди­там и де­по­зи­там 24.04.18

10:36 Остат­ки средств на кор­с­че­тах бан­ков 25.04.18

18:36 В Ев­ро­ко­мис­сии го­во­рят, что Укра­и­на вы­пол­ни­ла од­но из че­ты­рех усло­вий для по­лу­че­ния но­вой фин­по­мо­щи

18:23 Нефть уско­ри­ла па­де­ние 25 ап­ре­ля на дан­ных о за­па­сах в США, це­на Brent опу­сти­лась до $73,3 за бар­рель

18:12 Ка­б­мин хо­чет по­мочь IKEA зай­ти на укра­ин­ский ры­нок

17:40 TANAP бу­дет вве­ден в строй в на­ча­ле июня — Эр­до­ган

17:02 Укра­и­на про­дол­жа­ет при­ни­мать газ Га­з­про­ма лишь для тран­зи­та

15:07 Бан­ки со­хра­ня­ют оп­ти­мизм в от­но­ше­нии ро­ста кор­по­ра­тив­но­го кре­ди­то­ва­ния и на­се­ле­ния в сле­ду­ю­щие 12 мес. - опрос НБУ

14:38 Гос­гео­недр не пу­сти­ла Укр­га­з­до­бы­чу на шельф

14:17 КС при­знал не­кон­сти­ту­ци­он­ным предо­став­ле­ние Уго­лов­но-ис­пол­ни­тель­ной служ­бе Ми­ню­ста функ­ции след­ствия

13:44 Укра­ин­цы за­пла­ти­ли 671 млн грн на­ло­га на не­дви­жи­мость

13:01 Наф­то­газ по­чти до­гнал Га­з­пром по при­бы­ли

17:40 TANAP бу­дет вве­ден в строй в на­ча­ле июня — Эр­до­ган

13:35 Пра­вя­щие се­мьи Азер­бай­джа­на свя­за­ны с сек­рет­ны­ми ин­ве­сти­ци­я­ми через банк на Маль­те - СМИ

13:29 В Ар­ме­нии на­ча­лась но­вая вол­на ан­ти­пра­ви­тель­ствен­ных про­те­стов

13:23 В стра­нах ЕС рас­тет чис­ло за­пре­тов на но­ше­ние ре­ли­ги­оз­ной одеж­ды

09:11 Мак­рон пред­ла­га­ет вы­ра­бо­тать но­вое со­гла­ше­ние по Ира­ну

09:04 Син­га­пур и Гон­конг ста­но­вят­ся цен­тра­ми ICO в Азии

08:07 The Guardian узна­ла о плане За­па­да обой­ти рос­сий­ское ве­то в СБ ООН

08:03 Се­на­то­ры США за­про­си­ли у бан­ков ин­фор­ма­цию о сче­тах фигу­ран­тов “кремлев­ско­го до­кла­да”

24.04 Кто та­кой Ни­кол Па­ши­нян: пять фак­тов о ли­де­ре ре­во­лю­ции в Ар­ме­нии

24.04 Ев­ро­стат на­звал стра­ны ЕС с круп­ней­шим госдол­гом

24.04 Фин­лян­дия ре­ши­ла свер­нуть экс­пе­ри­мент по вы­пла­те ба­зо­во­го до­хо­да

24.04 День­ги, секс, ик­ра и 17 де­пу­та­тов: что из­вест­но о мас­штаб­ной схе­ме под­ку­па в ПАСЕ

24.04 Мо­гут ли Мер­кель и Мак­рон спа­сти ядер­ное со­гла­ше­ние с Ира­ном

24.04 Ак­ции “Ру­са­ла” в Гон­кон­ге на от­кры­тии тор­гов взле­те­ли на 24%, да­лее рас­тут до 37%

24.04 “Боль­шая се­мер­ка” го­то­ва рас­ши­рить санк­ции в от­но­ше­нии Рос­сии

11:02 Гла­ва Де­пар­та­мен­та ин­форм­тех­но­ло­гий КГГА Юрий На­за­ров: осе­нью элек­трон­ный би­лет для все­го транс­пор­та бу­дет за­пу­щен

08:22 Раз­ре­ше­ние ор­га­нам мест­но­го са­мо­управ­ле­ния за­пре­щать про­да­жу ал­ко­го­ля в опре­де­лен­ное вре­мя су­ток всту­пи­ло в си­лу

24.04 Ми­н­ин­фра­струк­ту­ры пред­ло­жи­ло за­крыть воз­мож­ность вхо­да рос­сий­ских су­дов во внут­рен­ние во­ды стра­ны

24.04 За­ко­но­да­тель­ная “пу­стыш­ка”: За­чем МЭРТ штра­фы за от­сут­ствие ре­ги­стра­ции

24.04 "Киевпастранс" на­ме­рен по­вы­сить та­ри­фы на про­езд в на­зем­ном ком­му­наль­ном транс­пор­те Ки­е­ва до 8 гри­вен с 15 июля

24.04 В Укра­ине хо­тят про­ве­сти про­вер­ки про­жи­ва­ния граж­дан по “про­пис­ке”: на­ру­ши­те­лям гро­зит штраф

23.04 Тор­го­вые цен­тры Ки­е­ва уда­ри­лись в ре­кон­цеп­цию

23.04 Все­лен­ский Пат­ри­ар­хат на­чи­на­ет про­це­ду­ры, не­об­хо­ди­мые для предо­став­ле­ния ав­то­ке­фа­лии Укра­ин­ской пра­во­слав­ной церк­ви

23.04 Толь­ко чет­верть укра­ин­цев от­кла­ды­ва­ет день­ги на пен­сию

20.04 В Ки­ев­парк­транс­сер­ви­се рас­ска­за­ли, ка­кие сюр­при­зы ждут ав­то­мо­би­ли­стов этой осе­нью

20.04 Цен­ность граж­дан­ства Укра­и­ны су­ще­ствен­но вы­рос­ла - ис­сле­до­ва­ние

19.04 Гла­ва Украв­то­до­ра не под­дер­жи­ва­ет идею от­ме­ны жел­то­го сиг­на­ла све­то­фо­ра на до­ро­гах

18.04 Ка­б­мин хо­чет от­ме­нить жел­тый сиг­нал све­то­фо­ра

18.04 Укра­и­на под­ня­лась на 29 по­зи­цию в ав­то­ри­тет­ном меж­ду­на­род­ном рей­тин­ге Global Firepower Index

17.04 Про­пис­ка по-но­во­му: пра­ви­ла ре­ги­стра­ции в Укра­ине из­ме­нят

19:01 По­че­му Кап­лин при­шел ша­тать Ка­б­мин

13:40 Сыт­ник рас­счи­ты­ва­ет, что НАБУ по­лу­чит пол­ный до­ступ к е-де­кла­ра­ци­ям с при­хо­дом но­во­го гла­вы НАПК

11:57 Как по­ли­ти­ки-по­пули­сты и груп­пы лоб­би­стов двух оли­гар­хов вы­сту­па­ют про­тив фор­муль­но­го це­но­об­ра­зо­ва­ния

24.04 Ком­про­мат из 90-х: Кто за­ка­зал Тру­ха­но­ва

24.04 В НАТО на 60%: Чем Укра­и­на гор­дит­ся пе­ред Аль­ян­сом

24.04 Тре­тья си­ла. В чем фе­но­мен “пер­вых не­про­ход­ных”

24.04 Где на Дон­бас­се в бли­жай­шее вре­мя воз­мож­но се­рьез­ное обостре­ние

23.04 Иг­ра в прай­ме­риз: За­чем Хо­му­тын­ник под­став­ля­ет Кер­не­са с пре­зи­дент­ством

23.04 Все­лен­ский Пат­ри­ар­хат на­чи­на­ет про­це­ду­ры, не­об­хо­ди­мые для предо­став­ле­ния ав­то­ке­фа­лии Укра­ин­ской пра­во­слав­ной церк­ви

23.04 Ве­сен­нее обостре­ние. “Ги­бри­ды” сно­ва тя­нут ру­ки к Ма­ри­у­по­лю

23.04 Рей­тинг са­мых бо­га­тых лю­дей Укра­и­ны вновь воз­гла­вил Ах­ме­тов

23.04 Ата­ку на Укра­и­ну ви­дят как ата­ку на сво­бод­ный, де­мо­кра­ти­че­ский мир - Клим­кин о встре­че G7 в То­рон­то

23.04 Да­ни­люк и пре­зи­дент ЕБРР Ча­кра­бар­ти об­су­ди­ли со­труд­ни­че­ство Укра­и­ны с МВФ

23.04 Да­ни­люк и ви­це-пре­зи­дент Ев­ро­ко­мис­сии Дом­бров­скис об­су­ди­ли усло­вия вы­де­ле­ния мак­ро­эко­но­ми­че­ской по­мо­щи для Укра­и­ны

23.04 США при­зы­ва­ют Укра­и­ну со­здать не­за­ви­си­мый Ан­ти­кор­руп­ци­он­ный суд и по­вы­сить та­ри­фы на газ

17:18 Xiaomi в рам­ках под­го­тов­ки к IPO обе­ща­ет огра­ни­чить рен­та­бель­ность - СМИ

16:56 Microsoft до­ве­ла до тюрь­мы пред­при­ни­ма­те­ля, ко­то­рый де­лал дис­ки вос­ста­нов­ле­ния Windows

14:52 Пред­став­лен смарт­фон Xiaomi Mi 6X. Ком­па­ния утвер­жда­ет, что его ка­ме­ра луч­ше, чем в iPhone X

11:37 BMW пред­ста­ви­ла в Пе­кине пер­вый элек­три­че­ский крос­со­вер

09:29 Но­вый Mercedes-Benz A-Class стал “длин­ным” се­да­ном

09:17 Гер­ман Греф: блок­чейн – не­до­зре­лая и пе­ре­оце­нен­ная тех­но­ло­гия

24.04 По­че­му нель­зя скры­вать от ра­бот­ни­ков горь­кую прав­ду

24.04 Крос­со­вер Mercedes-Maybach: че­ты­ре элек­тро­мо­то­ра, го­ло­со­вое управ­ле­ние и “зо­ло­тые” крес­ла

24.04 Ис­сле­до­ва­те­лям уда­лось по­хи­тить бит­кой­ны с физи­че­ски изо­ли­ро­ван­ной си­сте­мы

24.04 Пред­став­лен са­мый до­ступ­ный крос­со­вер Skoda

23.04 Hyundai Mobis на­чи­на­ет те­сти­ро­ва­ние са­мо­управ­ля­е­мо­го ав­то­мо­би­ля M.BILLY

23.04 Ми­ро­вой объ­ем уте­чек дан­ных в 2017 г. вы­рос в 4,2 ра­за - ис­сле­до­ва­ние

23.04 Mercedes-Benz мо­жет стать по­став­щи­ком дви­га­те­лей для Volvo

23.04 Це­на теле­ви­зо­ра Sharp фор­ма­та 8K пре­вы­ша­ет 11 000 ев­ро

23.04 Япон­ские ком­па­нии ви­дят боль­шие воз­мож­но­сти в не­боль­ших про­мыш­лен­ных ро­бо­тах — ко­бо­тах

24.04 Блок­чейн-бра­у­зер Brave за­клю­чил парт­нер­ство с Dow Jones Media

24.04 По­че­му нель­зя скры­вать от ра­бот­ни­ков горь­кую прав­ду

20.04 Как рас­ска­зы­вать о сво­их та­лан­тах без скром­но­сти, и хва­стов­ства

18.04 За­чем на­чаль­ству ис­кус­ствен­ный ин­тел­лект

18.04 Смех на ра­бо­чем ме­сте - при­знак… че­го?

11.04 По­вы­ше­ние, по­сле ко­то­ро­го хо­чет­ся уво­лить­ся

04.04 Ка­кие стра­те­гии по­мо­гут жен­щи­нам в ка­рье­ре

03.04 Со­зда­тель ан­ти­ви­ру­са McAfee бе­рет по $105 000 за твит о крип­то­ва­лю­тах

02.04 Во­вле­чен­ные со­труд­ни­ки быст­рее вы­го­ра­ют на ра­бо­те

29.03 Пер­вые 100 дней на­чаль­ни­ка: как из­бе­жать уча­сти вол­ка-оди­ноч­ки

26.03 Как на­учить­ся вли­ять на лю­дей

20.03 По­пуляр­ный стри­мер Ninja, транс­ли­ру­ю­щий Fortnite, за­ра­ба­ты­ва­ет 500 ты­сяч дол­ла­ров в ме­сяц

19.03 Что на­до знать о ра­бо­чей ви­зе в Гер­ма­нию

28.02 Мож­но ли ку­пить сча­стье за день­ги? Уче­ные го­во­рят, что да

15.02 14 при­зна­ков то­го, что вас ско­ро уво­лят

теги

Apple, Aston Martin, Audi, bitcoin, BMW, Credit Suisse, Deutsche Bank, Facebook, Ford, Google, Huawei, Jaguar, Lamborghini, Lenovo, LG, Mercedes-Benz, Microsoft, Porsche, Samsung, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Xiaomi, Англия, Белоруссия, Венесуэла, Газпром, ЕС, Казахстан, Китай, Молдова, Россия, США, Туркменистан, Турция, акции, депозитные ставки, золото, ипотека, кредит, межбанк, облигации, прогноз, форекс

ТОП-НОВОСТИ

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

 

Это интересно