Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Азійські акції падають на тлі падіння технологічних компаній; акції Китаю тестують 5-місячні мінімуми

08:33 25.07.2024 |

Фінанси

 

Азіатські акції різко впали в четвер, слідом за падінням на Волл-стріт, оскільки слабкі прибутки великих технологічних компаній призвели до значних збитків у секторі.

Слабкі настрої щодо Китаю також залишилися в грі, а фондові індекси країни протестували найнижчі рівні з лютого.

Індекси Волл-стріт впали в ході торгів, а NASDAQ Composite впав більш ніж на 3%, оскільки середні прибутки Alphabet Inc і Tesla Inc спровокували тривалий обвал в технологічному секторі.

Але ф'ючерси на американські фондові індекси на азіатських торгах дещо зросли, що свідчить про те, що Волл-стріт може принаймні стабілізуватися після нещодавніх втрат. У центрі уваги також були майбутні дані по валовому внутрішньому продукту та індексу цін PCE, які мають бути опубліковані найближчими днями.

Азійські біржі, що спеціалізуються на технологіях, показали найгірші результати в четвер: японський Nikkei 225 втратив 2,7%, а південнокорейський KOSPI впав на 1,8%. На KOSPI також вплинули слабші, ніж очікувалося, дані по валовому внутрішньому продукту за другий квартал.

Акції гіганта з виробництва мікросхем пам'яті SK Hynix Inc впали майже на 9%, навіть незважаючи на те, що квартальні прибутки виявилися вищими, ніж очікувалося, завдяки високому попиту на штучний інтелект.

Гонконгський індекс Hang Seng впав на 1,8%, оскільки китайські інтернет-гіганти слідували за втратами своїх американських колег.

Alphabet очолив цей відступ, навіть незважаючи на те, що квартальні прибутки компанії перевершили консенсус-прогноз. Але ознаки сповільнення доходів від реклами та збільшення витрат, особливо на штучний інтелект, викликали занепокоєння щодо прибутків інших технологічних компаній, що відображають подібні тенденції.

Минулого тижня технологічний сектор вже зазнав значних збитків, оскільки його обвалила фіксація прибутку після значного падіння в минулому році. Очікування зниження відсоткових ставок, особливо в США, також спричинили переорієнтацію на більш економічно чутливі сектори.

Азійські ринки також знизилися, оскільки апетит до ризику був знижений через падіння технологічних компаній. Австралійський індекс ASX 200 впав на 1,2%, а японський індекс TOPIX втратив 2,2%. Обидва індекси зросли до рекордних максимумів на початку липня.

Ф'ючерси на індійський індекс Nifty 50 впали на 0,3%, що вказує на негативне відкриття торгів, оскільки індекс також боровся з високим рівнем фіксації прибутку на останніх сесіях. Nifty та індійський індекс BSE Sensex 30 досягли низки рекордних піків у липні, але зараз вони суттєво відступили від цих рівнів.

Китайські індекси Shanghai Shenzhen CSI 300 та Shanghai Composite впали відносно менше, ніж їхні азійські колеги, завдяки меншій вазі технологічного сектору в обох індексах. Але вони обидва впали приблизно на 0,7%, а також були на найнижчих рівнях з кінця лютого.

Китайські ринки зазнали значних втрат, оскільки низка слабких економічних показників погіршила настрої щодо країни. У другому кварталі китайська економіка зросла менше, ніж очікувалося.

Несподіване зниження процентних ставок в країні також не сприяло поліпшенню настроїв. Звіти в четвер показали, що кілька державних китайських банків знизили вартість запозичень після несподіваного зниження базової кредитної ставки на початку цього тижня.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,1977
 0,0197
0,05
EUR
1
44,6830
 0,0214
0,05

Курс обміну валют на вчора, 10:31
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9904  0,09 0,22 41,6463  0,10 0,24
EUR 44,5889  0,08 0,19 45,4052  0,14 0,30

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1900  0,02 0,04 41,2100  0,04 0,10
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес