Фінансові новини
- |
- 23.04.26
- |
- 15:35
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото впало до місячного мінімуму на тлі невизначеності підвищення ставки
08:16 10.02.2023 |

Ціни на золото коливалися близько місячного мінімуму в п'ятницю на тлі тиску з боку зростання короткострокової прибутковості та були готові до зниження другого тижня поспіль, оскільки ринки переоцінили свої очікування подальшого підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою.
Жовтий метал щосили намагався оговтатися від різких втрат, зафіксованих минулого тижня - найгіршого тижня цього року. Низка яструбиних сигналів від представників ФРС також чинила тиск на жовтий метал, оскільки голова ФРС Джером Пауелл та кілька інших ораторів попередили, що відсоткові ставки, ймовірно, зростатимуть далі.
Але більш високі, ніж очікувалося, дані щодо заявок на допомогу з безробіття, опубліковані цієї ночі, намалювали неоднозначну картину ринку праці, враховуючи, що сильні дані про зайнятість у несільськогосподарському секторі за січень були тим, що сколихнуло ринки золота минулого тижня.
Спотове золото не змінилося на рівні 1861,76 долара за унцію, тоді як ф'ючерси на золото впали на 0,3% до 1872,80 долара за унцію на 19:39 за східним часом (00:39 за Грінвічем). Обидва інструменти мали втратити близько 0,2% цього тижня.
Невизначеність щодо рецесії в США також зростала, оскільки інверсія кривої прибутковості, що поглиблюється, посилала попереджувальні сигнали для економіки. Зростання короткострокової прибутковості також чинило тиск на нерентабельні активи, такі як золото.
Новорічне ралі золота, схоже, видихлося, оскільки інвестори переоцінюють свої очікування подальшого підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою. Хоча очікується, що потенційна рецесія в США піде на користь золоту, метал може зіткнутися з більш короткостроковими перешкодами через підвищення відсоткових ставок.
Інші дорогоцінні метали також опинилися під тиском вищих доходностей. Ф'ючерси на платину впали на 0,1% до 959,65 доларів за унцію, а ф'ючерси на срібло впали на 0,9% до 21,940 доларів за унцію. Обидва метали також зіткнулися з різким тижневим зниженням.
Серед промислових металів ціни на мідь були встановлені стримано, оскільки побоюванням рецесії, що насувається, протистояв деякий оптимізм з приводу відновлення попиту в Китаї, найбільшому у світі імпортері червоного металу.
Ф'ючерси на високоякісну мідь впали на 0,1% до 4,0635 долара за фунт, і до кінця тижня практично не змінилися.
Цього тижня основну увагу буде приділено даними інфляції в Китаї, щоб оцінити, чи зросли витрати в січні після того, як країна послабила більшість обмежень по боротьбі з COVID. Згідно з даними минулого тижня, відновлення ділової активності у січні було дещо неоднозначним.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Зазначається, що розгортання української системи Sky Map на авіабазі
Принца Султана, про яке раніше не повідомлялося, є ознакою того, як
українські військові значно просунулися вперед у технологіях дронів та
боротьби з ними
Посли-постійні представники країн-членів Європейського союзу схвалили як
останній законодавчий акт - зміни до регламенту про багаторічну
фінансову політику ЄС, який був необхідний для забезпечення виплати
Україні
Український президент наголосив, що відновлення "Дружби" Київ пов'язує з
розблокуванням Європейським Союзом кредиту у 90 млрд євро для потреб
України.
Уряд визначив Державну спеціальну службу транспорту Міноборони (ДССТ)
замовником робіт із захисту критичної інфраструктури: очікує, що так
роботи будуть виконуватися швидше.
Європейський Союз планує надати Україні перший транш з кредиту ЄС на
суму 90 млрд євро у кінці травня чи на початку червня 2026 року.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Долар США стабільний до основних світових валют на торгах у четвер.
Зазначається, що на рахунок емітента в результаті аукціону з обміну буде
зараховано 5,66 млн шт. ОВДП із терміном погашення 20 травня 2026 року
на загальну суму 6,03 млрд грн.
Зараз в обігу перебувають понад ₴923 мільярди, або на ₴3 мільярди менше, ніж на початок року.
Долар США слабко змінюється в парах з єною, євро і фунтом стерлінгів вдень у середу.
Курс долара США помірно опускається до євро і фунта стерлінгів, а також до японської єни і китайського юаня вранці в середу.
Банки України зберегли високі темпи кредитування бізнесу і
населення, проте обсяг кредитів, наданих органам державної влади,
зменшився.
Банки України у лютому видали 701 іпотечний кредит на загальну суму 1,4 млрд грн.
Сервіс Google Фото отримав новий набір інструментів для редагування
обличчя із налаштуванням інтенсивності - для видалення недоліків шкіри,
корекції губів, відбілювання зубів тощо.
Світ електромобілів - це не лише про великі екрани та автопілоти, а
насамперед про те, наскільки важкою та дорогою буде «батарейка» під
підлогою.
Згідно із повідомленням відомства, мова йде про документи, які
використовуються у випадках змін під час перевезення, зокрема, при
перевантаженні, зміні пункту призначення, розбіжностях у вантажі чи
інших операційних ситуаціях.
Окружний суд Токіо засудив 39-річного Ватару Такеучі до 1,5 року
ув'язнення та оштрафував його на 1 мільйон єн ($6300) за публікацію
спойлерів.
США вкотре продемонстрували, що коли мова йде про напівпровідники та
національну безпеку, капіталістичні правила вільного ринку
відправляються на лаву запасних.
Дослідники NVIDIA опублікували статтю "ReSTIR PT Enhanced: алгоритмічні
вдосконалення для швидшого та надійнішого трасування шляху ReSTIR".
Apple офіційно оголосила зміну керівництва: Тім Кук залишає посаду
генерального директора компанії. З 1 вересня 2026 року його місце займе
Джон Тернус, нинішній старший віцепрезидент з апаратного забезпечення.