Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту прискорили зростання, Brent торгується близько $75,6 за барель

 

Ціни на нафту прискорили зростання після зниження за підсумками попереднього тижня.

Квітневі ф'ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 13:42 EET торгувалися з підвищенням на $0,92 (1,23%) від рівня закриття попередніх торгів, по $75,58 за барель.

Контракти на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подорожчали на $0,94 (1,32%), до $71,94 за барель.

У центрі уваги трейдерів залишаються дії президента США Дональда Трампа. У вихідні він заявив про намір запровадити мита в розмірі 25% на всі поставки сталі та алюмінію до США, а також пообіцяв вжити заходів у відповідь щодо країн, які обкладають митами американські товари.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц зазначив, що Євросоюз готовий "упродовж години" відреагувати на введення Білим домом мита на імпорт європейських товарів у США.

Китай із понеділка запроваджує додаткове мито в розмірі 15% на імпорт скрапленого природного газу і вугілля та в розмірі 10% - на імпорт нафти зі США. Крім того, в КНР починає діяти додаткове 10-відсоткове мито на ввезення американської сільськогосподарської техніки, автомобілів із великим об'ємом двигунів і пікапів.

Існують побоювання, що мита можуть загальмувати зростання світової економіки і послабити попит на енергоносії.

Тим часом аналітик IG Тоні Сікамор зазначив, що після призупинення минулого тижня набуття чинності тарифів на імпорт з Канади та Мексики, інвестори спокійніше відреагували на заяви про нові протекціоністські заходи.

Ринок, судячи з усього, змирився з тим, що ця тема з'являтиметься в новинах найближчими тижнями і місяцями, написав Сікамор, додавши, що згодом анонсовані мита можуть з однаковою ймовірністю бути скасовані або підвищені.

"Можливо, інвестори дійшли висновку, що негативно реагувати на кожен заголовок - не найкращий варіант дій", - резюмував аналітик.

Деяку підтримку котируванням нафти надають санкції, введені Мінфіном США проти перевізників іранської нафти. Під санкції потрапили три танкери та кілька організацій у різних країнах, включно з Індією та ОАЕ, пов'язаних із поставками нафти з Ірану до КНР.

Санкції проти Ірану і нездатність досягти домовленості щодо іранської ядерної програми є підвищувальними факторами для нафтових цін, хоча політика Трампа і спрямована на зниження цін на енергоносії, зазначили аналітики Citi.

"Ми вважаємо, що в найближчий місяць або близько того нафта, найімовірніше, торгуватиметься в бічному або спадному тренді, причому наш базовий сценарій передбачає наростання знижувального тиску на нафту протягом усього року", - написали вони в аналітичній записці.

Прогноз Citi передбачає, що в другому півріччі ціна нафти Brent становитиме $60-65 за барель, оскільки Трамп буде наполегливим у прагненні знизити ціни на енергоносії.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
 

ТЕГИ

Курс НБУ на понеділок
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5277
 0,0133
0,03
EUR
1
44,9807
 0,0207
0,05

Курс обміну валют на сьогодні, 10:34
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1462  0,04 0,09 41,7510  0,05 0,11
EUR 44,6793  0,20 0,45 45,4248  0,22 0,48

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5000  0,07 0,17 41,5200  0,06 0,14
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес