Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта подорожчала на тлі спостереження ринку за перемовинами між США і Китаєм

 

Ціни на нафту піднялися у вівторок, оскільки інвестори очікують на результати переговорів між США і Китаєм, які можуть прокласти шлях до пом'якшення торговельних напружень і поліпшення попиту на паливо.

О 05:30 EET ф'ючерси на нафту марки Brent подорожчали на 28 центів, або 0,4%, до 67,32 долара за барель. Нафта марки West Texas Intermediate подорожчала на 23 центи, або 0,4%, до 65,52 долара.

У понеділок ціна на нафту марки Brent піднялася до 67,19 долара, що є найвищим показником з 28 квітня, завдяки перспективі укладення торговельної угоди між США і Китаєм.

Торговельні переговори між США і Китаєм мають продовжитися другий день поспіль у Лондоні, оскільки високопосадовці прагнуть пом'якшити напруженість, яка поширилася від мит до обмежень на рідкоземи, що загрожує порушенням глобальних ланцюгів поставок і уповільненням зростання.

Ціни відновилися, оскільки побоювання щодо попиту зникли завдяки торговим переговорам між Вашингтоном і Пекіном та сприятливому звіту про зайнятість у США, хоча існують ризики для поставок з Північної Америки через лісові пожежі в Канаді, заявили аналітики Goldman Sachs.

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що переговори з Китаєм проходять добре і він отримує «тільки хороші звіти» від своєї команди в Лондоні.

Торговельна угода між США і Китаєм може підтримати глобальні економічні перспективи і стимулювати попит на сировинні товари, включаючи нафту.

У той же час Іран заявив, що незабаром представить США контрпропозицію щодо ядерної угоди у відповідь на пропозицію США, яку Тегеран вважає «неприйнятною», а Трамп чітко дав зрозуміти, що сторони залишаються в суперечці щодо того, чи буде країні дозволено продовжувати збагачувати уран на іранській території.

Іран є третім за величиною виробником серед членів Організації країн-експортерів нафти, і будь-яке послаблення санкцій США проти Ірану дозволить йому експортувати більше нафти, що вплине на світові ціни на нафту.

Тим часом, опитування Reuters показало, що видобуток нафти ОПЕК у травні зріс, хоча це зростання було обмеженим, оскільки Ірак видобував менше від запланованого, щоб компенсувати попереднє перевиробництво, а Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати збільшили видобуток менше, ніж було дозволено.

ОПЕК+, яка видобуває близько половини світової нафти і включає членів ОПЕК та союзників, таких як Росія, прискорює свій план щодо скасування останнього рівня скорочення видобутку.

«Перспектива подальшого збільшення поставок ОПЕК продовжує нависати над ринком», - зазначив у своїй записці Деніел Хайнс, старший стратег з сировинних товарів в ANZ.

«Постійний перехід до ринкової стратегії (в ОПЕК) призведе до значного надлишку на ринку нафти у другій половині 2025 року і майже напевно спричинить зниження цін на нафту».

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,6854
 0,0561
0,13
EUR
1
47,8590
 0,0438
0,09

Курс обміну валют на сьогодні, 15:39
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2295  0,09 0,21 41,9005  0,17 0,41
EUR 47,5390  0,03 0,06 48,2925  0,02 0,05

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,6300  0,01 0,01 41,6500  0,00 0,01
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес