Фінансові новини
- |
- 22.12.24
- |
- 07:24
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта дешевшає через побоювання щодо підвищення процентної ставки та російського експорту
12:44 31.01.2023 |
Ціни на нафту впали у вівторок, оскільки перспектива подальшого підвищення відсоткових ставок та достатніх потоків російської нафти переважила очікування відновлення попиту з боку Китаю.
Березневі ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 1,01 долара, або 1,19%, до 83,89 долара за барель на 09:20 за Грінвічем. Термін дії березневого контракту спливає у вівторок, а квітневий контракт, що більш активно торгується, впав на 90 центів, або 1,07%, до 83,60 долара.
Аналогічно ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали на 92 центи, або 1,18%, до 76,98 долара за барель.
«Центральні банки та група виробників ОПЕК+ діятимуть у найближчі кілька днів. Рішення щодо відсоткових ставок проллють світло на перспективи економічного зростання та зростання попиту на нафту», - сказав Тамаш Варга з нафтового брокера PVM.
Інвестори очікують, що Федеральна резервна система США підвищить процентні ставки на 25 базисних пунктів у середу, а наступного дня Банк Англії та Європейський центральний банк підвищать процентні ставки на півпункту.
Вищі ставки можуть сповільнити світову економіку та послабити попит на нафту.
Тим часом, група з членів Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), ймовірно, порекомендує зберегти поточну політику видобутку без змін, коли збереться 1 лютого об 11:00 за Грінвічем, повідомили Рейтер у понеділок делегати ОПЕК+.
Група, яку називають Об'єднаним міністерським моніторинговим комітетом (JMMC), може скликати повномасштабне засідання ОПЕК+, якщо це буде виправдано.
Подальші ведмежі настрої пролунали за новинами про те, що відвантаження російської нафти з її порту Усть-Луга, як очікується, зростуть на початку лютого, незважаючи на західні санкції, введені у зв'язку з її вторгненням в Україну.
Падіння цін було пом'якшене ознаками потенційно здорового попиту з боку Китаю, при цьому офіційний індекс менеджерів із закупівель країни (PMI), який вимірює виробничу активність, зріс у січні порівняно з груднем, згідно з даними Національного бюро статистики (NBS).
Тим часом, Міжнародний валютний фонд (МВФ) трохи підвищив прогноз глобального зростання на 2023 рік через «напрочуд стійкий» попит у США та Європі, зниження цін на енергоносії та поновлення роботи економіки Китаю після того, як Пекін відмовився від своїх суворих заходів. боротьбі з COVID-19. обмеження.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :