Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта дешевшає з найвищих рівнів за кілька тижнів, інвестори очікують зниження ставок ФРС

 

Ф'ючерси на нафту знизилися з найвищих рівнів за останні кілька тижнів, оскільки трейдери фіксували прибуток в очікуванні засідання Федерального резерву США, яке відбудеться цього тижня, де буде оголошено про подальше зниження ставок.

Однак падіння було обмежене побоюваннями перебоїв у постачанні нафти у випадку запровадження нових санкцій США проти основних постачальників - Росії та Ірану.

О 06:24 EET ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 21 цент, або на 0,3%, до 74,28 долара за барель після того, як у п'ятницю вони досягли найвищого рівня з 22 листопада.

Американська нафта WTI подешевшала на 30 центів, або на 0,4%, до 70,99 долара за барель після того, як на попередній сесії досягла найвищого рівня з 7 листопада.

«Після ралі на 6% минулого тижня, коли нафта торгується на вершині нещодавніх максимумів діапазону, ми, ймовірно, спостерігаємо легку фіксацію прибутку, - сказав ринковий аналітик IG Тоні Сікамор.

«Крім того, цілком ймовірно, що багато торгових книг в банках і фондах закрилися в кінці минулого тижня і знизили апетит до позицій через святковий сезон».

Ціни на нафту були підтримані новими санкціями Європейського Союзу щодо російської нафти минулого тижня і очікуваннями посилення санкцій щодо іранських поставок, додав він.

Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила в п'ятницю агентству Reuters, що США розглядають можливість введення подальших санкцій проти танкерів «темного флоту» і не виключають санкцій проти китайських банків, оскільки вони прагнуть зменшити доходи Росії від продажу нафти і обмежити її доступ до іноземних поставок для підтримки війни в Україні.

Нові санкції США проти компаній, що торгують іранською нафтою, вже призвели до того, що ціни на нафту, яка продається в Китай, зросли до найвищого рівня за останні роки. Очікується, що нова адміністрація Трампа посилить тиск на Іран.

Ціни на нафту також були підтримані зниженням процентних ставок ключовими центральними банками Канади, Європи і Швейцарії минулого тижня і очікуваннями, що ФРС знизить ставки на цьому тижні, сказав Сикамор.

Очікується, що ФРС знизить процентні ставки на чверть процентного пункту на своєму засіданні 17-18 грудня, яке також надасть оновлений погляд на те, наскільки ще, на думку чиновників ФРС, вони будуть знижувати ставки в 2025 році і, можливо, в 2026 році.

Зниження процентних ставок може стимулювати економічне зростання і попит на нафту.

Проте, прогнози Міжнародного енергетичного агентства щодо достатньої пропозиції у 2025 році та прогнози CNPC щодо зниження попиту на нафту в Китаї, другому за величиною споживачеві у світі, після досягнення піку споживання у 2023 році, є факторами, які продовжуватимуть тиснути на світові ринки нафти.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,8271
 0,0868
0,21
EUR
1
43,9143
 0,1079
0,25

Курс обміну валют на сьогодні, 09:38
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5240  0,10 0,24 42,1224  0,08 0,19
EUR 43,7248  0,09 0,20 44,4100  0,07 0,16

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8350  0,06 0,16 41,8500  0,06 0,14
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес