Фінансові новини
- |
- 12.01.26
- |
- 04:36
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Флиппинг вновь входит в моду на рынке недвижимости США
19:02 30.07.2013 |
![]() |
| Джон Хелмик |
Владелец компании Gorilla Capital из американского штата Орегон Джон Хелмик не гнушается покупать дома, в которых пахнет кошачьей мочой. Не останавливают его при покупке недвижимости ни крысы, ни летучие мыши, ни какие-либо другие животные, поселившиеся в жилище. Наоборот, сообщает немецкое деловое издание Handelsblatt, на рынке недвижимости бизнесмена интересуют самые плохие предложения. Приобретая подобный объект, американец вкладывает в него деньги, после чего продает в течение 60-120 дней. В среднем, отмечает издание, прибыль с продажи составляет 13%.
На языке профессионалов подобная схема - приобретение и дальнейшая перепродажа недвижимости в течение шести месяцев - называется "флиппингом". За один только прошлый год фирма Хелмика продала таким образом 400 объектов, в нынешнем году компания планирует реализовать до 500 объектов более чем в восьми штатах США.
"В сфере недвижимости немало людей, которые либо просто-напросто не хотят вообще ничего делать, либо просто что-то там подкрашивают и кладут новый ковер. Потому там большая конкуренция, - рассказывает предприниматель. - Дома же, которые покупаем мы, такие компании не интересуют".
В настоящее время, говорится в статье, цены на дома в США растут, и флиппинг вновь входит в моду. Как уверяет партнер техасской компании Mortgage Banking Solutions Дэвид Ликкен, к увеличению числа флиппинговых сделок привело существенное повышение цен на недвижимость. За первое полугодие 2013 года, как сообщает Bloomberg, число подобных сделок возросло на 19% по сравнению с аналогичным временным периодом в предыдущем году и на 74% по сравнению с 2011 годом. В нынешнем году, подчеркивает издание, специалисты ожидают рекордных показателей.
Между тем фирма Хелмика, стабильно растущая на 20-50% в год, совсем не опасается того, что у нее могут появиться конкуренты. Все дело в том, говорится далее, что в отличие от других флипперов, Gorilla Capital активна не в одном, а сразу в нескольких регионах страны. "Если в 2009 и 2010 годах больше всего сделок заключалось в Аризоне, то теперь на очереди Юта и Айдахо", - заявляет Хелмик.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :



Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент Дональд Трамп
дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії.
Littop Enterprises, Bordo Management і Bridgemont Ventures програли арбітражну справу щодо Укрнафти
Канада прагне суттєво збільшити обсяг зброї та військового спорядження, що виготовляється разом із Україною.
Гарантії безпеки для України ґрунтуватимуться на трьох головних принципах, наголосила фон дер Ляєн.
Прем'єр Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон і
президент Володимир Зеленський підписали декларацію про наміри
розгортання військ в Україні у разі укладення мирної угоди.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Нафтовий гігант Chevron Corp, глобальні торговельні доми Vitol і
Trafigura, а також інші компанії конкурують за угоди з урядом США на
експорт сирої нафти з Венесуели.
Українські транспортні компанії можуть здійснювати міжнародні перевезення без бюрократичних дозволів майже до 40 держав
Кабінет міністрів звільнив Олега Гоцинця з посади голови Державної служби геології та надр України.
Ціни на нафту зростають другий день поспіль через невизначеність щодо
майбутнього постачання з Венесуели та посилення побоювань щодо видобутку
в Ірані, де тривають заворушення.
Ринок сільськогосподарських земель України у 2025 році змінився. На
початковому етапі відкриття ринку ключовим чинником був обсяг земельного
банку, тепер - якість та розташування ділянок.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Top Lead за підтримки Міністерства цифрової трансформації України провела дослідження
використання штучного інтелекту українськими компаніями.
На CES 2026 компанія AMD анонсувала свій новий флагманський процесор Ryzen 7 9850X3D, який став найшвидшим у серії 9000X3D. Чип базується на архітектурі Zen 5 і оснащений технологією AMD 3D V-Cache другого покоління, що забезпечує виняткову ігрову продуктивність, особливо в порівнянні з конкурентами.
Попри намагання Павла Дурова дистанціюватися від Кремля, фінансова
звітність Telegram свідчить про глибоку залежність платформи від
російського капіталу
На CES 2026 NVIDIA представила нове покоління технології
масштабування DLSS 4.5. Оновлення представляє Dynamic Multi Frame
Generation, новий режим 6X Multi Frame Generation та модель другого
покоління для DLSS Super Resolution.
Продаж легкових машин у Великій Британії у 2025 році зріс за підсумками
третього року поспіль і вперше з доковідного 2019 року перевищив 2 млн
автомобілів.
NVIDIA представила Rubin — новий суперкомп’ютер для ШІ, який прискорює навчання та інференс моделей при нижчих витратах порівняно з попередніми системами
Компанія Qualcomm на виставці CES 2026 оголосила про випуск нового
процесора Snapdragon X2 Plus, який стане доступним у комп'ютерах нижчого
цінового сегмента порівняно з моделями серії X2 Elite.
Українські міста 2025 року отримали 107 тролейбусів, з них 75 нових, проти 34 тролейбусів (28 нових) у 2024 році