Фінансові новини
- |
- 04.03.26
- |
- 01:57
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта дешевшає більш ніж на $1 за барель через тривкі побоювання з приводу попиту
13:11 25.10.2022 |

Ціни на нафту впали більш ніж на 1 долар за барель у вівторок, оскільки ведмежі економічні дані з ключових світових економік посилили побоювання щодо попиту.
Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 1,14 долара до 92,12 долара за барель на 09:23 за Грінвічем після зниження на 0,3% на попередній сесії.
Ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate з постачанням у грудні впали на 1,01 долара до 83,57 долара за барель після попереднього зниження на 0,6%.
Фундаментальні показники попиту та пропозиції залишаються переважно стабільними, залишаючи економічні настрої в центрі уваги ринку нафти, сказала Вандана Харі, засновник постачальника послуг аналізу ринку нафти Vanda (NASDAQ:VNDA) Insights.
«Більшість негативних прогнозів щодо попиту вже відбулися, тому будь-який подальший знижувальний тиск може бути повільним», - сказала вона.
Ознаки невизначеної економічної активності у США та Китаї, двох найбільших у світі споживачах нафти, продовжували чинити тиск на ціни у вівторок.
Дані уряду в понеділок показали, що імпорт сирої нафти до Китаю у вересні був на 2% нижчим, ніж роком раніше, продовжуючи тенденцію зниження імпорту, водночас повідомляючи про уповільнення роздрібних продажів.
У жовтні ділова активність у США послабла четвертий місяць поспіль, коли виробники та сервісні компанії заявили у щомісячному опитуванні менеджерів із закупівель S&P Global, опублікованому у понеділок, що клієнтський попит падає.
Ділова активність також знизилася у виробничих секторах єврозони та Великобританії.
Генеральний директор Goldman Sachs (NYSE:GS) Девід Соломон заявив у вівторок, що він вважає рецесію в США «найвірогіднішою», тоді як рецесія може статися в Європі.
Федеральна резервна система США може підвищити ставки вище 4,5-4,75%, якщо не побачить реальних змін у поведінці, сказав він на найбільшій інвестиційній конференції Саудівської Аравії FII.
У США цього тижня також очікується зростання запасів сирої нафти, що може обмежити зростання цін. Аналітики, опитані агентством Reuters, підрахували, що запаси сирої нафти зросли загалом на 200 000 барелів за тиждень до 21 жовтня.
Окремо глава Міжнародної енергетичної агенції Фатіх Біроль заявив, що світові, як і раніше, буде потрібна російська нафта для надходження на ринок, незважаючи на обмеження цін, при цьому від 80% до 90% є «обнадійливим рівнем» для задоволення попиту.
Біроль сказав під час Сінгапурського міжнародного енергетичного тижня, що багато деталей обмеження цін на російську нафту ще потрібно уточнити.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Від 2 березня банкноти номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень зразків 2003-2007
років замінюються на відповідні обігові монети, повідомив Національний
банк України.
Україна нещодавно досягла домовленості з Експортно-імпортним банком
Китаю (China EXIM) про реструктуризацію залучених раніше під державні
гарантії кредитів, повідомив заступник голови місії Фонду в Україні
Тревор Лессард
Думка,
що Україна неодмінно буде в ЄС, давно є домінуючою у Європі, а зараз
посилюється розуміння, що процес вступу має бути швидшим за звичний.
У дорослому віці вивчення англійської рідко починається з нуля. Хтось
уже має кращий рівень, але не може заговорити, хтось роками ходив на
групові заняття й так і не дійшов до впевнених листів чи робочих
дзвінків іноземною.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Зростання цін на нафту прискорилося вдень у вівторок, Brent підскочила до максимуму з липня 2024 року.
Українська корпорація Roshen увійшла до переліку 20 найбільших
кондитерських компаній світу і посіла 13-те місце в глобальному рейтингу
за 2026 рік, повідомила аналітична компанія Global Growth Insights.
У Агентстві з розшуку та менеджменту активів розпочався незалежний зовнішній аудит ефективності.
Ціни на пальне в українських мережах можуть зрости протягом тижня на 2-3
грн за літр на тлі війни в Ірані, проте дефіцит палива на ринку
повністю відсутній
Спотові ціни на газ в Європі у вівторок продовжують зростати на тлі новин про бойові дії навколо Ірану.
Український бізнес у лютому 2026 року поліпшив стримані оцінки ділової
активності порівняно з січнем, але дещо погіршив їх у річному вимірі.
HP повідомила, що оперативна пам'ять тепер формує понад третину
собівартості її персональних комп'ютерів. За словами фінансової
директорки Карен Паркхілл, якщо торік витрати на пам'ять і накопичувачі
становили 15-18% від загальної вартості компонентів
Компанії Microsoft та SpaceX оголосили про співпрацю для розвитку
глобального доступу до інтернету. Проєкт передбачає використання
супутникового інтернету Starlink для підключення громадських центрів у
різних країнах, зокрема 450 хабів у Кенії.
Компанія SpaceX оприлюднила
амбітні плани щодо розвитку своєї технології Direct to Cell, яка дозволить звичайним смартфонам підключатися до супутників без жодного додаткового обладнання.
Dell, Lenovo та інші провідні виробники ПК готують нові ноутбуки
Copilot+, які використовуватимуть процесори NVIDIA на архітектурі ARM.
Фінський стартап Donut Lab оприлюднив результати першого незалежного
тестування своєї твердотільної батареї.
Meta та AMD анонсували угоду вартістю $100 мільярдів. У її межах
компанія Марка Цукерберга планує закупити ШІ-чипи для забезпечення
дата-центрів потужністю до 6 гігаватів, а також може отримати 10% акцій
виробника процесорів
На мові програмування, написаній у 1950-х, досі тримаються 95% трансакцій у банкоматах США