Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта дорожчає, оскільки уповільнення інфляції в США вказує на можливе пом'якшення політики ФРС

 

Ціни на нафту зросли в понеділок, оскільки нижчі, ніж очікувалося, дані по інфляції в США відродили надії на подальше пом'якшення політики, хоча перспективи надлишку пропозиції в наступному році тиснули на ринок.

О6:21 EET ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 36 центів, або на 0,5%, до 73,30 доларів за барель. Ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate виросли на 39 центів, або на 0,6%, до 69,85 долара за барель.

«Ризикові активи, включаючи ф'ючерси на американські акції і сиру нафту, почали тиждень на більш твердій основі», - сказав аналітик IG Markets Тоні Сікамор, додавши, що більш прохолодні дані по інфляції допомогли зменшити занепокоєння після різкого зниження ставки Федеральною резервною системою.

Минулого тижня обидва нафтових бенчмарка впали більш ніж на 2% на тлі побоювань щодо глобального економічного зростання і попиту на нафту після того, як центральний банк США висловив обережність щодо подальшого пом'якшення монетарної політики. Дослідження найбільшої нафтопереробної компанії Азії Sinopec, що вказує на те, що споживання нафти в Китаї досягне піку в 2027 році, також вплинуло на ціни.

За даними Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC), за тиждень до 17 грудня управляючі активами збільшили свої чисті довгі позиції по ф'ючерсах і опціонах на нафту в США, повідомила в п'ятницю Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США.

Занепокоєння з приводу поставок в Європу зменшилися після того, як з'явилися повідомлення про те, що нафтопровід «Дружба», яким російська і казахстанська нафта постачається в Угорщину, Словаччину, Чехію і Німеччину, був перезапущений після зупинки в четвер через технічні проблеми на російській насосній станції.

За повідомленням білоруського державного інформаційного агентства «БелТА», поставки відновилися в суботу. У неділю міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що постачання газу через «Дружбу» до країни відновилися.

До зупинки нафтопровід постачав 300 000 барелів нафти на добу.

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю закликав Європейський Союз збільшити імпорт нафти і газу з США або ж зіткнутися з тарифами на експорт з блоку.

Європейська комісія заявила, що готова обговорити з Трампом, як зміцнити те, що вона назвала і без того міцними відносинами, в тому числі в енергетичному секторі.

У неділю Трамп також пригрозив відновити контроль США над Панамським каналом, звинувативши Панаму в тому, що вона стягує надмірну плату за використання центральноамериканського проходу, що викликало різку критику з боку президента Панами Хосе Рауля Муліно.

У США кількість діючих нафтових бурових установок минулого тижня зросла на одну до 483, що є найвищим показником з вересня, повідомила в п'ятницю компанія Baker Hughes.

Аналітики Macquarie прогнозують зростання надлишку пропозиції в наступному році, що призведе до зниження цін на нафту марки Brent в середньому до 70,50 доларів за барель з цьогорічних 79,64 доларів за барель, йдеться в грудневому звіті.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,8761
 0,0531
0,13
EUR
1
43,5114
 0,0656
0,15

Курс обміну валют на сьогодні, 10:10
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5962  0,08 0,20 42,2854  0,11 0,27
EUR 43,4685  0,16 0,37 44,2804  0,19 0,43

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,9800  0,13 0,31 41,9900  0,12 0,29
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес