Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

50 сенаторів США представили нові санкції проти Росії за зрив мирних зусиль Трампа

 

Половина Сенату США на чолі з республіканцем Ліндсі Гремом та демократом Річардом Блюменталем представили у вівторок двопартійний законопроєкт про введення санкцій проти Росії у випадку, якщо Кремль зірве мирні зусилля президента США щодо України.

Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у заяві на сайті сенатора Блюменталя.

Санкції, представлені 50 американськими сенаторами, будуть введені в дію, якщо мирні переговори проваляться або угода буде досягнута, але Росія її порушить.

Серед покарань, до яких може призвести закон, - 500-відсоткові мита на імпортні товари з країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти РФ.

"У Сенаті США домінує думка, що Росія є агресором, і що ця жахлива війна і агресія Путіна повинні припинитися зараз і стримуватися в майбутньому", - заявили американські сенатори.

"Санкції проти Росії вимагають введення тарифів щодо країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти. Вони є жорсткими не просто так", - додали вони.

Президент США Дональд Трамп висловив роздратування через затягування Владіміром Путіним переговорів про припинення вогню. Сенатори, які підтримали проєкт про первинні і вторинні санкції проти Росії, поділяють таке ж почуття роздратування.

"Ми поділяємо розчарування президента Трампа щодо Росії, коли йдеться про припинення вогню, і підтримуємо прагнення президента Трампа досягти тривалого, справедливого і гідного миру. У 1994 році в рамках Будапештського меморандуму Україна відмовилася від приблизно 1700 одиниць ядерної зброї в обмін на обіцянку США, Росії та Великої Британії поважати суверенітет України в майбутньому. Це не змогло стримати російську агресію", - заявили сенатори.

"У 2014 та 2015 роках були досягнуті Мінські домовленості, які поклали край вторгненню Росії в Україну, але знову ж таки, це нічого не зробило для стримування майбутньої агресії. У 2022 році Росія знову вторглася в Україну, що призвело до загибелі сотень тисяч людей і переміщення мільйонів", - додали американські законодавці.

Під час переговорів у Саудівській Аравії російські переговірники закликали США сприяти зняттю санкцій з російських банків та просуванню російських добрив і сільськогосподарської продукції на світовий ринок, перш ніж погодитися на припинення вогню.

"Ми сподіваємося, що у 2025 році президент Трамп і його команда досягнуть того, що вислизало від світу в минулому: назавжди припинять російську агресію проти України і забезпечать виживання вільної і демократичної України. Ці санкції проти Росії вже готові і отримають переважну двопартійну, двопалатну підтримку, якщо будуть представлені на голосування в Сенаті і Палаті представників", - написали законодавці.

Ключові теги: США, Росія
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,2751
 0,1011
0,25
EUR
1
45,5471
 0,5213
1,16

Курс обміну валют на сьогодні, 10:20
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,7453  0,11 0,28 41,3693  0,06 0,16
EUR 44,9297  0,25 0,56 45,7297  0,24 0,52

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2750  0,13 0,32 41,2900  0,13 0,33
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес