Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта знижується вперше з листопада на тлі економічної невизначеності

 

Ціни на нафту знизилися в п'ятницю, досягнувши свого першого місячного падіння з листопада, оскільки невизначеність щодо глобального економічного зростання і попиту на паливо через митні погрози Вашингтона і подальші ознаки уповільнення економічного зростання в США переважили побоювання щодо пропозиції.

О 05:48 EET більш активні травневі ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 31 цент, або на 0,4%, до 73,26 долара за барель, в той час як ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate коштували 70,04 долара за барель, що на 31 цент, або на 0,4%, нижче. Ф'ючерс на нафту марки Brent, термін дії якого закінчується в п'ятницю, торгувався на рівні 73,69 долара, що на 35 центів, або 0,5%, нижче.

Обидва еталони знаходяться на шляху до першого місячного зниження за останні три місяці.

Довгий список факторів, включаючи побоювання економічного спаду в США, мита, плани ОПЕК+ збільшити поставки в квітні і надії на мир в Україні, стримують апетит інвесторів до ризику і знижують ціни, вважає ринковий аналітик IG Тоні Сікамор.

«Єдиним контраргументом є те, що ціна вже сильно впала», - сказав він, додавши, що WTI має хорошу підтримку між 65 і 70 доларами за барель на основі технічних графіків.

Президент США Дональд Трамп в четвер заявив, що запропоновані ним 25% мита на мексиканські і канадські товари набудуть чинності 4 березня, а також додаткові 10% мита на китайський імпорт.

Економісти дослідницького підрозділу BMI Fitch заявили, що учасники ринку намагаються оцінити вплив потоку політичних заяв, пов'язаних з енергетикою, зроблених адміністрацією Трампа цього місяця.

«Ті, хто вважає, що це негативний фактор, зокрема, митні заходи США, в даний час перемагають», - йдеться в повідомленні BMI. Також на настрої інвесторів вплинули дані про те, що кількість заявок на допомогу з безробіття в США минулого тижня зросла більше, ніж очікувалося, в той час як в іншому урядовому звіті підтвердилося, що економічне зростання сповільнилося в четвертому кварталі.

Тим не менш, ціни на нафту виросли більш ніж на 2% в четвер, оскільки побоювання з приводу поставок знову з'явилися після того, як Трамп відкликав ліцензію, надану американській нафтовій компанії Chevron на роботу в Венесуелі.

Скасування ліцензії може призвести до переговорів про нову угоду між американським виробником і державною компанією PDVSA про експорт нафти в інші напрямки, крім США, повідомили джерела, близькі до переговорів.

ОПЕК+ обговорює, чи збільшувати видобуток нафти в квітні, як планувалося, чи заморозити його, оскільки її члени намагаються зрозуміти картину світової пропозиції через нові санкції США проти Венесуели, Ірану і Росії, повідомили вісім джерел в ОПЕК+.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,2751
 0,1011
0,25
EUR
1
45,5471
 0,5213
1,16

Курс обміну валют на сьогодні, 10:20
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,7453  0,11 0,28 41,3693  0,06 0,16
EUR 44,9297  0,25 0,56 45,7297  0,24 0,52

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2750  0,13 0,32 41,2900  0,13 0,33
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес