Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта відступає, незважаючи на митну паузу, через ескалацію торговельної війни між США та Китаємс

08:34 10.04.2025 |

Фінанси

 

Ціни на нафту знизилися в четвер, оскільки президент США Дональд Трамп посилив торговельну війну з Китаєм, навіть незважаючи на те, що він оголосив про 90-денну паузу в митах, спрямованих на інші країни.

О 05%20 EET ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 77 центів, або на 1,18%, до 64,71 долара за барель, а ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate подешевшали на 65 центів, або на 1,04%, до 61,70 долара.

Після митної паузи щодо більшості країн, базові контракти на нафту в середу встановилися на 4% вище після падіння на 7% протягом сесії.

Трамп, однак, підвищив ставку мита для Китаю до 125% з раніше оголошених 104%, які почали діяти раніше в середу.

Підвищення мит США на Китай залишає багато невизначеності на ринках, зазначили в четвер у своїй аналітичній замітці стратеги ING по сировинним товарам.

«Ця невизначеність, як і раніше, може затягнути глобальне зростання, що, безумовно, викликає занепокоєння для попиту на нафту», - відзначають вони.

«Форвардна крива ICE Brent сигналізує про кращу забезпеченість ринку нафтою», - зазначають стратеги, відзначаючи, що ICE Brent перейшла в режим контанго, починаючи з контракту на січень 2026 року.

Китай також оголосив про введення додаткового імпортного збору на американські товари, запровадивши з четверга мито у розмірі 84%.

«Ми можемо очікувати, що ціни на нафту відновлять більш широку тенденцію до зниження, як тільки оптимізм навколо нещодавнього скасування мит згасне», - сказав Єп Джун Ронг, ринковий стратег онлайн-торгівельної платформи IG.

«З боку попиту зберігаються зустрічні вітри, а перспективи зростання Китаю знаходяться під загрозою через триваючу політику «око за око», - сказав Єп.

Інвестори також спостерігали за змішаними факторами пропозиції.

«Ціни також знайшли деяку підтримку після того, як Keystone Pipeline оголосив про форс-мажорні обставини щодо запланованих поставок нафти», - повідомили аналітики ANZ Research в четвер, зазначивши, що існують ризики зниження цін на нафту на тлі ознак зростання поставок з боку членів ОПЕК.

Нафтопровід Keystone з Канади до США залишався закритим в середу після розливу нафти поблизу Форт-Ренсом, Північна Дакота, в той час як плани щодо його повернення в експлуатацію оцінювалися, повідомив його оператор South Bow.

У той же час, Каспійський трубопровідний консорціум відновив завантаження нафти на одному з двох раніше закритих причалів у Чорному морі, повідомив в середу, після того, як суд зняв обмеження, накладені на об'єкт групи, підтримуваної Заходом, російським регулятором.

За даними Управління енергетичної інформації, за тиждень до 4 квітня запаси нафти в США зросли на 2,6 мільйона барелів, що майже вдвічі перевищило очікування опитування агентства Reuters, яке прогнозувало зростання на 1,4 мільйона барелів.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5113
 0,0725
0,17
EUR
1
46,8870
 0,1875
0,40

Курс обміну валют на сьогодні, 10:37
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1362  0,02 0,05 41,7372  0,07 0,16
EUR 46,4845  0,22 0,46 47,2759  0,16 0,34

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5200  0,11 0,25 41,5350  0,10 0,25
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес