Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Азіатські або європейські сонячні панелі: який продукт кращий?

Іноді питання про якість пов'язане тільки з походженням фотоелектричних панелей, що являє собою велике спрощення. Ще більш дивно порівнювати якість фотоелектричних панелей тільки на основі місця виробництва. На жаль, ці типи порівнянь все частіше зустрічаються. Однак ми не завжди керуємося важливими факторами. Це, в свою чергу, свідчить про низький рівень змістовності і брудну гру, в якій забувають про найголовніше – клієнта.

сонячні панелі

Що шукати, коли ми обираємо сонячні панелі?

Чи вибираємо ми європейські або азіатські сонячні панелі, буде залежати від факторів, які ми можемо перевірити самостійно. Інформаційне агентство вказує, що рейтинг не стосується якісної оцінки продукції компаній. Чи не краще тоді спиратися на факти, не піддаючись маніпуляціям і поверхневому аналізу, і задатися питанням, що насправді впливає на високий стандарт продукту і безпеку інверторів? Про це важливо подумати перш, ніж замовляти готові комплекти сонячних електростанцій, які можна знайти за посиланням https://www.solargarden.com.ua/product-category/komplekty/.

Калібрування пристроїв, в тому числі для тестування модулів, має вплив на точність виготовлення і на термін служби. Фотоелектричні модулі створюються на сучасній лінії виробника. Модулі тестуються три рази на етапі виробництва, що гарантує точність вимірювання.

Матеріали, що гарантують термін служби

Компоненти, які використовуються, є ще одним ключовим елементом, що визначає якість фотоелектричних панелей. Важливі подвійні процедури випробувань на міцність, що підтверджує стійкість модулів до зовнішніх кліматичних факторів протягом 25 років роботи.

Випробування на теплову вологість, проведене в незалежному випробувальному блоці, підтвердило стійкість фотоелектричних модулів до тривалого проникнення вологи. Завдяки цьому фотоелектричні панелі стійкі до корозії, деламінації і пошкодження розетки. Крім того, тест теплового циклу показує відсутність зниження продуктивності модулів при екстремальних температурах.

сонячні панелі

Європейські та азіатські сонячні панелі проти зміни клімату

В останні роки всі ми переживаємо динамічні зміни клімату. Все частіше відбуваються явища посухи, вихорів і опадів, які викликають підтоплення. Всі панелі мають ряд сертифікатів механічної міцності, наприклад, на статичне та на динамічне навантаження, викликане вітром. Сертифікат стійкості до граду підтверджує, що модулі витримують удари, як від м'яча для гольфу, що мчить зі швидкістю 33,9 м/с.

Маркетингова або реальна гарантія: європейські та азіатські сонячні панелі

Сертифікати підтверджують якість і багато говорять про використовувану сировину для виробництва і правильне виробництво продукту. Також варто звернути увагу на гарантійні записи. Вони визначають рівень безпеки інвестора. На додаток до тривалості гарантії, необхідно перевірити, в якій правовій системі буде розглядатися ваша гарантія. Європейські і азіатські сонячні панелі повинні мати відповідні сертифікати.

 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
38,0492
 0,1585
0,41
EUR
1
41,2035
 0,0933
0,23

Курс обміну валют на сьогодні, 10:36
  куп. uah % прод. uah %
USD 38,0642  0,06 0,16 38,6038  0,08 0,20
EUR 41,2565  0,07 0,17 41,9950  0,08 0,20

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:35
  куп. uah % прод. uah %
USD 37,9800  0,26 0,68 38,0200  0,23 0,60
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес