Ім'я користувача:
Пароль:
Новини
Топ-новини
Фінансові новини
Фінанси
Банки та банківські технології
Страхування
Новини економіки
Економіка
ПЕК (газ та електроенергія)
Нафта, бензин, автогаз
Агропромисловий комплекс
Право
Міжнародні новини
Україна
Політика
Бізнес
Новини IT
Транспорт
Аналітика
Агропромисловий ринок
Політика Міжнародна аналітика Бізнес Прес-релізи Новини компаній Корирування Курс НБУ Курс валют Курс долара Курс євро Курс британського фунта Курс швейцарського франка Курс канадського долара Міжбанк Веб-майстру Інформери Інформер курсів НБУ Інформер курс обміну валют Інформер міжбанківські курси Графіки Графік курсів валют НБУ Графік курс обміну валют Графік міжбанківській курс Експорт новин Інформація про BIN.ua Про сайт BIN.ua Реклама на сайті Контакти Підписка на новини
Міжнародна аналітика
Прес-релізи
Новини компаній
Корирування
Курс НБУ Курс валют Курс долара Курс євро Курс британського фунта Курс швейцарського франка Курс канадського долара Міжбанк Веб-майстру Інформери Інформер курсів НБУ Інформер курс обміну валют Інформер міжбанківські курси Графіки Графік курсів валют НБУ Графік курс обміну валют Графік міжбанківській курс Експорт новин Інформація про BIN.ua Про сайт BIN.ua Реклама на сайті Контакти Підписка на новини
Курс валют
Курс долара
Курс євро
Курс британського фунта
Курс швейцарського франка
Курс канадського долара
Міжбанк
Веб-майстру
Інформери
Інформер курсів НБУ
Інформер курс обміну валют
Інформер міжбанківські курси
Графіки
Графік курсів валют НБУ
Графік курс обміну валют
Графік міжбанківській курс
Експорт новин
Інформація про BIN.ua
Про сайт BIN.ua
Реклама на сайті
Контакти
Підписка на новини
ApelsinBud — онлайн-платформа, на которой собраны материалы для дома и коммерческих проектов: кирпич, блоки, смеси, утеплители, кровля, металлопрокат, инструменты и расходные материалы.
Курс НБУ на завтра
Курс обміну валют на сьогодні, 09:41
Міжбанківський ринок на сьогодні, 17:01
Кабінет Міністрів запускає нову програму - "Точка опори", яка дозволить роботодавцям зберегти робочі місця у період простою після обстрілів.
Апеляційна палата ВАКС залишила без змін вирок для колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.
Три структурні маяки, які Україна мала виконати до кінця березня 2026 року у рамках програми розширеного фінансування (EFF) Міжнародного валютного фонду (МВФ) залишились не виконаними, свідчать дані на сайті консорціуму RRR4U.
Президент України Володимир Зеленський та виконувач обов'язків прем'єр-міністра Болгарії Андрей Гюров у понеділок, 30 березня, підписали у Києві двосторонню безпекову угоду строком на десять років.
Верховна Рада розгляне законопроєкт №11115 щодо регулювання діяльності Telegram та інших цифрових платформ. Документ уже отримав одноголосну підтримку профільного парламентського комітету. Про це повідомив автор законопроєкту народний депутат Микола Княжицький.
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Wccftech повідомляє про відчутне зниження ціни DDR5 на Amazon, Newegg та в інших ритейлерів США.
Функція Quick Share в One UI 9 отримає підтримку бездротового обміну файлами через NFC. Для цього користувачам буде достатньо розмістити два смартфони один біля одного, передає Android Authority.
Європейський парламент більшістю голосів підтримав пропозиції до закону про штучний інтелект, які, серед іншого, передбачають заборону додатків, що генерують фейкові оголені зображення реальних людей.
Google запустив функцію Search Live у 200 країнах, з Україною включно: вона дозволяє вести інтерактивні діалоги з Пошуком у режимі ШІ, з використанням камери та голосу.
Поки власники сучасних смартфонів з острахом дивляться на прогноз погоди, де обіцяють бодай -10°C, китайські вчені вирішили зайти з козирів.
Google оголосила про масштабне оновлення для Google TV, яке інтегрує три нові можливості на базі Gemini. Мета нововведень - перетворити телевізор на активного помічника, який забезпечує не лише розваги, а й інформативний контент.
Федеральна комісія зі зв'язку США (FCC) визнала всі нові моделі маршрутизаторів, виготовлені за межами країни, загрозою національній безпеці та включатиме їх до списку Covered List, повідомляє Engadget.