Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на нафту підтримуються даними про запаси в США, атаками на російські НПЗ

 

Ціни на нафту зросли в Азії в четвер, підтримані високим попитом в США після того, як запаси бензину досягли тримісячного мінімуму, а запаси сирої нафти несподівано скоротилися, при цьому побоювання з приводу поставок залишилися після українських атак на російські нафтопереробні заводи.

Травневі ф'ючерси на нафту марки Brent о 05:47 EET зросли на 19 центів, або на 0,23%, до 84,22 долара за барель, тоді як квітнева американська нафта марки West Texas Intermediate (WTI) подорожчала на 15 центів, або на 0,19%, до 79,87 долара за барель.

Обидва контракти зросли приблизно на 3% до чотиримісячного максимуму в середу на тлі підвищеного прогнозу попиту в США і посилення геополітичних ризиків.

"Сильний експорт американської продукції призвів до того, що запаси бензину впали до тримісячного мінімуму. Зростання цін на бензин підтримує спред на крекінг для нафтопереробників. Ринок також відреагував на посилення геополітичних ризиків після того, як український безпілотник атакував російський нафтопереробний завод", - зазначають аналітики ANZ у своїй записці для клієнтів.

Запаси бензину в США скорочуються шостий тиждень поспіль, впавши на 5,7 млн барелів до 234,1 млн барелів, повідомило в середу Управління енергетичної інформації (EIA), що втричі перевищило очікування зниження на 1,9 млн барелів.

Запаси моторного палива на узбережжі Мексиканської затоки США впали до найнижчого рівня з листопада 2022 року, в той час як поставки готового автомобільного бензину, що є індикатором попиту, вперше в цьому році зросли на 30 000 барелів на добу до понад 9 млн барелів на добу.

Запаси сирої нафти в США також несподівано знизились, оскільки збільшилась переробка.

Підтримуючи попит, США закупили близько 3,25 млн барелів нафти для Стратегічного нафтового резерву країни з поставкою в серпні.

Тим часом, в середу українські безпілотники два дні наносили удари по російських нафтопереробних об'єктах, що призвело до пожежі на найбільшому нафтопереробному заводі "Роснефти" і стало однією з найсерйозніших атак на російський енергетичний сектор за останні місяці.

Після серйозного пошкодження нафтопереробного заводу Лукойлу в Нижньому Новгороді у вівторок, Україна завдала удару по нафтопереробних заводах у Ростовській і Рязанській областях, заявили російські офіційні особи.

У Рязані атака безпілотника спричинила пожежу на нафтопереробному заводі "Роснефти". Два джерела, знайомі з ситуацією, повідомили Reuters, що завод був змушений зупинити дві установки первинної переробки нафти.

Окремо, побоювання щодо того, яким буде видобуток нафти в березні, враховуючи зростання в лютому, стримували ціни.

"Однак динаміка пропозиції не сприяє зростанню цін, оскільки видобуток країн ОПЕК+ у лютому знизився, а рівень дотримання домовленостей слабщає. Ірак не дотримується угоди вже другий місяць", - зазначають аналітики ANZ.

Видобуток нафти в Нігерії також стабільно зростає, досягнувши в лютому 1,476 млн барелів на добу (б/д), що є найвищим показником за останні три роки.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
39,6799
 0,0603
0,15
EUR
1
42,8305
 0,0810
0,19

Курс обміну валют на вчора, 10:30
  куп. uah % прод. uah %
USD 39,5054  0,08 0,20 40,0558  0,07 0,18
EUR 42,5617  0,13 0,30 43,2979  0,14 0,33

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 39,7050  0,14 0,37 39,7350  0,10 0,26
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес