Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту зростають після того, як мита США викликали побоювання перебоїв з поставками

 

Ціни на нафту підскочили в понеділок після того, як президент США Дональд Трамп ввів мита проти Канади, Мексики і Китаю, що викликало побоювання перебоїв в поставках нафти з боку двох найбільших постачальників в США, але перспектива зниження попиту на паливо обмежила зростання.

О 06:43 EET ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate коштували 73,89 долара за барель, що на 1,36 долара, або 1,9%, вище, після того, як на початку сесії досягли максимуму з 24 січня в 75,18 долара за барель.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 67 центів, або на 0,9%, до 76,34 долара за барель після досягнення максимуму в 77,34 долара.

У суботу Трамп віддав наказ про введення масштабних мит на товари з Мексики, Канади і Китаю, поклавши початок торговельній війні, яка може підірвати глобальне зростання і знову розпалити інфляцію.

Енергетичні продукти з Канади будуть обкладатися митом лише в розмірі 10%, але імпорт мексиканських енергоносіїв буде обкладатися митом у розмірі 25%, заявили представники Білого дому.

«Відносно м'яка позиція щодо канадського імпорту енергоносіїв, швидше за все, обумовлена обережністю», - зазначає аналітик Barclays Амарпріт Сінгх (Amarpreet Singh).

«Мита на канадський імпорт енергоносіїв, ймовірно, будуть більш руйнівними для внутрішніх енергетичних ринків, ніж мита на мексиканський імпорт, і навіть можуть бути контрпродуктивними для однієї з ключових цілей президента - зниження цін на енергоносії».

Аналітики Goldman Sachs очікують, що мита матимуть обмежений короткостроковий вплив на світові ціни на нафту і газ.

За даними Міністерства енергетики США, Канада і Мексика є основними джерелами імпорту сирої нафти до США, на них припадає близько чверті нафти, яку американські нафтопереробні заводи переробляють на такі види палива, як бензин і пічне паливо.

За словами джерел у галузі, мита підвищать вартість важчих сортів нафти, необхідних американським нафтопереробним заводам для оптимального виробництва, що знизить їхню прибутковість і потенційно призведе до скорочення виробництва.

Ф'ючерси на бензин в США підскочили на 2,86% до $2,1176 за галон після того, як раніше досягли $2,162, найвищого рівня з 16 січня.

Мита є «бугаєвими» для короткострокових цін на нафту через ризики перебоїв з поставками, особливо для більш важких сортів, вважає Сол Кавонік, енергетичний аналітик MST Marquee.

Однак ціни на нафту можуть впасти і після наступного кварталу, оскільки мита спричиняють подальше погіршення перспектив попиту, а також через те, що ОПЕК+ зазнає більшого тиску з боку Трампа, який вимагає скорочення обмежень видобутку, додав він.

Організація країн-експортерів нафти та їхніх союзників, група, відома як ОПЕК+, навряд чи змінить існуючі плани поступового збільшення видобутку на своїй зустрічі в понеділок, повідомили Reuters делегати групи виробників, незважаючи на тиск з боку Трампа.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5387
 0,0083
0,02
EUR
1
46,1578
 0,5950
1,27

Курс обміну валют на сьогодні, 10:29
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1352  0,00 0,00 41,7652  0,03 0,07
EUR 46,4352  0,05 0,11 47,2074  0,07 0,14

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5400  0,02 0,04 41,5600  0,01 0,02
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес