Фінансові новини
- |
- 22.12.24
- |
- 10:06
- |
- RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Навчальне обладнання та парти для початкових класів НУШ — обладнання за Наказами МОН
13:56 28.07.2020 |
Одним із найбільш обговорюваних і спірних нововведень освітньої реформи стало зонування навчального простору в початковій школі. З її початку минуло вже два роки, тож ми вирішили дізнатися: чи відбулися рекомендовані зміни згідно з концепцією Нової Української Школи, чи всюди закуплені одномісні парти та як зараз виглядають кабінети для початкових класів?
Доцільність зонування в НУШ: думка педагогів
Нові проєкти навчальних закладів створюються з урахуванням вимог інклюзивної освіти, безбар’єрного середовища та особливостей новітнього підходу до навчання. В старих же будівлях і приміщеннях забезпечити дотримання цих умов важко, а подекуди — й зовсім неможливо. Але освітяни не опускають руки.
Що може порадити колегам Лариса Володимирівна Чекмарьова, директорка КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів", що знаходиться в Луганській області?
В нових школах, що будувалися вже з урахуванням актуальних стандартів НУШ, такої проблеми не виникає. Наприклад, київська «Гімназія А+» труднощів із зонуванням точно не має: просторі великі приміщення дозволяють розмістити все необхідне обладнання для навчання, не забираючи вільний простір.
Стан шкільних приміщень — що кажуть батьки першокласників?
Які труднощі виникають у вчителів під час обладнання кабінетів початкових класів ми вже з’ясували — проблеми виявилися закономірними та поступово вирішуються завдяки старанням педагогів. А от що з приводу нових норм навчання і закупівлі сучасніших меблів для першокласників думають їхні батьки? Адже вони також мимоволі стали активними учасниками процесу реформування освіти в Україні. Нам вдалося поспілкуватися з батьками учнів початкових однієї зі столичних шкіл.
Що ж, змінами в самому підході до освіти та якістю сучасних навчальних засобів — дидактичні матеріали для НУШ, купити достатню кількість якої для всіх дітей тепер повинна кожна сучасна школа — батьки задоволені. Діти, судячи з відгуків, також: вони залюбки погоджуються навчатись у форматі гри, вивчати шкільні дисципліни з практичного боку та працювати над цікавими проєктами в групах. Але чи дійсно нова система навчання так ідеально вписалась у звичну для нас «радянську» школу? Чи мають зауваження батьки?
Що ж, у цьому питанні виявляється і вчителі, й батьки мають однакову думку. Основна проблема — не нова техніка й навчальні засоби, відсутність фінансування чи невеликий вибір обладнання. Набагато більше незручностей виникає при спробах облаштувати сучасний навчальний простір у старих тісних будівлях, переповнених школярами. Але, на жаль, найближчим часом залишається лише пристосовуватися до ситуації.
Як знайти спеціаліста з обладнання шкільних кабінетів
У вітчизняних реаліях виявилося доволі непросто притримуватися нових стандартів освіти. Власними силами вчитель із завданням підбору й закупівлею навчального обладнання й умеблюванням кабінетів справлятися не може. Та цього й не потрібно, адже на допомогу приходять виробники й постачальники обладнання, техніки й засобів навчання, які можуть стати справжніми однодумцями та помічниками педагогів у цій нелегкій справі.
Лариса Володимирівна рекомендує свого надійного перевіреного партнера — компанію «Бі-Про»:
Людмила Валентинівна Потрібна, завідувачка методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту та культури Ренійської районної Державної адміністрації, що в Одеській області, також згодна з колегою:
Що краще характеризує постачальника, ніж такі схвальні відгуки від людей, що дбають за розвиток сучасної освіти та роблять у нього неоціненний внесок? Тож якщо ви плануєте купити сучасне навчальне обладнання для школи, ціна якого стовідсотково відповідає якості, та ще й отримати якісний сервіс і повний клієнтський супровід, сміливо звертайтеся до «Бі-Про» — телефонуйте (044) 353-33-77 чи заходьте на сайт компанії.
|
|
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :