Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Акції в Азії ростуть на технологічному зростанні; в центрі уваги Китайська LPR та інфляція в Японії

08:01 19.11.2024 |

Фінанси

 

Більшість азіатських акцій зросли у вівторок, а місцеві акції технологічних компаній слідували за зростанням своїх американських колег, при цьому цього тижня основна увага зосереджена на рішенні по процентній ставці в Китаї і даних по інфляції в Японії.

Регіональні ринки отримали деякі позитивні сигнали з Волл-стріт, оскільки ралі основних акцій технологічних компаній на чолі з Tesla підтримало фондові індекси.

Ф'ючерси на американські фондові індекси стабілізувалися на азіатських торгах, і цього тижня основна увага прикута до звітності лідера ринку корпорації NVIDIA, щоб отримати більше інформації про торгівлю штучним інтелектом.

Минулого тижня азіатські ринки, як і Волл-стріт, зазнали втрат, особливо на тлі того, що ризиковане ралі після перемоги Дональда Трампа на виборах, схоже, охолоджується. Стимулюючі заходи з боку Китаю також не принесли бажаного результату, як і ключові економічні показники по всьому регіону.

Китайські індекси Shanghai Shenzhen CSI 300 і Shanghai Composite відстали від своїх регіональних аналогів у вівторок, рухаючись в діапазоні від флету до мінімуму.

Народний банк Китаю цього тижня має прийняти рішення щодо базової процентної ставки (loan prime rate - LPR), при цьому економісти очікують, що вона залишиться незмінною після зниження в жовтні.

Рішення про ставку буде прийнято на тлі того, що нещодавні стимулюючі заходи Китаю виявилися недостатньо ефективними, а економіка країни не демонструє ознак покращення. Дані по інфляції за жовтень показали, що дезінфляція залишається в силі.

У вівторок на конференції в Гонконзі мають виступити кілька провідних китайських міністрів, які, можливо, нададуть більше інформації про плани щодо стимулюючих заходів.

Гонконгський індекс Hang Seng виглядав трохи краще, піднявшись на 0,4% завдяки зростанню акцій технологічних компаній.

Але акції Xiaomi Corp впали на 2% після того, як новий підрозділ технологічного гіганта з виробництва електромобілів зазнав збитків у третьому кварталі, навіть незважаючи на те, що загальні прибутки зросли.

Японські індекси Nikkei 225 і TOPIX додали близько 0,4% кожен, підтримані акціями технологічних компаній, а слабкість єни зберегла хороші котирування в експортно-орієнтованих секторах.

Цього тижня основна увага прикута до даних по споживчій інфляції за жовтень, які будуть опубліковані в п'ятницю, щоб отримати більше інформації про японську економіку.

Цей показник буде оприлюднений після публікації минулого тижня невтішних даних по валовому внутрішньому продукту, які показали, що економічне зростання Японії суттєво сповільнилося в третьому кварталі.

Більш широкі азіатські ринки були в основному оптимістичними. Південнокорейський KOSPI додав 0,2% завдяки зростанню акцій технологічних компаній.

Австралійський ASX 200 показав найкращі результати серед своїх азійських колег, піднявшись на 1,1%, оскільки місцеві акції гірничо-металургійного та енергетичного секторів відслідковували зростання цін на сировинні товари.

Ф'ючерси на індійський індекс Nifty 50 відкрились позитивно, а індійські акції отримали деяке полегшення після значних втрат на останніх сесіях. Минулого тижня Nifty увійшов у зону корекції після падіння більш ніж на 10% з нещодавніх рекордних максимумів.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,3715
 0,0919
0,22
EUR
1
43,6345
 0,0187
0,04

Курс обміну валют на сьогодні, 09:52
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9400  0,08 0,18 41,6773  0,01 0,03
EUR 43,3200  0,09 0,20 44,0387  0,17 0,38

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,3450  0,08 0,20 41,3600  0,06 0,15
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес