Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта зростає, оскільки повідомлення про можливий напад Ізраїлю на Іран викликають занепокоєння щодо поставок

 

Ціни на нафту підскочили більш ніж на 1% в середу після повідомлень про те, що Ізраїль готує удар по іранських ядерних об'єктах, що викликає побоювання, що конфлікт може порушити постачання в ключовому регіоні видобутку нафти на Близькому Сході.

О 05:30 EET липневі ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 97 центів, або на 1,5%, до 66,35 доларів за барель. Липневі ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate виросли на 96 центів, або на 1,6%, до 62,99 долара. Червневий контракт на WTI закінчився у вівторок на позначці $62,56.

Нові розвідувальні дані, отримані Сполученими Штатами, свідчать про те, що Ізраїль готується завдати удару по іранських ядерних об'єктах, повідомила у вівторок телекомпанія CNN з посиланням на кількох американських чиновників, знайомих з цим питанням.

Неясно, чи прийняли ізраїльські лідери остаточне рішення, додає CNN, посилаючись на чиновників.

«Така ескалація не лише поставить під загрозу постачання до Ірану, але й до значної частини регіону», - заявили в середу сировинні стратеги ING.

Іран є третім за величиною виробником серед членів Організації країн-експортерів нафти, і ізраїльська атака може порушити потоки з цієї країни.

Існують також побоювання, що Іран може відповісти блокуванням потоків нафтових танкерів через Ормузьку протоку в Перській затоці, через яку Саудівська Аравія, Кувейт, Ірак і Об'єднані Арабські Емірати експортують сиру нафту і паливо.

Цього року США та Іран провели кілька раундів переговорів щодо іранської ядерної програми, причому президент США Дональд Трамп відновив кампанію з посилення санкцій на експорт іранської нафти, щоб змусити Іран відмовитися від своїх ядерних прагнень.

Незважаючи на дискусії, американські офіційні особи та Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї у вівторок виступили з коментарями, які вказують на те, що обидві сторони залишаються далекими від вирішення проблеми.

«Між США та Іраном ведуться непрямі ядерні переговори, які, в разі успіху, можуть дати ринку додатковий імпульс до зростання. Однак ці переговори, схоже, вичерпують себе», - зазначають аналітики ING.

Тим не менш, з'явилися деякі ознаки поліпшення пропозиції нафти. Минулого тижня запаси сирої нафти в США зросли, в той час як запаси бензину і дистилятів скоротилися, повідомили джерела на ринку, посилаючись на дані Американського інституту нафти, опубліковані у вівторок.

За тиждень, що закінчився 16 травня, запаси сирої нафти в США, найбільшому споживачі нафти в світі, зросли на 2,5 мільйона барелів, повідомили джерела на умовах анонімності.

Інвестори очікують на урядові дані про запаси нафти в США від Управління енергетичної інформації пізніше в середу.

Крім того, видобуток нафти в Казахстані зріс на 2% в травні, повідомило у вівторок джерело в галузі, що є збільшенням, яке незважаючи на тиск з боку ОПЕК+ на країну щодо скорочення видобутку нафти.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,6854
 0,0561
0,13
EUR
1
47,8590
 0,0438
0,09

Курс обміну валют на вчора, 15:39
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2295  0,09 0,21 41,9005  0,17 0,41
EUR 47,5390  0,03 0,06 48,2925  0,02 0,05

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,6300  0,01 0,01 41,6500  0,00 0,01
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес