Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта падає, оскільки активність китайських заводів уповільнюється; Ринок стежить за даними США

 

Ціни на нафту знизилися в четвер після того, як дані показали падіння виробничої активності в Китаї, при цьому інвестори також очікують на звіт про витрати на особисте споживання в США, який вийде сьогодні.

Жовтневі ф'ючерси на нафту Brent, термін дії яких спливає в четвер, о 03:50 за Грінвічем впали на 12 центів, або 0,1%, до $85,74 за барель. Активніший листопадовий контракт подешевшав на 6 центів, або 0,1%, до $85,18.

Жовтневі ф'ючерси на нафту марки West Texas Intermediate подешевшали на 5 центів, або на 0,1%, до $81,58.

Виробнича активність Китаю в серпні скорочується п'ятий місяць поспіль, як показало офіційне опитування підприємств у четвер, що посилює стурбованість з приводу недавніх слабких даних про зростання другої за величиною економіки світу.

Офіційний індекс менеджерів із закупівель (PMI) зріс до 49,7 з 49,3 у липні, за даними Національного бюро статистики, залишаючись нижчим за рівень у 50 пунктів, що відокремлює спад від зростання.

Погіршення прогнозу постачання нафти в США підтримало ціни на попередній сесії, але це було пов'язано з перешкодами в умовах попиту, сказав Йіп Джун Ронг, ринковий стратег IG.

"Загалом, суперечливі фактори змушують сьогодні ціни перебувати в деякій нерішучості, що додатково викликане деяким вичікуванням, оскільки увага переключається на випуск основного PCE в США сьогодні ввечері", - сказав Йіп.

Інвестори стежать за показниками інфляції, які вимірюються витратами на особисте споживання в США, які будуть опубліковані в четвер.

На даний момент ціни на нафту рухаються до щотижневого зростання, при цьому дані уряду США показують більш обмежені, ніж очікувалося, запаси сирої нафти, тоді як військовий переворот у Габоні, члені ОПЕК, також викликав побоювання з приводу перебоїв у постачанні сирої нафти.

Аналітики очікують, що Саудівська Аравія продовжить добровільне скорочення видобутку нафти на 1 мільйон барелів на день третій місяць поспіль, починаючи з жовтня, на додаток до скорочень, запроваджених ОПЕК+, Організацією країн-експортерів нафти та її союзниками на чолі з Росією.

Тим часом уряд США переглянув темпи зростання валового внутрішнього продукту минулого кварталу у бік зниження до 2,1% з 2,4%, про які повідомлялося минулого місяця, а дані, опубліковані в середу, показали, що зростання заробітної плати у приватному секторі в серпні значно сповільнився.

Федеральна резервна система може завершити цикл підвищення процентних ставок, якщо ринок праці та економічне зростання продовжать сповільнюватись нинішніми поступовими темпами, заявив у середу колишній президент ФРС Бостона.

"Погані новини були хорошими, оскільки більш слабкі економічні дані США знизили очікування нового підвищення ставок", - йдеться у повідомленні ANZ Research. Вищі відсоткові ставки знижують попит і чинять тиск на ціни на нафту.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,1859
 0,0343
0,08
EUR
1
45,4322
 0,0914
0,20

Курс обміну валют на 04.10.24, 10:56
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9172  0,05 0,11 41,5144  0,03 0,08
EUR 45,2912  0,13 0,30 45,9936  0,12 0,26

Міжбанківський ринок на 04.10.24, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2000  0,04 0,11 41,2150  0,03 0,08
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес