Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Азійські акції падають на тлі збереження торгових ризиків у Китаї; очікується більше сигналів щодо процентних ставок

07:31 08.07.2024 |

Фінанси

 

Більшість азіатських акцій впали в понеділок, причому китайські ринки лідирували в падінні на тлі постійних побоювань щодо торговельної війни із Заходом, в той час як очікування нових сигналів щодо процентних ставок також тримало ринки в напрузі.

Регіональні ринки здебільшого проігнорували позитивний сигнал з Уолл-стріт, оскільки зростаючі бети на зниження процентних ставок призвели до того, що S&P 500 та NASDAQ Composite оновили свої максимуми. Але очікування подальших сигналів щодо ставок - від голови ФРС Джерома Пауелла та ключових даних по інфляції цього тижня - стримувало цей оптимізм.

Ф'ючерси на американські фондові індекси знизилися на торгах в Азії.

Посередні економічні дані з Японії та Австралії також вплинули на регіональні акції.

Китайські індекси Shanghai Shenzhen CSI 300 та Shanghai Composite впали на 0,3% та 0,5% відповідно, а гонконгський індекс Hang Seng знизився на 1,5%.

Настрої щодо Китаю залишаються переважно негативними після того, як Європейський Союз запровадив високі тарифи на імпорт китайських електромобілів, незважаючи на заперечення з боку Пекіна. Китай також підняв питання про можливість торгової війни з ЄС через мита.

Мита ЄС є дзеркальним відображенням аналогічного кроку США і посилили занепокоєння щодо погіршення торговельних зв'язків з Китаєм, що може призвести до запровадження Пекіном заходів у відповідь.

Китайські акції протягом останніх двох місяців вже зазнали різкого падіння з пікових значень 2024 року. У центрі уваги в липні - Третій пленум Комуністичної партії Китаю, зустріч високопосадовців, на якій, ймовірно, будуть ухвалені додаткові заходи стимулювання економіки.

Пізніше цього тижня будуть опубліковані дані по торгівлі та інфляції в Китаї.

Японські індекси Nikkei 225 і TOPIX дещо знизились в понеділок після того, як минулого тижня наблизились до рекордних максимумів.

Зростанню японських акцій значною мірою сприяли іноземні покупки, оскільки єна впала до 38-річного мінімуму. Сумніви щодо подальшого підвищення процентних ставок Банком Японії на тлі слабкого зростання японської економіки також створили більш позитивний прогноз для місцевих акцій.

Дані, опубліковані в понеділок, поставили під сумнів цю тенденцію, оскільки середня заробітна плата в країні в травні зросла найшвидшими темпами за останні 31 рік, що свідчить про те, що інфляція і споживання можуть прискоритися в найближчі місяці.

Японія також зафіксувала більший, ніж очікувалося, профіцит поточного рахунку платіжного балансу, а банківське кредитування зросло більше, ніж очікувалося.

Азійські ринки загалом були пригніченими. Занепокоєння щодо Китаю призвело до падіння австралійського індексу ASX 200 на 0,4%, в той час як втрати цін на сировинні товари також підірвали основні акції гірничодобувних компаній.

Дані показали, що австралійські кредити на житло несподівано скоротилися в травні, в той час як діяльність у сфері житлового фінансування також скоротилася.

Південнокорейський індекс KOSPI впав на 0,1%, в той час як ф'ючерси на індійський індекс Nifty 50 відкрились незначно позитивно після того, як минулого тижня індекс досяг низки рекордних максимумів.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,1859
 0,0343
0,08
EUR
1
45,4322
 0,0914
0,20

Курс обміну валют на 04.10.24, 10:56
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9172  0,05 0,11 41,5144  0,03 0,08
EUR 45,2912  0,13 0,30 45,9936  0,12 0,26

Міжбанківський ринок на 04.10.24, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2000  0,04 0,11 41,2150  0,03 0,08
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес