Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Нафта падає через збільшення запасів бензину в США

 

Ціни на нафту знизилися в четвер після несподіваного стрибка запасів бензину в США, а інвестори зосередили увагу на зустрічі ОПЕК+, яка відбудеться на цих вихідних, щоб обговорити політику видобутку нафти.

О 06:01 EET ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 14 центів, або на 0,2%, до $72,69 за барель, тоді як ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate також знизилися на 14 центів, або на 0,2%, до $68,58 за барель.

Очікується, що торги будуть неактивними у зв'язку зі святкуванням Дня подяки в США, яке розпочнеться в четвер.

Нафта, ймовірно, збереже свій короткостроковий ведмежий імпульс, оскільки ризики перебоїв з поставками на Близькому Сході зменшуються, а також завдяки вищим, ніж очікувалося, запасам бензину в США, вважає Єп Джун Ронг, ринковий стратег в IG.

Запаси бензину в США зросли на 3,3 мільйона барелів за тиждень, що закінчився 22 листопада, повідомило в середу Управління енергетичної інформації США (EIA), всупереч очікуванням невеликого скорочення запасів палива напередодні рекордних святкових поїздок.

Уповільнення зростання попиту на паливо в найбільших споживачах - США і Китаї - сильно вплинуло на ціни на нафту в цьому році, хоча скорочення поставок з боку ОПЕК+, яка об'єднує Організацію країн-експортерів нафти з Росією та іншими союзниками, обмежило втрати.

Зустріч ОПЕК+ відбудеться в неділю. Два джерела з групи виробників повідомили Reuters у вівторок, що члени групи обговорюють подальшу відстрочку запланованого збільшення видобутку нафти, яке мало розпочатися в січні.

За словами Сувро Саркара, керівника відділу енергетичного сектору DBS Bank, подальше відтермінування, як багато хто очікує на ринку, вже здебільшого враховане в цінах на нафту.

«Питання лише в тому, чи буде це місячне відтермінування, чи тримісячне, чи навіть довше. Це дало б нафтовому ринку певний напрямок. З іншого боку, ми будемо стурбовані падінням цін на нафту, якщо відстрочки не буде», - сказав він.

Група, яка перекачує близько половини світової нафти, раніше заявляла, що буде поступово згортати скорочення видобутку нафти з невеликими збільшеннями протягом багатьох місяців у 2024 і 2025 роках.

Цього тижня нафта Brent і WTI втратили більше 3% під тиском угоди Ізраїлю про припинення вогню з ліванським угрупуванням Хезболла. Припинення вогню розпочалося в середу і допомогло зменшити занепокоєння, що конфлікт може порушити постачання нафти з найбільшого регіону Близького Сходу, де вона видобувається.

Учасники ринку не впевнені, як довго триватиме перерва в бойових діях, оскільки більш широкий геополітичний фон для нафти залишається туманним, відзначають аналітики ANZ Bank.

Ціни на нафту недооцінені через дефіцит на ринку, попередили в останні дні керівники сировинних відділів Goldman Sachs і Morgan Stanley, також вказуючи на потенційний ризик для іранських поставок через санкції, які можуть бути запроваджені за новообраного президента США Дональда Трампа.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,6010
 0,0975
0,23
EUR
1
43,8017
 0,1193
0,27

Курс обміну валют на сьогодні, 10:45
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2628  0,06 0,13 41,9200  0,09 0,20
EUR 43,6125  0,22 0,50 44,3804  0,26 0,58

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,6100  0,13 0,30 41,6300  0,12 0,29
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес