Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Акції в Азії коливаються після падіння Волл-стріт через ворожнечу між Трампом і ФРС

08:43 22.04.2025 |

Фінанси

 

Більшість азіатських акцій у вівторок рухалися у флетово-низькому діапазоні, оскільки інвестори залишалися на межі через торгові мита президента США Дональда Трампа і його постійну критику голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла.

Коментарі Трампа на адресу Пауелла, зокрема, про те, що США ризикують потрапити в рецесію, якщо ФРС не знизить процентні ставки, викликали різкі втрати на Волл-стріт в понеділок, частина з яких перекинулася на Азію.

Але ф'ючерси на американські фондові індекси зросли на азіатських торгах, а ф'ючерс на S&P 500 виріс на 0,6% на тлі ознак потенційного відскоку. Цього тижня основна увага була зосереджена на майбутніх ключових показниках прибутку за перший квартал, а компанія Tesla Inc відзвітує пізніше в цей же день.

Настрої на азіатських ринках залишалися слабкими, оскільки США і Китай показали мало ознак деескалації запеклої торгової війни. Побоювання щодо посилення монетарних умов в Японії також підважували.

Китайські індекси Shanghai Shenzhen CSI 300 і Shanghai Composite у вівторок рухалися в вузькому діапазоні, в той час як гонконгський Hang Seng втратив 0,5%, оскільки торгівля відновилася після довгих вихідних.

Акції компаній електронної комерції JD.com і Meituan впали більш ніж на 6% кожна на тлі зростаючих ознак загострення конкуренції в прибутковому секторі доставки продуктів харчування.

Міністерство торгівлі Китаю в понеділок застерегло країни від укладання торговельних угод з США за рахунок Пекіна, а також звинуватило Вашингтон у зловживанні митами.

Коментарі Пекіна з'явилися на тлі запеклої торговельної війни між найбільшими економіками світу після того, як на початку квітня Трамп підвищив мита на Китай до 145%. Китай відповів 125% митом на американські товари.

Пекін неодноразово критикував мита Трампа і досі не демонстрував відкритості до переговорів з Вашингтоном. Високі американські мита загрожують вплинути на експортно-орієнтовані сектори Китаю, а також підірвати місцеве зростання.

Японський індекс Nikkei 225 впав на 0,1%, тоді як TOPIX не змінився. Експортоорієнтовані сектори залишаються під тиском сильної ієни, яка досягла найсильнішого рівня за останні сім місяців на тлі підвищеного попиту на безпечну гавань.

Прем'єр-міністр Японії Сігеру Ісіба заявив у понеділок, що, хоча країна не має наміру розривати торговельну угоду, укладену зі США у 2019 році, вона висловить «серйозне занепокоєння» з приводу невідповідностей між угодою і останнім раундом мит Трампа.

Особливе занепокоєння викликали запроваджені Трампом 25% мита на всі іноземні автомобілі, які можуть суттєво вплинути на деякі з найбільших японських компаній. Коментарі Ісіби з'явилися в той час, коли Японія готується до торговельних переговорів зі США, при цьому Ісіба також попередив, що країна не буде просто відкрито поступатися в дискусіях.

На японські ринки також тиснули постійні побоювання щодо подальшого підвищення процентних ставок Банком Японії після того, як дані по споживчій інфляції за березень зросли, як і очікувалося, залишаючись значно вищими за цільовий показник Банку Японії.

Цього тижня основна увага буде прикута до даних японського індексу менеджерів із закупівель за квітень, які вийдуть в середу.

Азійські ринки рухались у вузькому діапазоні. Австралійський ASX 200 не змінився напередодні квітневого індексу ділової активності PMI, який вийде в середу, в той час як південнокорейський KOSPI трохи виріс перед даними по валовому внутрішньому продукту за перший квартал, які вийдуть пізніше на цьому тижні.

Сінгапурський індекс Straits Times виріс на 1,2%, оскільки підвищена економічна невизначеність змусила інвесторів шукати притулку в акціях місцевих банків.

Ф'ючерси на індійський індекс Nifty 50 відкрились позитивно після того, як напередодні зросли більш ніж на 1%.

За матеріалами: investing.com
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,6036
 0,1055
0,25
EUR
1
47,1868
 0,1259
0,27

Курс обміну валют на вчора, 10:43
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1846  0,01 0,01 41,8654  0,00 0,00
EUR 46,8673  0,09 0,19 47,6938  0,09 0,19

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5900  0,13 0,31 41,6050  0,14 0,32
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес