Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта продовжує тижневе зростання, оскільки США додали санкції проти Ірану, ОПЕК скорочує

 

Ціни на нафту продовжили зростання в четвер на перспективі зменшення пропозиції після того, як Вашингтон ввів додаткові санкції для обмеження торгівлі іранською нафтою, а також після того, як деякі виробники ОПЕК пообіцяли ще більше скоротити видобуток, щоб компенсувати видобуток понад узгоджену квоту.

О 05:21 EET ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 55 центів, або на 0,8%, до 66,40 доларів за барель, а американська нафта марки West Texas Intermediate коштувала 63,13 доларів за барель, що на 66 центів, або на 1,1%, вище.

Обидва бенчмарки в середу зросли на 2%, досягнувши найвищих рівнів з 3 квітня, і знаходяться на шляху до свого першого тижневого зростання за останні три тижні. Четвер - останній розрахунковий день тижня перед Страсною п'ятницею і Великодніми святами.

«Я думаю, що за ралі стоїть кілька факторів - покриття шортів, слабший долар, що робить нафту дешевшою для купівлі, і тиск США на Іран», - сказав ринковий аналітик IG Тоні Сикамор.

Він додав, що WTI може повернутися до 65-67 доларів за барель, але подальше зростання може бути проблематичним.

«Якщо ми припустимо, що зростання в США буде в кращому випадку рівним протягом наступних двох кварталів, а ВВП Китаю сповільниться до 3-4%, це не дуже добре для нафти», - сказав Сикамор.

У середу адміністрація президента Дональда Трампа ввела нові санкції, спрямовані на експорт нафти з Ірану, в тому числі проти китайського нафтопереробного заводу, посилюючи тиск на Тегеран на тлі переговорів про ескалацію ядерної програми країни.

Посилюючи занепокоєння щодо поставок, Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) заявила в середу, що отримала оновлені плани Іраку, Казахстану та інших країн щодо подальшого скорочення видобутку, щоб компенсувати викачування понад квоти.

«(Ці фактори), безумовно, могли вплинути на настрої - можна було б стверджувати, що іранський видобуток (не) значний і що квоти ОПЕК частіше порушуються, ніж дотримуються, але обидва фактори сприяли більш бугаєвому настрою», - сказав Майкл Маккарті, генеральний директор інвестиційної онлайн-платформи Moomoo.

За його словами, великий попит на американські запаси бензину і дистилятів і менший, ніж очікувалося, приріст тижневих запасів сирої нафти також підтримали ринки.

"Значна частина нещодавнього тиску на світових ринках нафти була пов'язана з побоюваннями неминучого потопу американської нафти, але падіння обсягів переробки свідчить про те, що можуть з'явитися вузькі місця в постачанні", - сказав Маккарті.

Тим не менш, ОПЕК, Міжнародне енергетичне агентство і кілька банків, включаючи Goldman Sachs і JP Morgan, знизили прогнози щодо цін на нафту і зростання попиту цього тижня, оскільки американські мита і заходи у відповідь з боку інших країн призвели до дезорганізації світової торгівлі.

Світова організація торгівлі заявила, що очікує падіння торгівлі товарами цього року на 0,2%, в порівнянні з жовтневим прогнозом зростання на 3,0%.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на понеділок
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5470
 0,0357
0,09
EUR
1
46,7528
 0,1342
0,29

Курс обміну валют на вчора, 10:37
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1362  0,02 0,05 41,7372  0,07 0,16
EUR 46,4845  0,22 0,46 47,2759  0,16 0,34

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5250  0,00 0,01 41,5500  0,02 0,04
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес