Фінансові новини
- |
- 07.07.26
- |
- 13:52
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Почніть з того місця, де ви перебуваєте. Застосовуйте те, що у вас є, і робіть все, що у ваших силах" Артур Еш |
Украинские еврооблигации в пятницу торговались вяло, зафиксировав при этом слабый рост
19:21 24.09.2010 |
Украинские еврооблигации в преддверии выходных традиционно торговались вяло, зафиксировав при этом слабый рост.
Как сообщила агентству "Интерфакс-Украина" дилер отдела торговых операций инвесткомпании "Драгон Капитал" Светлана Русакова, украинские суверенные еврооблигации в пятницу котировались на 0,25 процентных пункта выше по сравнению с закрытием предыдущего дня.
Новый выпуск Украина-15, в частности, торговался в пределах 99,5-100% номинала с доходностью 7-6,88% годовых, а Украина-20 выросла в цене до уровня 99,75-100,25% номинала, доходность при этом снизилась до 7,79-7,71% годовых.
Вслед за "суверенами" повысились в стоимости и квазисуверенные еврооблигации "Нафтогаза Украины" с погашением в 2014 году и Укрэксимбанка с погашением в 2015 году. По данным С.Русаковой цена бондов госмонополиста достигла уровня 107,75-108,25% номинала, а банка - 102,25-103,5% номинала, их доходности при этом снизились до 7,24-7,10% и 7,71%-7,46% годовых соответственно.
В корпоративном секторе, после высокой торговой активности на предыдущей неделе все еще сохраняет интерес инвесторов свежий выпуск ПриватБанка с погашением в 2015 году. Как сообщил агентству аналитик инвестгруппы "Сократ" Станислав Картавых, после пятничного роста цены бондов банка на 23 базисных пункта (б.п.), их доходность снизилась до 9,4% годовых, оставаясь при этом выше доходности по более длинному выпуску с погашением в 2016 году - 9,1% годовых.
По данным С.Картавых, среди "коротких" бумаг ранее активные еврооблигации "Азовсталь"-11 оставались без изменения доходности - на уровне 6,5% годовых, вместе с тем незначительно подешевел выпуск "Киевстара" с погашением в 2012 году. Бумаги "Киевстара" снизились в цене на 25 б.п., и в настоящее время котируются практически на уровне номинала, добавил он.
Под влияние новостей об одобрении держателями еврооблигаций "Интерпайпа" реструктуризации выпуска с продлением срока обращения на семь лет и повышением ставки на 150 б.п. цена выпуска упала на те же 150 б.п. С.Картавых при этом считает, что после выплаты долга по купонным платежам эмитента можно ожидать большего давления на котировки выпуска со стороны продавцов.
Как сообщила С.Русакова, евробонды ДТЭК с погашением в 2015 году торговались в пятницу на прежних ценовых уровнях 102,25-103,25% номинала, что предусматривает доходность 8,89%-8,62%. По данным эксперта, обнародование хороших финансовых результатов энергохолдинга за первое полугодие 2010 года не оказало значительного влияния на котировки бумаг.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Печерський районний суд Києва заборонив «Центру
протидії корупції» та «Слідству.Інфо» публікувати розслідування про
об'єкти нерухомості брата директора Державного бюро розслідувань Олексія
Сухачова.
1 липня 2026 року Державна служба експортного контролю України (ДСЕК)
видала перший в історії країни дозвіл на експорт готових бойових
безпілотних систем.
Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Курс американського долара зростає щодо євро та фунта стерлінгів, знижується щодо єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 6 липня 2026 року.
Долар США залишається стабільним щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, а щодо єни - зміцнюється.
Уряд України упродовж січня - червня 2026 року,
за даними депозитарію Національного банку, залучив від розміщення ОВДП
на аукціонах 204 799,5 млн грн, 452,0 млн дол. США та 294,9 млн євро.
За тиждень з 29 червня по 3 липня Національний банк України продав на міжбанку 1,14 млрд дол, при цьому купив 650 тис доларів.
Банк JPMorgan змінив свій прогноз щодо вартості золота, знизивши очікувану ціну на кінець 2026 року з $6000 до $4500 за унцію
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Samsung Foundry відновила розробку 1,4-нм технологічного процесу після
паузи, однак масове виробництво таких чипів тепер заплановане лише на
2029 рік.
Потужний приплив інвестицій у штучний інтелект (ШІ), який розігнав
світові біржі до рекордів, може завершитися фінансовим крахом.
Опубліковано червневий рейтинг найпотужніших суперкомп'ютерів планети
TOP500. Головна сенсація - американська система El Capitan, що
лідирувала до цього, зміщена з п'єдесталу.
Volkswagen планує припинити партнерство з Bosch у напрямку
автоматизованого водіння, повідомляє німецьке видання Bild із посиланням
на кілька джерел.
Група компаній "Епіцентр" запустила цифрову платформу "Епіцентр Бізнес",
яка об'єднує низку сервісів для підприємців, зокрема, бізнес-закупівлі і
можливість кредитування, повідомила пресслужба групи.
Сучасна авіація, попри всі ці сенсорні екрани в кабінах та композитні
матеріали, залишається досить консервативною штукою. Ви нахиляєте
літак, бо залізна пластина на крилі відхиляється вгору чи вниз. Це
ефективно, але складно, важко та створює купу аеродинамічного опору.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.