Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Через брак ринків росія наступного року різко скоротить видобуток - МЕА

 

Видобуток наступного року може впасти нижче від 10 млн барелів на день (б/д). Індія, Китай і Туреччина, можливо, не зможуть збільшити закупівлі, повідомляє Bloomberg із посиланням на дані Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).

Так, за даними МЕА, росії може бути важко знайти нові ринки для своєї нафти, коли набуде чинності європейська заборона на імпорт, що потенційно призведе до зниження середнього видобутку в країні нижче за 10 млн б/д наступного року.

росія переспрямовувала понад мільйон б/д в Індію, Китай і Туреччину, оскільки багато її традиційних споживачів відмовилися після вторгнення в Україну, повідомило агентство у вівторок. Проте останнім часом потік до цих країн стабілізувався, що викликало припущення, що вони, можливо, не зможуть нарощувати імпорт далі.

Якщо їхні закупівлі залишаться стабільними, решті світу доведеться потроїти російський імпорт приблизно до 3,3 млн б/д до лютого, йдеться у звіті МЕА. «Ми не вважаємо це можливим», - йдеться в повідомленні, прогнозуючи, що до кінця березня росія може втрачати близько 2 млн б/д порівняно з довоєнним рівнем, а наступного року видобувати в середньому лише 9,6 млн б/д.

Згідно з підрахунками Bloomberg на основі повідомлень ЗМІ й даних відділу CDU-TEK Міністерства енергетики, виробництво в росії в січні-жовтні становило в середньому близько 10,7 млн ​​б/д.

Європейський Союз збирається заборонити імпорт більшості російської сирої нафти 5 грудня, а нафтопродуктів - з 5 лютого. Цей крок не лише створить виробничі ризики для росії, але й посилить головний біль у постачанні в регіоні, оскільки альтернативні джерела палива можуть бути недоступними достатньо, щоб заповнити прогалину.

Блок також заборонить танкерам під прапором ЄС перевозити російські вантажі й заборонить надання морських послуг, включаючи страхування, суднам третіх сторін, які беруть участь у торгівлі. Це може ще більше ускладнити переспрямування потоків російської нафти з Європи.

Покупці й продавці барелів збираються розширити використання «тіньової торгівлі, включаючи перевалку у відкритому морі за допомогою «темних» танкерів», - заявило МЕА.

Згідно з жовтневими даними, кремлю потрібно буде знайти нові ринки для приблизно 1,5 млн барелів сирої нафти і 1 млн барелів нафтопродуктів на день, за даними МЕА.

За матеріалами: EnKorr
Ключові теги: Росія
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5956
 0,0054
0,01
EUR
1
43,8626
 0,0609
0,14

Курс обміну валют на сьогодні, 10:45
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2628  0,06 0,13 41,9200  0,09 0,20
EUR 43,6125  0,22 0,50 44,3804  0,26 0,58

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,6100  0,00 0,00 41,6400  0,01 0,02
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес