Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на золото досягли 2-тижневого максимуму, оскільки слабкі індекси ділової активності завдають шкоди долару та прибутковості

08:22 24.08.2023 |

Фінанси

 

Ціни на золото зросли до двотижневого максимуму в четвер, оскільки більш слабкі, ніж очікувалося, дані про ділову активність у США посилили ставки на те, що Федеральна резервна система матиме обмежений потенціал для подальшого підвищення відсоткових ставок.

Ціни зростали п'яту сесію поспіль, відновлюючись після п'ятимісячного мінімуму, досягнутого раніше у серпні, оскільки прибутковість долара та казначейських облігацій відступила від недавніх піків. Спотове золото також впевнено повернуло собі ключовий рівень $1900 за унцію.

Але трейдери все ще залишаються у напрузі перед симпозіумом у Джексон-Хоулі, який розпочнеться сьогодні і, як очікується, дасть більше інформації про грошово-кредитну політику США.

О 00:07 за східним часом (04:07 за Грінвічем) спотове золото зросло на 0,3% до $1920,67 за унцію, а ф'ючерси на золото з терміном дії, що закінчується в грудні, зросли на 0,1% до $1948,75 за унцію.

Долар різко впав із двомісячного максимуму в одноденній торгівлі, у той час як дохідність казначейських облігацій впала з багаторічних піків, оскільки дані індексу менеджерів із закупівель показали, що ділова активність у США в серпні практично не зросла.

Ці дані породили ставки на те, що погіршення економічних умов у США не дасть ФРС можливості подальшого підвищення ставок - сценарій, який може принести деяке полегшення ринкам металів.

Але багато хто очікує, що ставки в США залишаться високими протягом тривалого часу, що є обмеженим потенціалом зростання золота, враховуючи, що вищі ставки збільшують альтернативну вартість інвестицій у зливки. Ця угода завдала збитків золоту минулого року і, як очікується, обмежить якесь значне зростання жовтого металу.

В даний час основна увага приділяється виступу голови ФРС Джерома Пауелла на симпозіумі в Джексон-Хоул у п'ятницю, при цьому аналітики попереджають, що стійка інфляція та сильний ринок праці все ще можуть спричинити яструбиний прогноз з боку голови ФРС.

Серед промислових металів ціни на мідь у четвер трохи знизилися: ф'ючерси впали на 0,2% - до $3,8040 за фунт.

Ціни на червоний метал різко зросли за останні дві сесії, чому сприяло ослаблення долара та надії на посилення стимулюючих заходів у Китаї.

Але це ралі було дещо зупинено слабкими показниками PMI у США та єврозоні, які показали, що виробнича активність у найбільших економіках світу сповільнюється на тлі високих процентних ставок.

В даний час основна увага приділяється показникам PMI у Китаї, які мають вийти наступного тижня, щоб оцінити економічну міць найбільшого у світі імпортера міді.

За матеріалами: investing.com
Ключові теги: золото
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,8447
 0,0176
0,04
EUR
1
43,5122
 0,0037
0,01

Курс обміну валют на вчора, 10:25
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5893  0,04 0,09 42,2611  0,07 0,17
EUR 43,4286  0,02 0,03 44,2021  0,04 0,09

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8300  0,05 0,13 41,8600  0,07 0,17
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес