Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Міжнародна група експертів запропонувала майбутній адміністрації США стратегію припинення війни в Україні

 

Група експертів зі США, Великої Британії, ЄС, України й Росії оприлюднила політичні рекомендації з припинення війни в Україні, адресовані майбутній адміністрації США, які передбачають членство України в НАТО, повідомив американський аналітичний центр "Атлантична Рада" (Atlantic Council).

"У президента Дональда Трампа є можливість провести більш ефективну кампанію тиску на Росію та домагатися припинення війни. Це завадить Росії та її союзникам і зменшить шанси Третьої світової війни", - сказано в преамбулі "Переможної стратегії закінчення війни Росії проти України".

В самих же рекомендаціях йдеться про наступне:

Швидке припинення вогню на існуючих лініях (бойового зіткнення) може призупинити війну високої інтенсивності, але має бути пов'язане з забезпеченням безпеки України. Припинення вогню має бути реалізоване наземними військами. Європейські члени НАТО мають очолити ці зусилля за підтримки США.

Гарантії захисту стануть передумовою довготривалого припинення війни. Можливе членство в НАТО є оптимальним способом забезпечення суверенітету та безпеки України. Вступ України до НАТО не є предметом переговорів з Росією, а має бути вирішено між Сполученими Штатами, їхніми союзниками по НАТО та Україною.

Захист України з боку НАТО може бути побудований на основі її ресурсів, бойового духу, передових військових технологій і загартованої в боях армії. Ця армія, хоч і є найпотужнішою в Європі за межами Росії, все одно потребуватиме посилення зовнішньою підтримкою. Зростаючі можливості європейських військових можуть забезпечити додаткову підтримку, необхідну українцям для стримування майбутньої війни. Зброя США матиме у цьому важливе значення.

Як і у випадку із Західною Німеччиною, яка приєдналася до НАТО в 1955 році, оборонні гарантії НАТО стосуватимуться лише тієї частини української території, яка знаходиться під контролем українського уряду. Сполучені Штати повинні відхилити вимогу Росії про примусовий нейтралітет і де-факто роззброєння України.

Сполучені Штати та Європа не повинні визнавати претензії Росії на українську територію та відкидати будь-які зміни кордонів силою, як це було зроблено в Доктрині Стімсона 1932 року (Маньчжурія), Декларації Уеллса 1940 року (країни Балтії) та Декларації Помпео 2018 року (Крим).

Як член НАТО Україна зобов'язується відновити свою територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів мирними та дипломатичними засобами. До її вступу союзники зроблять додаткові кроки для інтеграції України в Альянс, зокрема, запропонувавши Україні постійне місце в Північноатлантичній раді, а українському генералу - місце у Військовому комітеті.

Європа має зробити більше для безпеки України та своєї власної. Сполучені Штати та Європа повинні зміцнювати спільну діяльність та інвестиції в свою оборонну промисловість.

США та їхнім союзникам потрібна нова політика стримування Росії. Це також включає збереження заморожених російських суверенних активів і обмежень на технології, а також обережність у знятті санкцій. Не повинно бути повернення до залежності від російських енергоносіїв чи інших ресурсів. Союзники повинні бути готові посилити економічний тиск і змусити Росію заплатити ціну, якщо вона порушить умови припинення вогню.

Описані тут дії, які можуть мати необхідну громадську підтримку в Україні, принесуть мир Європі, сприятимуть безпеці та процвітанню Сполучених Штатів та їхніх союзників, забезпечать стримування потенційних агресорів і відновлять американське світове лідерство: чітка переможна стратегія. "Переможна стратегія закінчення війни Росії проти України" була напрацьована в рамках дискусії експертів зі Сполучених Штатів, Великої Британії, держав-членів Європейського Союзу, України та Росії, яку 2-3 грудня організували в Мічиганському університеті Weiser Center for Europe and Eurasia і Atlantic Council.

Серед розробників цього документу фігурують колишні посли США в Україні Джон Гербст та Вільям Тейлор, колишній заступник держсекретаря США Стівен Біган, екс-заступниця міністра оборони України Аліна Фролова, екс-міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, перший заступник голови комітету у закордонних справах Верховної Ради України Григорій Немиря.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Ключові теги: США
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
42,0325
 0,1336
0,32
EUR
1
43,8735
 0,2316
0,53

Курс обміну валют на вчора, 11:03
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8740  0,12 0,28 42,5380  0,13 0,30
EUR 43,5280  0,00 0,00 44,3144  0,06 0,14

Міжбанківський ринок на вчора, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 42,0500  0,13 0,31 42,0800  0,12 0,28
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес