Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта зростає на потенційних звільненнях від мит на автомобілі в США та зростанні імпорту нафти в Китай

 

Ціни на нафту зросли у вівторок, підтримані новими звільненнями від мит, запропонованими президентом США Дональдом Трампом, а також відновленням імпорту нафти в Китай в очікуванні скорочення поставок з Ірану.

О 05:50 EET ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 12 центів, або на 0,2%, до 65 доларів за барель, в той час як американська нафта марки West Texas Intermediate подорожчала на 13 центів, або на 0,2%, до 61,66 долара.

«Трамп надав пільги на електронні мита і дав сигнал про послаблення автомобільних мит, що розглядається як відступ від раніше оголошених імпортних зборів, отже, надає деяке полегшення ризиковим активам, включаючи нафту», - сказала незалежний ринковий аналітик Тіна Тенг.

«Однак ралі в акціях і сировинних товарах, що викликають зростання, викликає скептицизм, оскільки його політика є непередбачуваною».

Останнім кроком у торговельній війні Трампа стало те, що він заявив, що розглядає можливість зміни 25% мит на імпорт іноземних автомобілів і автозапчастин з Мексики, Канади та інших країн.

Нестабільна торговельна політика США створила невизначеність на світових ринках нафти і підштовхнула ОПЕК в понеділок знизити прогноз попиту вперше з грудня.

Адміністрація Трампа оголосила в п'ятницю, що надасть виключення з мит на смартфони, комп'ютери та деякі інші електронні товари, більшість з яких імпортується з Китаю. Це призвело до того, що обидва нафтові бенчмарки трохи зросли в понеділок.

У неділю Трамп заявив, що оголосить митну ставку на імпортні напівпровідники протягом наступного тижня, а в понеділок у Федеральному реєстрі США з'явилася інформація про те, що адміністрація почала розслідування щодо імпорту напівпровідників 1 квітня.

«Ринок засвоює швидкоплинні політичні події на митному фронті, балансуючи між ними та ядерними переговорами між США та Іраном», - зазначають аналітики ING у своєму звіті за вівторок.

«Очевидно, що ринок більше зосереджений на митах і на тому, що вони означають для попиту на нафту».

Міністр енергетики США Кріс Райт заявив в п'ятницю, що Сполучені Штати можуть зупинити експорт іранської нафти в рамках плану Трампа по тиску на Тегеран через його ядерну програму.

Підтримку цінам також надали дані в понеділок, які показали, що імпорт сирої нафти в Китай в березні виріс майже на 5% в порівнянні з попереднім роком, оскільки надходження іранської нафти різко зросли в очікуванні більш жорстких санкцій США.

Казахстан заявив у понеділок, що його видобуток нафти впав на 3% за перші два тижні квітня порівняно з березневим середнім показником, підтвердивши повідомлення Reuters, хоча це все ще залишає його видобуток вище квоти ОПЕК+.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5387
 0,0083
0,02
EUR
1
46,1578
 0,5950
1,27

Курс обміну валют на сьогодні, 10:25
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,0929  0,04 0,10 41,7352  0,03 0,07
EUR 45,8595  0,58 1,24 46,7014  0,51 1,07

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5400  0,02 0,04 41,5600  0,01 0,02
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес