Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта продовжує падати через побоювання щодо зростання пропозиції в кінці 2024 року

 

Ціни на нафту знизилися на азіатських торгах у вівторок, продовживши втрати з попередньої сесії, коли ціни впали до найнижчого рівня за чотири місяці, оскільки інвестори стурбовані збільшенням пропозиції пізніше в цьому році на тлі обережних прогнозів попиту з боку ключового споживача - США.

Ф'ючерси на нафту марки Brent о 05:43 EET впали на 49 центів або 0,63% до 77,87 долара за барель. Brent закрилася нижче $80 вперше з 7 лютого після падіння в понеділок більш ніж на 3%.

Ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate подешевшали на 51 цент, або на 0,51%, до 73,71 долара. У понеділок вони також зупинилися біля чотиримісячного мінімуму після падіння на 3,6%.

Організація країн-експортерів нафти та їхні союзники на чолі з Росією, разом відомі як ОПЕК+, у неділю домовилися продовжити більшість скорочень видобутку нафти до 2025 року, але залишили можливість для добровільного скорочення видобутку вісьмома членами, яке буде поступово припинятися з жовтня і далі.

«Ціни на нафту останнім часом стикаються з подвійним ударом: на пропозицію впливає рішення ОПЕК+ почати згортання деяких скорочень видобутку з жовтня 2024 року, в той час як умови попиту не були добре підтримані слабшою, ніж очікувалося, виробничою активністю в США», - зазначив ринковий стратег IG Єп Джун Ронг в електронному листі.

У травні виробнича активність в США сповільнилася другий місяць поспіль, а витрати на будівництво несподівано впали другий місяць поспіль у квітні через зниження активності в нежитловому секторі - обидва ці фактори можуть призвести до зниження попиту на нафту і паливо.

«...Зважаючи на мантру "погані новини - це погані новини", подальша економічна слабкість може призвести до зниження цін на нафту, потенційно відкриваючи шлях до повторного тестування нижньої межі місячного діапазону на рівні 72,00 доларів США», - додав він.

Ознаки ослаблення зростання попиту тиснули на ціни на нафту в останні місяці, при цьому в центрі уваги були дані про споживання палива в США. Середня ціна бензину в США знизилася на 5,8 центів за галон до 3,50 доларів за галон в понеділок, згідно з даними GasBuddy.

Уряд США опублікує дані про запаси і поставлену продукцію в середу. Обсяги поставок, які вважаються проксі-показником попиту, покажуть, скільки бензину було спожито у вихідні на День пам'яті, що є початком водійського сезону в США.

Занепокоєння щодо цих макроекономічних чинників з боку найбільшого світового споживача нафти, ймовірно, продовжить впливати на ціни в найближчій перспективі, кажуть деякі аналітики.

«Більш широкий ринок все більше стурбований ситуацією в США, попитом на нафту з боку кінцевих споживачів (показники якого постраждали від точності даних в травні, але залишаються низькими) і його глобальними наслідками», - сказав аналітик Sparta Commodities Ніл Кросбі в щотижневому клієнтському бюлетені.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
40,5458
 0,2141
0,53
EUR
1
43,7814
 0,0681
0,16

Курс обміну валют на сьогодні, 11:07
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,3550  0,07 0,16 40,9327  0,09 0,22
EUR 43,5896  0,02 0,04 44,3446  0,02 0,04

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,5100  0,06 0,15 40,5350  0,06 0,15
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес