Фінансові новини
- |
- 23.11.24
- |
- 19:33
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Долар падає після того, як Пауелл задає збалансований тон щодо інфляції
12:44 08.02.2023 |
Долар впав у середу після того, як голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл відмовився суттєво посилити свій тон щодо інфляції у своїй промові, за якою уважно спостерігали, незважаючи на дуже сильні показники зайнятості минулого тижня.
На сесії питань та відповідей перед Вашингтонським економічним клубом у вівторок Пауелл сказав, що відсоткові ставки, можливо, повинні будуть піднятися вище, ніж очікувалося, якщо економіка залишиться сильною, але повторив, що, на його думку, триває процес «дезінфляції».
Долар упав під час виступу Пауелла та ще більше втратив позиції на ранніх європейських торгах у середу.
Наразі євро зріс на 0,21% до 1,075 долара, після падіння до 1,067 долара на попередній сесії - найнижчого рівня з 9 січня. Він залишається набагато вищим за 20-річний мінімум у 0,953 долара, досягнутий у вересні.
Пауелл "не обов'язково говорив щось суттєво нове", - сказав Кріс Вестон, керівник відділу досліджень у Pepperstone.
«Ринки та центральний банк зараз перебувають у положенні, коли вони просто спостерігають за даними, тому на даний момент ми менш чутливі до чиновників ФРС і набагато чутливіші до даних».
Інвестори також перетравлювали коментарі двох представників Європейського центрального банку (ЄЦБ) Німеччини, які заявили, що процентні ставки в єврозоні ще можуть зрости.
"З моєї сьогоднішньої точки зору нам необхідне подальше значне підвищення ставок", - заявив голова центрального банку Німеччини Йоахім Нагель газеті Boersen-Zeitung у вівторок.
Його колега Ізабель Шнабель сказала: «Поки не ясно, чи справді грошово-кредитна політика працює настільки добре, щоб ми могли сподіватися, що інфляція повернеться до нашого цільового рівня інфляції в 2% у середньостроковій перспективі».
Відносно кошика валют індекс долара США впав на 0,19% до 103,1 в середу після зниження на 0,3% на попередній сесії.
Фунт стерлінгів зріс на 0,3% до 1,209 долара, відскочивши від місячного мінімуму вівторка до 1,196 долара.
Долар США продемонстрував короткочасне ралі після опублікованого у п'ятницю звіту про зайнятість, який показав, що минулого місяця кількість робочих місць у несільськогосподарському секторі збільшилася на 517 тисяч осіб.
Це призвело до того, що у вівторок індекс долара США досяг місячного максимуму 103,96, оскільки інвестори підвищили свої очікування щодо того, наскільки ще ФРС потрібно буде продовжувати підвищувати процентні ставки.
Ціни на ф'ючерси в середу показали, що ринки очікують, що ставка за фондами ФРС досягне піку трохи вище 5,1% до червня з діапазону від 4,5 до 4,75% в даний час.
Тим часом, згідно з ціноутворенням на ринках деривативів, трейдери очікують, що ЄЦБ підвищить ставки приблизно до 3,5% наприкінці літа з 2,5% в даний час.
Єна зросла на 0,15%, при цьому за долар можна було купити 130,88 єни.
За даними, опублікованими у вівторок, реальна заробітна плата в Японії зросла вперше за дев'ять місяців завдяки солідним тимчасовим бонусам.
Істотне зростання заробітної плати на весняних переговорах розглядається як необхідна умова для того, щоб Банк Японії почав посилювати свою надм'яку грошово-кредитну політику.
Новозеландський долар упав на 0,26% до 0,634 долара, а австралійський долар зріс на 0,42% до 0,699 долара після зростання більш ніж на 1% у вівторок.
Резервний банк Австралії у вівторок підвищив процентну ставку на 25 базисних пунктів, як і очікувалося, але повторив, що буде потрібно подальше підвищення.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :