Фінансові новини
- |
- 19.02.26
- |
- 09:35
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Лукашенко велел ограничить любое строительство в Минске
16:51 17.01.2014 |
Президент Белоруссии Александр Лукашенко потребовал ограничить строительство в Минске. Об этом, как передает БЕЛТА, он заявил на совещании 17 января. Свою инициативу глава государства объяснил тем, что город «исчерпал территориальные возможности для размещения жилья и производств».
«Мы не можем такими темпами в Минске вести строительство, как это было до сих пор. Мы уже перенасытили населением город и начинаем получать от этого определенные проблемы. Поэтому строительство в Минске жилья, да и объектов промышленной и другой инфраструктуры - как исключение», - заявил Лукашенко. Позднее он добавил, что в белорусской столице «строить практически запрещается, за исключением того, где это надо» (не уточнив, впрочем, о чем идет речь).
По информации главы государства, в Минске в настоящее время живут около двух миллионов человек, ежегодно численность жителей увеличивается на 10-17 тысяч. Как следствие, городская инфраструктура испытывает избыточное давление - на улицах появляются пробки, возникают трудности с подключением к коммунальным сетям новых предприятий и жилых домов. В то же время наблюдается отток населения из малых городов. «Особенно интенсивно эти процессы проявляются в Минской области. В этой связи первоочередную значимость приобретает вопрос о согласованном территориальном развитии столицы и центрального региона», - заключил президент.
Генплан развития Минска до 2030 года был принят в 2003 году и впоследствии несколько раз изменялся (согласно первому варианту документа ежегодный рост числа жителей города прогнозировался на уровне семи тысяч человек). Он предусматривает строительство новых жилых районов, парков, а также вынос за пределы города ряда транспортных и промышленных предприятий. В 2011 году был представлен план развития Минской области, предусматривающий, в частности, строительство второй Минской кольцевой автодороги. По мнению Лукашенко, в настоящее время назрела необходимость разработать «единый градостроительный план развития Минской агломерации», который бы отражал все потребности региона.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
Уряду України вдалося домовитися з Міжнародним валютним фондом про
збільшення річного ліміту для ФОПів, після досягнення якого вони мають
зареєструватися платниками ПДВ.
Міністр оборони Британії Джон Гілі заявив, що під час засідання
Контактної групи з питань оборони України союзники пообіцяли Україні $35
млрд військової допомоги.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Європейський інвестиційний банк активно фінансує безпекові та оборонні
спроможності ЄС та вивчає питання залучення в рамках європейського
кредиту для України на 2026-2027 роки.
КНР нарощує швидкість виробництва атомних підводних човнів (АПЧ) різного
типу, в тому числі стратегічних ракетоносців і багатоцільових торпедних
підводних човнів, і США починають відставати від Китаю, повідомляє у
вівторок CNN з посиланням на доповідь Міжнародного інституту
стратегічних досліджень
Заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков заявив про "фатальні наслідки" для Європейського Союзу у відповідь на плани обмежити рух російських кораблів.
Бундесвер планує в майбутньому проводити навчання за участю українських інструкторів, повідомила Die Zeit в понеділок.
Китай оголосив, що з 1 травня 2026 року скасовує імпортні мита для всіх
країн Африки, крім Есватіні, що підтримує дипломатичні відносини з
Тайванем.
Генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе закликав до залучення Ради
Європи у обговореннях на найвищому рівні, зокрема у "Коаліції охочих",
щодо необхідності запуску Спеціального трибуналу за агресію РФ, аби
отримати "чітку підтримку" держав.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.
Ілон Маск представив X Money - фінансову систему, яка стане частиною
платформи X і ще одним важливим кроком до того, щоб зробити цю соцмережу
"супердодатком", схожим на китайський WeChat.
Міністерство промисловості та інформатизації Китаю (MIIT)
опублікувало проєкт національного стандарту GB 11557-202X «Вимоги до
захисту водія від травм рульовим механізмом».
Microsoft планує повернути можливість переміщати та змінювати розмір
Панелі завдань у Windows 11. Напевне, це найжаданіше з оновлень, на яке
чекали тисячі користувачів цієї ОС з моменту її виходу.
Samsung оголосила
про початок масового виробництва своєї провідної високошвидкісної
пам'яті HBM4 та про перші відвантаження комерційної продукції клієнтам.
Компанія зазначає, що це забезпечить їй раннє лідерство на ринку.
З кожним роком популярність iPhone тільки зростає і нова статистика
від Counterpoint Research підтверджує, що Apple займає найбільшу частину
світового ринку смартфонів.
Вперше в історії китайський автовиробник BYD обігнав американську корпорацію Ford за кількістю проданих автомобілів у світі