Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту перейшли до слабкого зниження, Brent торгується біля $74,7 за барель

 

Котирування нафтових ф'ючерсів перейшли до слабкого зниження у вівторок після помірного зростання раніше під час сесії на новинах про введення Вашингтоном нових санкцій проти нафтового сектора Ірану.

Держдепартамент США повідомив про введення санкцій проти 22 фізичних осіб і 13 суден транспортних компаній із Суринаму, Індії, Китаю, Малайзії, яких Держдеп називає "мережею посередників", що беруть участь у "навантаженні та доставці іранської нафти покупцям в Азії".

"Нинішні санкції є першим кроком у реалізації кампанії президента Трампа з надання максимального тиску на режим Ірану", - зазначили у відомстві.

Вартість квітневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 13:15 EET становить $74,68 за барель, що на $0,1 (0,13%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до цього часу на $0,04 (0,06%), до $70,66 за барель.

"Ціни на нафту шукатимуть підтримку в короткостроковій перспективі, - вважає аналітик IG Тоні Сікамор. - Оголошені США нові санкції проти Ірану, ймовірно, допоможуть із цим, як і заяви міністра нафти Іраку про намір скоротити надлишок пропозиції".

Знижувальний тиск на нафтові котирування останніми днями чинили очікування відновлення поставок нафти з іракського Курдистану, які оцінюються в 185 тис. барелів на добу. У понеділок заступник прем'єр-міністра Іраку з питань енергетики Хаян Абдул Гані повідомив, що експорт нафти буде відновлено одразу ж після узгодження технічних питань з турецькою стороною.

Водночас міністерство нафти Іраку заявило, що врахує ці обсяги під час реалізації кроків щодо виконання квоти ОПЕК+ з нафтовидобутку.

"Міністерство нафти Іраку підтверджує свою повну прихильність угоді ОПЕК+, узгодженим додатковим скороченням і компенсації надвидобутих обсягів", - йдеться в повідомленні відомства.

Аналітик OANDA Келвін Вонг зазначає, що зростання нафтових цін найближчими тижнями стримуватиметься неясністю перспектив попиту, зокрема в Китаї, який є одним із найбільших споживачів нафти у світі.

"Чинники попиту, здатні підштовхнути ціни на нафту до зростання, залишатимуться невідомими до середини березня, коли китайські політики, ймовірно, анонсують нові стимулювальні заходи й оголосять цільові показники економічного зростання у 2025 році", - пише він.

Тим часом президент США Дональд Трамп напередодні підтвердив, що мита щодо канадських і мексиканських товарів, введення яких раніше було відкладено на місяць, набудуть чинності, як і планувалося. Аналітики вважають, що введення мит може негативно позначитися на попиті на нафту.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
 

ТЕГИ

Курс НБУ на вчора
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,4544
 0,1492
0,36
EUR
1
46,9637
 0,2231
0,47

Курс обміну валют на вчора, 10:53
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,0259  0,07 0,17 41,6730  0,09 0,23
EUR 46,6907  0,06 0,12 47,4622  0,08 0,16

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,4150  0,04 0,08 41,4300  0,04 0,10
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес