Фінансові новини
- |
- 30.12.24
- |
- 20:09
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта зростає, оскільки зменшення запасів у США переорієнтують ринок на попит
08:42 26.04.2023 |
Нафта зросла у середу після падіння більш ніж на 2% на попередній сесії, оскільки повідомлення про зниження запасів сирої нафти та палива у США змусили інвесторів звернути увагу на стійкий попит у найбільшого у світі споживача нафти.
Нафта марки Brent подорожчала на 40 центів, або 0,5%, до 81,17 долара за барель на 07:23 за Грінвічем. Американська нафта марки West Texas Intermediate подорожчала на 48 центів, або 0,6%, до 77,55 доларів за барель.
Запаси сирої нафти в США впали приблизно на 6,1 млн барелів за тиждень, що закінчився 21 квітня, згідно з джерелами, що знайомі з даними Американського інституту нафти (API). Аналітики очікували, що запаси сирої нафти скоротяться приблизно на 1,5 млн. барелів.
Джерела повідомили, що запаси бензину минулого тижня скоротилися на 1,9 млн. барелів, а запаси дистилятів зросли на 1,7 млн. барелів. Офіційні дані про запаси від уряду США будуть опубліковані у середу.
Запаси сирої нафти в США скорочуються з середини березня, оскільки нафтопереробні заводи збільшили обсяги виробництва бензину напередодні пікового літнього періоду попиту, який розпочинається у травні. Це підштовхнуло ціни ф'ючерсів WTI до беквордації, коли швидкі ф'ючерси вищі, ніж ф'ючерси з пізнішими датами, що відбиває вищий попит на НПЗ.
«[Висока беквордація] поєднується з високими коефіцієнтами використання, оскільки нафтопереробні заводи в даний час кип'ятять багато сирої нафти в той момент сезону, коли попит на бензин тільки починає зростати», - сказав нафтовий аналітик Стівен Шорк у своєму інформаційному бюлетені Schork Report.
ПРИБЛИЗНО ОДНАКОВИЙ РІВЕНЬ
Ціни на нафту впали більш ніж на 2% у вівторок, повернувшись майже до того ж рівня, коли Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та інші союзники-виробники, такі як Росія, відомі як ОПЕК+, оголосили про додаткове скорочення видобутку. на початку квітня.
Підвищувальний імпульс, викликаний скороченням видобутку ОПЕК, вичерпується, а експорт російської нафти не продемонстрував явного зниження, залишивши сторону пропозиції без подальшої підтримки, зазначає Сун Ян, аналітик China Galaxy Futures.
У той час як дані API підштовхнули ринок вгору в середу, економічні побоювання, що зберігаються, і очікування подальшого підвищення відсоткових ставок, які можуть обмежити зростання попиту на паливо, протидіють ознакам поліпшення короткострокового зростання споживання.
Споживча довіра в США впала до дев'ятимісячного мінімуму у квітні, оскільки побоювання щодо майбутнього посилилися, що ще більше підвищило ризик того, що економіка може впасти в рецесію цього року.
Інвестори також висловили стурбованість тим, що потенційне нове підвищення відсоткових ставок центральними банками, що борються з інфляцією, може сповільнити економічне зростання та знизити попит на енергоносії у США, Великій Британії та Європейському союзі.
Очікується, що Федеральна резервна система США, Банк Англії та Європейський центральний банк підвищать ставки на своїх найближчих засіданнях. ФРС засідає 2-3 травня.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :