Фінансові новини
- |
- 22.12.24
- |
- 07:11
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта стабільна, оскільки побоювання щодо пропозиції компенсують невизначеність попиту в Китаї
12:27 07.03.2023 |
Ціни на нафту у вівторок практично не змінилися після зростання протягом останніх п'яти сесій, оскільки побоювання щодо обмежених вільних потужностей на ринку та невизначеність щодо російських поставок компенсували змішані дані щодо нафти від найбільшого імпортера сирої нафти Китаю.
Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 18 центів до $86,36 за барель до 07:30 за Грінвічем після зростання на 0,4% у понеділок.
Американська нафта марки West Texas Intermediate торгувалася на рівні $80,62 за барель, що на 16 центів вище після зростання на 1% на попередній сесії.
Brent та WTI виграють шосту сесію поспіль, що для Brent стане найдовшою серією з травня 2022 року.
"Побоювання з приводу пропозиції, які сприяли зростанню цін на нафту відразу, ймовірно, пов'язані з коментарем генерального директора Chevron про те, що на нафтових ринках "не так багато можливостей для коливання", - зазначає аналітик Commonwealth Bank of Australia Вівек Дхар.
«Ключовим невідомим на 2023 рік буде порушення експорту нафти та нафтопродуктів із Росії».
Генеральний директор Chevron Corp Майк Вірт заявив на конференції в Х'юстоні в понеділок, що судам, які перевозять російську нафту і нафтопродукти, тепер доводиться долати великі відстані, щоб дістатися несанкціонованих ринків, тоді як запаси нафти та коливання постачання обмежені, що робить світовий ринок. вразливим до будь-яких непередбачених обставин.
Змішані дані про торгівлю нафтою з Китаю стримали зростання, оскільки імпорт сирої нафти в січні та лютому впав на 1,3% порівняно з попереднім роком до 10,4 млн. барелів на добу (барелів на добу), хоча аналітики вказали на прискорення імпорту в лютому як на ознаку того, що попит на паливо поновився.
Митниця не дає розбивки за окремими місяцями, щоб уникнути невідповідностей у даних про свято Місячного Нового року, яке зазвичай припадає на цей період, але аналітики, які відстежують дані про доставку, кажуть, що імпорт Китаю в січні був нижчим за рівень минулого року.
Дані також показали, що експорт нафтопродуктів, таких як бензин, дизельне паливо та паливо для реактивних двигунів, за перші два місяці 2023 року зріс на 74,2% порівняно з роком раніше, що викликає побоювання щодо попиту на паливо у другого за величиною у світі споживача нафти.
Очікується, що в США цього тижня звіти про запаси нафти і нафтопродуктів за тиждень, що закінчився 3 березня, покажуть зниження, як показало попереднє опитування Reuters у понеділок.
Це може бути перше зниження за 10 тижнів, якщо взяти до уваги раніше офіційні дані Управління енергетичної інформації.
Щотижневі звіти Американського інституту нафти, галузевої групи мають бути представлені о 16:30. за східним часом (21:30 за Грінвічем) у вівторок та о 10:30 (15:30 за Грінвічем) у середу від Управління енергетичної інформації.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :