Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта зростає, оскільки інвестори зважують нові мита США

 

Ціни на нафту зросли в понеділок, незважаючи на те, що інвестори зважували останню митну загрозу президента США Дональда Трампа, цього разу на весь імпорт сталі та алюмінію, що може послабити світове економічне зростання і попит на енергоносії.

О 06:44 EET ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 51 цент, або на 0,7%, до 75,17 долара за барель, в той час як американська нафта марки West Texas Intermediate коштувала 71,45 долара за барель, що на 45 центів, або на 0,6%, вище. Минулого тижня ринок продемонстрував третє поспіль тижневе падіння через побоювання щодо глобальної торговельної війни.

Трамп заявив, що в понеділок оголосить про запровадження 25% мит на весь імпорт сталі та алюмінію в США, що є ще одним значним кроком у рамках перегляду його торговельної політики.

Лише тиждень тому президент оголосив про запровадження мит щодо Канади, Мексики та Китаю, але наступного дня призупинив їх дію для сусідніх країн.

У світлі тимчасового відступу Трампа минулого тижня інвестори, схоже, поки що не звертають уваги на загрозу мит на сталь і алюміній, вважає Тоні Сікамор, аналітик IG, що базується в Сіднеї.

«Ринок зрозумів, що митні заголовки, ймовірно, триватимуть у найближчі тижні і місяці», - сказав він, додавши, що існує рівна ймовірність того, що вони можуть бути скасовані або навіть підвищені в якийсь момент у найближчому майбутньому.

«Тож, можливо, інвестори приходять до висновку, що негативно реагувати на кожну новину - не найкращий спосіб дій».

Китайські мита у відповідь на деякі види американського експорту мають набути чинності в понеділок, але поки що немає жодних ознак прогресу в переговорах між Пекіном і Вашингтоном.

Нафтогазові трейдери домагаються від Пекіна винятків для імпорту сирого і зрідженого природного газу з США.

У неділю Трамп заявив, що США досягають прогресу у відносинах з Росією щодо припинення війни в Україні, але відмовився надати подробиці про будь-які контакти з президентом Росії Володимиром Путіним.

Санкції, накладені на торгівлю російською нафтою 10 січня, порушили постачання Москви своїм найбільшим клієнтам - Китаю та Індії.

Минулого тижня Вашингтон також посилив тиск на Іран: Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти кількох фізичних осіб і танкерів, які допомагають доставляти мільйони барелів іранської нафти на рік до Китаю.

Санкції проти Ірану і нездатність досягти ядерної угоди є ризиками для цін на нафту, навіть незважаючи на те, що політика Трампа спрямована на зниження цін на енергоносії, відзначають аналітики Citi в своїй записці.

«Ми бачимо, що нафта, ймовірно, буде торгуватися в бічному тренді протягом наступного місяця або близько того, оскільки фундаментальний тиск на нафту, згідно з нашим базовим сценарієм, буде посилюватися протягом року», - зазначають вони.

За прогнозами Citi, у другій половині 2025 року ціна нафти Brent становитиме в середньому 60-65 доларів за барель, оскільки Трамп буде наполегливим у своєму прагненні знизити ціни на енергоносії, що в кінцевому підсумку матиме «ведмежий» вплив на нафтовий ринок.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5730
 0,0072
0,02
EUR
1
45,3229
 0,0254
0,06

Курс обміну валют на сьогодні, 10:39
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2370  0,04 0,09 41,8448  0,03 0,07
EUR 44,9704  0,08 0,19 45,7600  0,07 0,15

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5400  0,02 0,04 41,5700  0,00 0,00
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес