Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

BYD додала автоматичне паркування 4 рівня в систему God's Eye і пообіцяла компенсувати збитки в разі ДТП

11:54 11.07.2025 |

Транспорт

 

BYD оголосила про впровадження функції автономного паркування четвертого рівня (L4) у свою фірмову систему допомоги водієві God's Eye. Незвичайним бонусом стала обіцянка компенсувати збитки в разі, якщо автопаркувальник все ж не впорається із завданням і зашкодить майну.

Оновлення надійде OTA-каналом для систем God's Eye B і C, які використовуються в більшості моделей BYD - від флагманів до недорогих електромобілів. Як наголошується в повідомленні компанії в Weibo, йдеться про сценарії, де автомобіль повністю самостійно виконує маневр, без участі водія.

BYD називає себе першою компанією, яка дає офіційну гарантію на автономне паркування. Компанія пообіцяла компенсувати всі витрати на ремонт, збитки третім особам і можливі тілесні ушкодження, спричинені збоями системи або помилками алгоритму.

Система God's Eye була презентована в лютому 2025 року і поступово впроваджується в усі сучасні моделі BYD, включно з бюджетним Seagull, вартість якого в Китаї стартує приблизно з 10 тисяч доларів США. Зараз на дорогах уже понад 1 мільйон автомобілів із God's Eye.

Крім паркування, God's Eye підтримує автоматичне водіння на шосе з контролем з боку водія. Найближчим часом BYD обіцяє масштабне оновлення системи, яке поліпшить не тільки паркувальні функції, а й загальну безпеку руху.

За матеріалами: gagadget.com
Ключові теги: BYD
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
42,1838
 0,0196
0,05
EUR
1
49,2264
 0,0004
0,00

Курс обміну валют на сьогодні, 09:28
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8679  0,01 0,03 42,4458  0,01 0,03
EUR 48,8847  0,03 0,05 49,5305  0,03 0,06

Міжбанківський ринок на вчора, 17:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 42,1550  0,04 0,08 42,1950  0,05 0,11
EUR 49,2115  0,07 0,15 49,2415  0,09 0,18

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес