Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту падають через вищі, ніж очікувалося, митаТрампа, які, як очікується, скоротять попит

 

Ціни на нафту впали на 3% в четвер після того, як президент США Дональд Трамп оголосив про нові масштабні мита, які, на думку інвесторів, викличуть глобальну торговельну війну, що призупинить економічне зростання і обмежить попит на паливо.

О 06:31 EET ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 1,60 долара, або на 2,13%, до 73,35 долара за барель після падіння на 3,2% раніше, що стало найбільшим денним зниженням з 5 березня. Ф'ючерси на нафту WTI в США впали на $1,62, або на 2,26%, до $70,09 після падіння на 3,4% напередодні.

У середу Трамп оголосив про введення 10% мінімального мита на більшість товарів, що імпортуються в США, найбільшого в світі споживача нафти, а також про набагато вищі мита на товари з десятків країн, запустивши глобальну торговельну війну, яка загрожує зростанням інфляції і зупинкою економічного зростання в США і в усьому світі.

«Оголошення США про мита явно застало ринки зненацька. Спекуляції, що передували оголошенню, припускали фіксований тариф на рівні 15-20%, але остаточне рішення виявилося більш яструбиним», - сказав Єп Джун Ронг, ринковий стратег IG, в електронному листі.

«Що стосується цін на нафту, то зараз фокус уваги зміщується на перспективи глобального зростання, які, ймовірно, будуть переглянуті в бік погіршення через ці вищі, ніж очікувалося, мита», - додав він.

Імпорт нафти, газу і нафтопродуктів був звільнений від нових мит, заявив Білий дім у середу.

Мита викликали падіння ринків у четвер: японський Nikkei впав до восьмимісячного мінімуму, китайський юань впав до найнижчого рівня за сім тижнів, а фондові ринки обвалилися на початку торгів в Азії.

«Ми знаємо, що це буде негативно впливати на торгівлю, економічне зростання і, відповідно, на зростання попиту на нафту. Але ми не знаємо, наскільки це буде погано, оскільки наслідки проявляться трохи пізніше», - сказав Бьярне Шилдроп, головний аналітик SEB по сировинним товарам.

У середу аналітики UBS знизили прогноз ціни на нафту на 3 барелі у 2025-2026 роках до 72 доларів за барель, посилаючись на слабкіші фундаментальні показники.

Трейдери та аналітики тепер очікують більшої волатильності цін у найближчій перспективі, оскільки мита можуть змінитися, оскільки країни намагаються домовитися про зниження ставок або запровадити відповідні мита.

Посилюючи ведмежі настрої, дані Управління енергетичної інформації в середу показали, що запаси нафти в США минулого тижня зросли на несподівано великі 6,2 мільйона барелів, всупереч прогнозам аналітиків щодо зниження на 2,1 мільйона барелів.

Запаси зросли на тлі різкого збільшення імпорту з Канади, яка очікувала, що мита на її поставки нафти в США можуть вдарити по ній.

Дані EIA також показали, що попит на бензин був нижчим минулого тижня, а нафтопереробні заводи працювали менше в той час року, коли заводи повинні виробляти більше пального напередодні літнього сезону водіння.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,1941
 0,1485
0,36
EUR
1
45,5524
 0,3007
0,66

Курс обміну валют на 04.04.25, 10:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9465  0,04 0,09 41,4931  0,10 0,24
EUR 45,1538  0,46 1,03 46,1396  0,66 1,45

Міжбанківський ринок на 04.04.25, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2000  0,18 0,43 41,2300  0,16 0,39
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес