Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту зростають через шторм у США та побоювання конфлікту між Ізраїлем та Іраном

 

Ціни на нафту зросли в четвер на тлі сплеску попиту на паливо, оскільки на Флориду насувається сильний шторм, а також побоювань щодо можливих перебоїв з постачанням на Близькому Сході на тлі загострення напруженості між Ізраїлем і великим виробником нафти Іраном.

Ф'ючерси на нафту марки Brent о 06:23 EET зросли на 63 центи, або на 0,8%, до 77,21 долара за барель, а ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) зросли на 63 центи, або на 0,9%, до 73,87 долара за барель.

Найбільший у світі виробник і споживач нафти постраждав від другого потужного шторму, урагану «Мілтон», який обрушився на західне узбережжя Флориди, породивши торнадо і загрозу підйому рівня морської води.

Шторм вже призвів до зростання попиту на бензин у штаті, близько чверті заправних станцій розпродали свої запаси, що сприяло підтримці цін на нафту.

Інвестори продовжували підтримувати ціни, побоюючись ескалації напруженості між Ізраїлем та Іраном, а міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант пообіцяв, що ізраїльський удар по Ірану буде «смертоносним, точним і несподіваним».

Президент США Джо Байден обговорив з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху плани Ізраїлю щодо Ірану під час 30-хвилинної телефонної розмови в середу, яку Білий дім охарактеризував як «пряму і дуже продуктивну».

Байден «продовжує відмовляти Ізраїль від нанесення ударів по нафтових об'єктах, але зростає занепокоєння, що союзники Ізраїлю мають мало впливу на його стратегію», - зазначають аналітики ANZ у своїй записці, опублікованій у четвер.

Навіть незважаючи на загрози для нафтовидобувного регіону Близького Сходу, занепокоєння щодо попиту продовжує підтримувати фундаментальні перспективи. Управління енергетичної інформації США (EIA) у вівторок погіршило прогноз попиту на нафту на 2025 рік через ослаблення економічної активності в Китаї та Північній Америці.

Дані EIA в середу показали, що запаси нафти підскочили на 5,8 млн барелів до 422,7 млн барелів минулого тижня. Це більше, ніж очікували аналітики, опитані агентством Reuters, але набагато менше, ніж прогнозувала у вівторок галузева група Американського інституту нафти.

Однак, за словами аналітиків JPMorgan, попит на нафту цього місяця зріс, що допомагає підтримувати ціни.

«У США попит на бензин зріс на 800 тис. барелів на добу в порівнянні з попереднім тижнем. В Азії відновилася авіаційна активність після того, як вона була перервана численними тайфунами. У Китаї щоденна активність польотів злетіла до восьмитижневого максимуму», - йдеться в повідомленні аналітиків.

«Оскільки більша частина попиту, пов'язаного з подорожами, вже позаду, основна увага зміщується до майбутнього зростання попиту, зумовленого погодними умовами, в найближчі тижні».

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на понеділок
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,2796
 0,0350
0,08
EUR
1
43,6532
 0,1855
0,43

Курс обміну валют на вчора, 10:46
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,9788  0,08 0,20 41,6023  0,08 0,18
EUR 43,3808  0,23 0,53 44,1500  0,26 0,58

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2625  0,01 0,02 41,3000  0,01 0,02
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес