Фінансові новини
- |
- 22.12.24
- |
- 10:42
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта падає 28 жовтня, оскільки Китай розширює антиковідні обмеження
14:45 28.10.2022 |
Ціни на нафту впали в п'ятницю після того, як найбільший імпортер сирої нафти Китай розширив свої обмеження на COVID-19, хоча орієнтири були готові до щотижневого зростання на тлі побоювань щодо пропозиції та несподівано позитивних економічних даних.
Ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 50 центів, або 0,5%, до 96,46 долара за барель на 10:47 за Грінвічем, піднявшись на 1,3% на попередній сесії. Ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали на 78 центів, або на 0,9%, до 88,30 долара.
Обидва зразки, проте, були на шляху до щотижневого зростання, причому Brent наближалася до приросту близько 3%, а WTI - близько 4%.
П'ятничне зниження відбулося після того, як у четвер китайські міста посилили заходи по боротьбі з COVID-19, опечатавши будівлі і заблокувавши райони в спробі зупинити спалахи, що розширюються.
27 жовтня у Китаї було зареєстровано 1506 нових випадків зараження COVID-19, повідомила у п'ятницю Національна комісія охорони здоров'я, порівняно з 1264 новими випадками вдень раніше.
Міжнародний валютний фонд очікує, що зростання Китаю сповільниться до 3,2% цього року, що на 1,2 пункту нижче за квітневий прогноз після зростання на 8,1% у 2021 році.
"Важко обґрунтувати відновлення закупівель сирої нафти Китаєм на тлі невизначеності щодо його політики нульового поширення COVID", - сказав аналітик PVM Oil Стівен Бреннок.
Проте обмеженням втрат стало сильне відновлення валового внутрішнього продукту (ВВП) США у третьому кварталі, що підкреслило стійкість найбільшої у світі економіки та споживача нафти.
Дані за четвер показали, що ВВП США збільшився вищими, ніж очікувалося, на 2,6% у річному обчисленні після скорочення на 0,6% у попередньому кварталі.
Економіка Німеччини також несподівано зросла у третьому кварталі, як показали дані у п'ятницю, оскільки найбільша економіка Європи поки що стримувала рецесію, незважаючи на високу інфляцію та побоювання з приводу енергопостачання.
Побоювання з приводу поставок напередодні заборони Європи, що насувається, на імпорт російської нафти також надали підтримку цінам.
«Ринок, як і раніше, побоюється наближення термінів закупівель російської нафти в Європі до того, як 5 грудня набудуть чинності санкції», - зазначають аналітики ANZ Research.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :