Фінансові новини
- |
- 14.11.24
- |
- 00:33
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Чому англійська — міжнародна мова?
09:57 11.12.2023 |
Коли ми уявляємо мову, що об'єднує людей по всьому світові, першою на думку спадає саме англійська. І це цілком виправдано, адже за даними сайту Ethnologue вона посідає перше місце за кількістю країн, в яких нею володіють. Лише уявіть собі — 137 держав, і це при великому розриві з другим місцем (59 країн використовують арабську). Ви ніколи не цікавилися, чому склалося саме так? Чому англійською говорять близько 20% від усього населення планети? Розбираємо головні причини нижче.
Причина №1: Ділові відносини
Оскільки США займають домінувальні позиції у світовій торгівлі та фінансах, англійська стала ключовим інструментом в економіці. І так само, вона є важливою, якщо ви бажаєте закріпитися в міжнародному бізнесі або комерції.
Англійська мова — невіддільна частина світового ринку праці. За допомогою неї перед вами відкриваються широкі можливості, адже кількість вакансій — безмежна. Крім того, вона є чудовим бустом для вашого кар'єрного зросту, та допоможе досягти довгоочікуваного переводу за кордон.
Загалом, тут все просто: якщо хочете досягти нових професійних висот, розширити клієнтську базу, підтримувати нормальні зв'язки зі своїми бізнес-партнерами чи інвесторами, вчіть English.
Освоюйте англійську із Speak Well: запишіться на індивідуальні заняття з англійської мови та покращуйте ваші мовні навички ефективно та швидко.
Причина №2: Туризм
В найпоширеніших туристичних напрямках з великою ймовірністю ви можете зустріти англійську. Балі, Крит, Рим, Дубаї тощо — місцеві чудово розуміють цю мову (в останньому прикладі вона використовується майже на одному рівні з арабською). Від аеропортів до готелів, від екскурсій з гідом до походів у місцеві кафе чи ресторани — комунікація тут не викликатиме жодних проблем. Англійська допомагає встановити контакт з людьми майже з будь-якого куточка світу, а також отримати потрібну інформацію щодо маршрутів, транспорту, інфраструктури та оперативно вирішити форс-мажорні ситуації.
Причина №3: Наукова діяльність
Більшість наукових робіт публікується у спеціалізованих журналах англійською. Так, всесвітня база даних наукової літератури Scopus висуває перелік обов'язкових критеріїв для періодичних видань. Одним з таких є написання англійською мовою анотацій та назв робіт.
Найкращим дослідницьким центром світу визнано Brookings Institution, що базується у Вашингтоні. І взагалі, у Штатах сконцентрована найбільша кількість наукових інститутів (понад 1800).
Причина №4: Кіноіндустрія і музика
Голлівуд давно захопив першість у світовому кінематографі, а серіали від Netflix та інших американських і англійських стрімінгових платформ б'ють світові рейтинги чи не щомісяця. Тому нерідко доводиться дивитися фільми в оригіналі одразу після прем'єри. А ще широкою славою вирізняється англомовна музична індустрія. Для популяризації власної творчості та здобуття нової аудиторії по всьому світові, виконавці пишуть пісні саме англійською.
Причина №5: Інтернет
Якщо ви є активним користувачем соціальних мереж, зокрема Instagram або Х (донедавна Twitter), то напевне регулярно зустрічаєте пости англійською. Це легко пояснюється тим, що платформи є американськими та в них ведуть діяльність світові зірки з мільйонами підписників зі всього світу, яких об'єднує English. Та навіть відкинувши соцмережі, заходячи просто в інтернет існує висока ймовірність натрапити на англомовні новини зі світових новинних видань (CNN, The New York Times, The Guardian і багато інших).
У підсумку, велику роль відіграє принцип снігової кулі. Оскільки англійська настільки поширена, все більше людей мають на меті її опанувати: для роботи, престижного навчання, бізнесу, слідкування за світовими подіями тощо. І цей механізм вже не зупинити, тому радимо вам також приєднуватися!
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :