Фінансові новини
- |
- 10.02.26
- |
- 21:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Goldman Sachs улучшил прогноз для сырьевого рынка на ближайшие 3 месяца
09:59 11.03.2013 |
Аналитики Goldman Sachs улучшили трехмесячный прогноз для сырья до "выше рынка" с "нейтрального уровня", ссылаясь на то, что недавняя распродажа, связанная с обеспокоенностью темпами экономического роста в Китае, была чрезмерной.
"Что касается меди, мы думаем, что спрос со стороны Китая будет расти как сезонно, так и на фоне продолжающегося роста числа близких к завершению строек, продаж недвижимости и энергетической инфраструктуры, - цитирует сообщение банка издание MarketWatch. - Кроме того, мы ожидаем поддержки из-за улучшения ситуации в жилищном секторе США".
По мнению аналитиков, по этой причине медь может подорожать до $9 тыс. за тонну в ближайшие полгода. Однако в течение 12 месяцев цена металла может опуститься до $8 тыс. за тонну из-за сокращения числа завершающихся строек.
Ограниченные поставки нефти будут поддерживать котировки контрактов на Brent с поставкой на следующий месяц около нынешних уровней, в то время как более дальние контракты "встали на крепкий якорь" в районе $90 за баррель, отмечает Goldman Sachs.
Эксперты банка ожидают, что рассчитываемый S&P индекс GSCI Enhanced Commodities, в расчет которого входят 24 вида сырья, увеличится на 3% за 12 месяцев благодаря повышению цен на промышленные металлы (на 7%), животноводческую продукцию (на 5%) и энергоресурсы (на 3%). Месяц назад Goldman Sachs прогнозировал рост индикатора за год на 1%.
С начала текущего года GSCI Enhanced опустился примерно на 0,3%, в том числе медь подешевела на 2,4% - до $7740 за тонну. Апрельские контракты на Brent завершили торги в пятницу по цене $110,85 за баррель.
Инвесторы должны рассматривать акции в качестве долгосрочных инвестиций, полагают аналитики. Банк присвоил этому классу активов рейтинг "выше рынка" на 12-месячный период в ожидании восстановления темпов подъема мировой экономики и ускорения роста корпоративных прибылей. Однако в краткосрочной перспективе фондовый рынок будет консолидироваться, исходя из чего рекомендация Goldman Sachs на трехмесячный период находится на "нейтральном уровне".
Эксперты указывают на сохранение в краткосрочной перспективе таких рисков, как результаты парламентских выборов в Италии, значительные потребности Испании в финансировании и вероятная необходимость рекапитализации банков на Кипре.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Мобільний оператор lifecell виступив проти об'єднання вежових компаній
Київстару та Vodafone. У заяві компанії сказано, що, на її думку, це
призведе до монополізації ринку.
Україна відкриває експорт дронів, повідомив президент Володимир
Зеленський під час спілкування з викладачами та студентами Київського
авіаційного інституту.
Мінфін України та Світовий банк підписали угоду про надання
грантового фінансування від Японії та Канади на загальну суму у майже
691 млн доларів США.
Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
Теплогенератори, теплові пушки, газові обігрівачі та дизельний обігрівач можуть мати однакові характеристики в каталозі, але в реальних умовах працювати зовсім по-різному.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Ціни на нафту, ймовірно, поступово знижуватимуться цього року, оскільки
хвиля зростання пропозиції сформує профіцит на ринку. Водночас
геополітичні ризики, пов'язані з Росією, Венесуелою та Іраном, і надалі
підживлюватимуть волатильність.
Європейські нафтопереробні заводи (НПЗ) змушені інвестувати у проєкти
енергетичного переходу, оскільки сучасні й технологічно складніші
конкуренти в Азії, на Близькому Сході та в Африці вже призвели до
закриття частини підприємств у Європі.
Сьогодні країну живлять пальним десятки маршрутів постачання - водним транспортом, залізницею, автоцистернами. Пункти переливу нафтопродуктів з європейської на українську колію розкидані вздовж всього кордону.
Останні дані показують слабкий попит на нафту в усіх економіках, і різке
відновлення видається малоймовірним, споживання в країнах, що
розвиваються, виявилося слабкішим за очікування.
Різке зростання котирувань на бензин у середині червня і призвело до
суттєво збільшення вартості цього автомобільного пального. Але був у
бензину фактор, який суттєво напружував ситуацію, - різке зростання
попиту на імпорт.
Попри закриття Суліни увечері 15 травня, ресурсу на півдні було більш
ніж достатньо, а на заході цього взагалі ніхто не відчув через активні
прокачування трубою й не менш активні подачі залізницею.
ОККО орендує мережу KLO з 57 АЗС. Сюжет із ОККО-KLO звісно претендує на
подію року, але насправді головна інтрига не тут. Хто стане новим
власником мережі Ігоря Коломойського - «Авіас», ANP тощо? Оце головне
питання.
Акції технологічних та софтверних компаній обвалилися на тлі побоювань,
що розвиток штучного інтелекту (ШІ) витіснить бізнес-моделі традиційних
розробників програмного забезпечення (ПЗ).
Українська defense tech компанія Swarmer подала заявку на первинне розміщення акцій (ІРО) на американській біржі Nasdaq.
Автомобіль перебуває в активному використанні вже 18 місяців без
тривалих простоїв. За цей час власник проїжджав у середньому майже 500
км щодня, що робить цей випадок особливо показовим з точки зору зносу.
Аналітики найближчим часом прогнозують суттєве подорожчання оперативної пам'яті та твердотільних накопичувачів, пише NotebookCheck
Згідно з документом, SpaceX та xAI спільно створять у космосі
потужний обчислювальний центр, величезні потреби в енергії якого будуть
компенсуватися за рахунок енергії Сонця
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.