Фінансові новини
- |
- 23.12.24
- |
- 11:58
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Нафта дешевшає на тлі зростання запасів сирої нафти в США, торгується у вузькому діапазоні
14:06 16.02.2023 |
Ціни на нафту знизилися в четвер після значного зростання запасів нафти в США, але продовжували торгуватися у вузькому діапазоні, оскільки надії на відновлення попиту в Китаї залишаються в центрі уваги.
Ф'ючерси на нафту Brent впали на 36 центів, або 0,42%, до 85,02 долара за барель до 10:42 за Гринвічем. Ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали на 29 центів, або 0,37%, до 78,30 долара.
На ціни минулого тижня вплинуло більше, ніж очікувалося, зростання запасів сирої нафти в США. Запаси зросли до найвищого рівня з червня 2021 року, повідомило в середу Управління енергетичної інформації (EIA).
Збільшення відбулося в основному через коригування даних, яке, за словами аналітиків, зменшило вплив на ціни на нафту.
«Цього тижня Brent знову не змогла перевищити 100-денну ковзну середню. Разом зі значним зростанням нафти в США ціни залишаються під тиском», - сказав аналітик UBS Джованні Стауново.
Вартість Brent коливалася в діапазоні 80-90 доларів за барель протягом останніх шести тижнів, тоді як WTI коливалсь від 72 до 83 доларів з грудня.
«Ціни на нафту на даний момент дуже мінливі, і трейдерам є над чим митикувати», - сказав у своїй записці аналітик OANDA Крейг Ерлам, вказуючи на скорочення видобутку нафти в Росії на 500 000 барелів на добу в березні, сильне економічне відновлення Китаю та невизначеність глобальної ситуації. економічні перспективи.
У середу в Міжнародному енергетичному агентстві (МЕА) повідомили, що на Китай припаде майже половина зростання світового попиту на нафту цього року після пом'якшення обмежень щодо поширення COVID-19.
З боку пропозиції ринок уважно стежить за видобутком російської нафти.
«Відкрито для тлумачення, як міжнародні санкції вплинуть на видобуток нафти в країні або до якої міри загарбник використає нафту як важіль впливу», - сказав Тамаш Варга з нафтового брокера PVM.
Експорт російської нафти знизився в січні лише на 160 000 барелів на добу в порівнянні з рівнем до війни в Україні, але близько 1 мільйона барелів на добу буде припинено до кінця першого кварталу, повідомило МЕА.
Ринок шукатиме економічні підказки від низки офіційних осіб ФРС та ЄЦБ, які виступлять у четвер.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :