Фінансові новини
- |
- 22.12.24
- |
- 07:19
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
| |
"Спочатку робіть, що потрібно. Тоді – те, що можливо. Лиш тоді ви побачите, що робите неможливе" Св. Франциск Асізський |
Нафта дешевшає через стурбованість щодо попиту на пальне, та в очікуванні коментарів ФРС США
13:15 22.02.2023 |
Ціни на нафту впали третю торгову сесію поспіль, оскільки побоювання з приводу попиту на паливо були підсилені очікуваннями на те, що протоколи, надані Федеральною резервною системою США, вкажуть на необхідність підвищення процентних ставок.
Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у квітні подешевшали на 1,13 долара, або 1,36%, до 81,92 долара за барель до 10:25 за Грінвічем. Квітневі ф'ючерси на нафту марки West Texas Intermediate (WTI) впали на 1,18 долара, або 1,55%, до 75,18 долара за барель.
ФРС США опублікує протокол свого останнього засідання у середу, що дасть трейдерам уявлення про те, як високо, за прогнозами чиновників, зростатимуть відсоткові ставки після того, як недавні дані показали вищі, ніж очікувалося, показники зайнятості та споживчих цін у США.
Вищі відсоткові ставки, як правило, підвищують курс долара, роблячи номіновану в доларах нафту дорожчою для власників інших валют і знижуючи попит.
Однак інші економічні звіти із США, найбільшого у світі споживача нафти, показали деякі тривожні ознаки. Продаж існуючих будинків впав у січні до найнижчого рівня з жовтня 2010 року.
Попереднє опитування аналітиків Reuters у вівторок також показало зростання запасів сирої нафти в США, що посилило побоювання з приводу попиту.
Однак економічні перспективи в Європі продовжують демонструвати стійкість, йдеться в записці UBS. Це сталося після результатів бізнес-опитувань, опублікованих у вівторок, які показали напрочуд сильне зростання.
Очікування скорочення глобальних поставок та зростання попиту з боку Китаю також пом'якшили загальну слабкість цін.
Аналітики очікують, що імпорт нафти в Китай досягне рекордного рівня в 2023 році, щоб задовольнити попит на транспортне паливо, що збільшився, і ввести в дію нові нафтопереробні заводи.
У записці, опублікованій у середу, Деніел Хайнс, старший стратег із сировинних товарів у ANZ Bank, вказав на те, що державні компанії PetroChina та Unipec забронювали 10 супертанкерів для імпорту нафти зі США наступного місяця, що еквівалентно приблизно 20 мільйонам барелів сирої що є ознакою зростання попиту з боку Китаю. . Китай є найбільшим у світі імпортером нафти.
Morgan Stanley підвищив оцінку зростання попиту на нафту цього року до 1,9 млн. барелів на добу з 1,4 млн. барелів на добу раніше, але знизив прогноз цін на нафту марки Brent на липень-грудень.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :