Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта стабільна, готується до тижневого зростання на тлі поліпшення попиту, а пропозиція мінлива

 

Ціни на нафту в п'ятницю були стабільними і готові до тижневого зростання на тлі поліпшення перспектив попиту в США і Китаї. Занепокоєння з приводу перебоїв з поставками в Росії також надали підтримку.

О 06:14 EET ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 3 центи до $76,45 за барель, а американська нафта марки West Texas Intermediate знизилась на 4 центи до $72,44.

Обидва індекси виросли цього тижня більш ніж на 2% - це найбільший тижневий приріст з початку січня. Brent відзначатиме другий тиждень зростання після трьох тижнів падіння. WTI відзначатиме перший тиждень зростання після чотирьох тижнів падіння.

Світовий попит на нафту в середньому склав 103,4 млн барелів на добу до 19 лютого, що на 1,4 млн б/д більше, ніж в минулому місяці, повідомляють аналітики JPMorgan в п'ятничному звіті.

Вони очікують, що холодна погода в США і зростання промислової активності в Китаї, коли люди повертаються зі свят, сприятимуть збільшенню попиту на нафту наступного тижня.

Запаси сирої нафти в США зросли, в той час як запаси бензину і дистилятів впали минулого тижня, оскільки сезонне технічне обслуговування на нафтопереробних заводах призвело до зниження обсягів переробки, повідомило в четвер Управління енергетичної інформації.

«Скорочення запасів бензину і дистилятів в США, а також занепокоєння з приводу обмежених поставок в Росії підтримують ціни на нафту», - сказав Тошитака Тадзава, аналітик Fujitomi Securities.

«Очікування щодо можливої мирної угоди між Росією та Україною, яка могла б послабити санкції проти Москви, дещо зменшилися через жорстку позицію України, що спонукає деяких інвесторів викуповувати активи на ринку», - додав він.

Президент України Володимир Зеленський на початку тижня був розлючений діями США та Росії щодо укладення мирної угоди без Києва та коментарями президента США Дональда Трампа, який звинуватив Україну в розв'язанні війни з Москвою.

Однак після зустрічі з посланцем Трампа в четвер Зеленський заявив, що Україна готова швидко працювати над укладенням міцної угоди про інвестиції та безпеку зі Сполученими Штатами.

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив у четвер в інтерв'ю Bloomberg Television, що Росія може отримати певні послаблення від американських санкцій, якщо вона буде готова вести переговори про припинення війни в Україні.

Тим часом, перебої з постачанням нафти продовжують тримати ціни на високому рівні.

Росія заявила, що потоки нафти через Каспійський трубопровідний консорціум, який є основним маршрутом для експорту нафти з Казахстану, скоротилися на 30%-40% у вівторок після атаки українського безпілотника на насосну станцію.

Казахстан прокачав рекордно високі обсяги нафти, незважаючи на пошкодження основного експортного маршруту через Росію - Каспійського трубопровідного консорціуму, повідомили в четвер галузеві джерела. Не відразу було зрозуміло, як Казахстан зміг прокачати рекордні обсяги.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5004
 0,0383
0,09
EUR
1
46,0924
 0,0654
0,14

Курс обміну валют на сьогодні, 10:14
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1387  0,05 0,11 41,7368  0,00 0,00
EUR 46,0216  0,16 0,35 46,7981  0,10 0,21

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5500  0,09 0,22 41,5700  0,09 0,23
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес