Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Юань падає через занепокоєння щодо торговельної війни. Єна дорожчає

08:12 05.02.2025 |

Фінанси

 

Юань впав у середу, коли нова китайсько-американська торгова війна потрясла китайські ринки, що повертаються з тривалих новорічних канікул за місячним календарем, в той час як єна підскочила на зростаючих бетах на подальше підвищення ставок Банком Японії в цьому році.

Долар виріс більш ніж на 0,5% по відношенню до юаня до максимуму в 7,2856 незабаром після відкриття біржових торгів, незважаючи на те, що Народний банк Китаю встановив вищий, ніж очікувалось, середній курс юаня, навколо якого валюті дозволено торгуватись в 2% коридорі.

Інвестори уважно стежили за фіксацією курсу, щоб зрозуміти, чи дозволить Пекін послабити юань, щоб пом'якшити вплив нових масштабних мит, запроваджених президентом США Дональдом Трампом.

У вівторок Китай підвищив мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на китайські товари, а Трамп в той же день заявив, що не поспішає говорити з президентом Китаю Сі Цзіньпіном, щоб спробувати розрядити нову торговельну війну між двома найбільшими економіками світу.

«Наш базовий сценарій полягає в тому, що Китай збільшить свою толерантність до слабкості валюти у відповідь на американські мита», - сказала Керол Конг, валютний стратег Commonwealth Bank of Australia (OTC:CMWAY) (CBA).

«Я думаю, що в кінцевому підсумку ослаблення юаня буде однією з відповідей Китаю, і я б очікував подальших дій у відповідь з боку Китаю, якщо США запровадять ще більші мита».

Офшорний юань мало змінився і склав 7,2892 за долар в середу, після падіння до рекордно низького рівня 7,3765 за долар на початку тижня.

Австралійський долар, який часто використовується як ліквідний проксі для юаня, був трохи слабшим - $0,6247, хоча все ще тримався за 0,47% нічного приросту. Його новозеландський аналог коштував $0,5653.

На більш широкому ринку волатильність валют дещо знизилася після бурхливого початку тижня, коли Трамп запровадив високі тарифи проти найбільших торговельних партнерів США, причому тарифи на Мексику і Канаду були відкладені після переговорів.

Долар відступив, надавши деякий перепочинок валютам, що сильно постраждали, таким як євро, який відскочив вище рівня $1,02 і востаннє коштував $1,0374.

Єна була помітним рушієм на азіатській сесії, оскільки вона зросла більш ніж на 0,5% до найвищого рівня за місяць - 153,47 за долар. Поштовхом стали дані, які показали, що реальна заробітна плата в Японії в грудні з поправкою на інфляцію зросла на 0,6% в річному обчисленні завдяки зимовим бонусам, а урядовці висловили оптимізм, що імпульс до підвищення заробітної плати зростає.

Це змусило трейдерів збільшити бети на подальше підвищення ставки Банком Японії в цьому році, причому до кінця року в ціну вже закладено трохи більше 30 базисних пунктів.

«За майбутніми весняними раундами підвищення заробітних плат будуть уважно стежити, оскільки зростають очікування подальшої жорсткості Банку Японії», - сказав Елвін Тан, керівник відділу валютних стратегій РБК Капітал Маркетс.

«Як ми бачимо вже більше року, посилення жорсткості Банку Японії саме по собі не є достатнім для зміцнення єни, але разом з недооціненістю єни може бути достатньо для обмеження її слабкості, особливо в більш невизначеному глобальному макроекономічному середовищі».

З іншого боку, канадський долар відскочив від 22-річного мінімуму понеділка і востаннє становив 1,4331 канадського долара.

Мексиканський песо стабільно тримався на рівні 20,4840 за долар, відійшовши від дна 21,2882, досягнутого в понеділок, найслабшого рівня майже за три роки.

Фунт стерлінгів був трохи вищим - $1,2484, в той час як індекс долара впав на 0,07% до 107,97.

«Я насправді дуже здивований стійкістю ринків. Ризикові настрої... були досить позитивними, незважаючи на всі заголовки про мита та відновлення торговельної війни між США та Китаєм», - сказав Конг з CBA.

«Я думаю, що частина оптимізму походить від того, що США були готові відкласти мита до тих пір, поки інші країни не дадуть Трампу те, що він хоче».

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на вчора
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,4544
 0,1492
0,36
EUR
1
46,9637
 0,2231
0,47

Курс обміну валют на вчора, 10:53
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,0259  0,07 0,17 41,6730  0,09 0,23
EUR 46,6907  0,06 0,12 47,4622  0,08 0,16

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,4150  0,04 0,08 41,4300  0,04 0,10
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес