Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Долар слабшає, оскільки трейдери шукають безпечні гавані на тлі митних потрясінь

07:57 08.04.2025 |

Фінанси

 

Валюти-прихістки єна та швейцарський франк у вівторок досягли шестимісячних максимумів, в той час як долар США зазнав значних втрат, оскільки фінансові ринки намагалися впоратися зі зростаючими побоюваннями щодо рецесії після запровадження президентом Дональдом Трампом масштабних мит.

Валютні ринки в Азії були нестабільними, але на диво спокійними після волатильного 24-годинного періоду, коли долар відіграв значні втрати по відношенню до валют-прихістків, оскільки трейдери оцінювали ризик швидкої ескалації торгової війни.

Світові акції різко впали після того, як Трамп оголосив про мита минулого тижня. Китай і Європейський Союз швидко відповіли, запропонувавши власні вищі мита, на що Трамп, у свою чергу, пригрозив відповісти ще вищими митами.

Що стосується валют, то минулого тижня інвестори вкладали кошти в японську єну і швейцарський франк, шукаючи притулку від ринкових потрясінь у традиційних «тихих гаванях».

Востаннє єна дещо зміцнилась на рівні 147,325 за долар, що близько до шестимісячного максимуму в 144,82, досягнутого в п'ятницю. Швейцарський франк востаннє коштував 0,85665 за долар США, що також близько до шестимісячного максимуму, досягнутого на попередній сесії.

Хоча долар зазвичай вважається активом-прихістком, цей статус, схоже, руйнується, оскільки невизначеність щодо мит і занепокоєння з приводу їх впливу на зростання США посилюються.

Євро подорожчав на 0,58% до $1,0967, недалеко від шестимісячного максимуму, досягнутого минулого тижня, в той час як фунт стерлінгів виріс на 0,44% до $1,27795, за дрібку від місячного мінімуму, якого він торкнувся на попередній сесії.

«Нинішня волатильність є повністю результатом політичного вибору адміністрації Трампа, а це означає, що, в разі його зміни, вплив на фінансові ринки, ймовірно, також буде зворотнім», - сказав Натан Лім, головний інвестиційний директор Lonsec Investment Solutions.

Інвестори вважають, що зростаючий ризик економічного спаду може призвести до зниження процентних ставок у США вже в травні, а за умови подальшого пом'якшення в цьому році, це підірве перевагу долара в дохідності.

Індекс долара, який вимірює курс американської валюти по відношенню до шести інших валют, у вівторок знизився на 0,44%. З моменту оголошення мит минулого тижня індекс знизився більш ніж на 1%.

Президент Федерального резервного банку Чикаго Остін Гулсбі в понеділок заявив, що в той час як бізнес стурбований митами, центральний банк повинен враховувати «тверді дані» у своїй політичній реакції.

Кевін Гордон, старший інвестиційний стратег Charles Schwab, сказав, що ФРС все ще обмежена у своїх діях відносно високою інфляцією.

«Я не бачу, як і чому агресивне зниження ставок ФРС може вирішити цю проблему, або де ми отримаємо монетарні чи фіскальні стимули, які зазвичай з'являються на сцені в середині або наприкінці «ведмежого» ринку».

Чутливі до ризиків австралійський та новозеландський долари впали по відношенню до свого американського колеги минулого тижня.

Австралійський долар виріс на 0,6% до $0,6025, але все ще знаходиться близько до п'ятирічного мінімуму, якого він торкнувся в понеділок. Ківі подорожчав на 0,45% до $0,5575 напередодні засідання в середу, на якому, як очікується, центральний банк Нової Зеландії знизить ставки.

Китайський юань впав до найслабшого рівня з 2023 року після того, як центральний банк трохи послабив контроль над валютою, що, на думку аналітиків, було спробою протистояти удару по експорту від посилення торгової війни.

Джеймс Еті, менеджер з фіксованого доходу в Marlborough, сказав, що люди все ще сподіваються, що найбільш каральні мита можуть бути знижені шляхом переговорів, але зазначив, що ризики зниження все ще існують.

«Як і де ми закінчимо, буде залежати від митних переговорів, ключових економічних даних і реакції центрального банку. Якщо захисні фондові сектори почнуть демонструвати гірші результати, це означатиме, що ми перейшли в режим «продати все»».

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,3153
 0,0726
0,18
EUR
1
47,0271
 0,1118
0,24

Курс обміну валют на вчора, 10:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9277  0,03 0,07 41,5800  0,08 0,18
EUR 46,3442  0,53 1,16 47,4312  0,35 0,73

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,3300  0,04 0,10 41,3500  0,05 0,12
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес