Фінансові новини
- |
- 06.05.26
- |
- 11:22
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Татарова звинуватили у поїздках до Росії. Він усе заперечує
18:07 07.11.2024 |
Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров щонайменше 9 разів їздив до Москви після 2014 року, тобто після анексії Криму Росією та початку війни на Донбасі. Про це стверджують журналісти проєкту "Схеми" (Радіо Свобода). Сам Татаров цю інформацію заперечує та називає її фейком.
7 листопада "Схеми" опублікували матеріал, згідно з яким Татаров, який у той період вже не був держслужбовцем, а здійснював адвокатську діяльність, відвідував Росію у 2017, 2018 та 2019 роках. А у 2015 році, як стверджують журналісти, він їздив до окупованого Криму.
У 2014 році Росія анексувала український півострів та вторглася на Донбас. Тоді в Україні розпочалася антитерористична операція, яка згодом переросла в операцію Об'єднаних сил, Україна оголосила Росію країною-агресором.
За даними журналістів, востаннє Татаров їздив до Росії через Білорусь наступного дня після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента - 22 квітня 2019 року. Ніяких інших деталей, окрім дат перетину кордону, журналісти не наводять.
У виданні зазначають, що такі висновки зробили після детального аналізу інформації з баз даних про перетин кордону трьох країн - України, Білорусі та Росії. Оскільки після 2014 року пряме авіасполучення між Україною та Росією було зупинене, у більшості поїздок Татаров, як стверджують журналісти, їхав до Москви з Києва через Мінськ.
При цьому "Схеми" повідомляють, що відправляли запит в Офіс президента стосовно цих поїздок Татарова до Росії, але там не відповіли.
Після публікації матеріалу "Схем" ВВС звернулася до Олега Татарова за коментарем. У своїй письмовій відповіді він назвав цю інформацію фейком.
"Зазвичай я не коментую будь-які публікації стосовно себе. Але у звʼязку з війною, що веде Росія проти нашої країни, вважаю необхідним все ж прокоментувати цей фейк, що був поширений сьогодні", - йдеться в коментарі.
Він також заперечив інформацію про будь-які контакти з представниками Росії. "Це абсолютно неприпустимо - поширювати недостовірні дані і навіть натяки щодо начебто наявності моєї комунікації з кимось з Росії чи поїздок на її територію. Тим більше з посиланням на підконтрольні ворогу джерела", - сказав Татаров.

Призначення Олега Татарова у серпні 2020 року заступником керівника Офісу президента викликало хвилю критики на адресу Володимира Зеленського. Експерти, журналісти та антикорупціонери не раз обурювалися тим, що президент запросив до команди одного з ключових посадовців міліції часів Євромайдану, якого пов'язують з масовими затриманнями та кримінальними переслідуваннями проти учасників "Революції гідності" у 2014 році.
Окрім переслідування євромайданівців, Татарову закидають ще і те, що він був адвокатом таких фігур, як депутата від проросійського Опозиційного блоку Вадима Новинського та ексзаступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова.
Проте Володимир Зеленський неодноразово виступав на захист Татарова і заявляв, що той є ефективним на своїй посаді.
На пресконференції у серпні цього року журналісти вчергове запитали президента про його команду, зокрема і про ефективність Олега Татарова. Зеленський вибухнув емоціями і неочікувано заявив, що Татаров і голова СБУ Василь Малюк "вбивали чеченців у Києві" на початку повномасштабного вторгнення РФ.
"Про це знають Сполучені Штати та всі. Олег Татаров разом із Василем Малюком вбивали чеченців в Україні, у Києві. Замало? Вигнати його? Щоб його вбили руські?" - пояснив свою позицію президент.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Велика Британія готується розпочати переговори щодо приєднання до
плану Європейського Союзу з надання Україні кредиту на суму 90 млрд
євро.
Франція запропонувала Греції угоду про передачу всіх її винищувачів
Mirage 2000 Україні в обмін на вигідні умови придбання винищувачів
Rafale у компанії Dassault Aviation.
Зазначається, що розгортання української системи Sky Map на авіабазі
Принца Султана, про яке раніше не повідомлялося, є ознакою того, як
українські військові значно просунулися вперед у технологіях дронів та
боротьби з ними
Посли-постійні представники країн-членів Європейського союзу схвалили як
останній законодавчий акт - зміни до регламенту про багаторічну
фінансову політику ЄС, який був необхідний для забезпечення виплати
Україні
Український президент наголосив, що відновлення "Дружби" Київ пов'язує з
розблокуванням Європейським Союзом кредиту у 90 млрд євро для потреб
України.
Посудомийна машина для багатьох сімей стала такою ж звичною, як
холодильник. Питання сьогодні - не «брати чи не брати», а під які
реальні потреби підбирати
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Європейський Союз планує надати Україні перший транш з кредиту ЄС на
суму 90 млрд євро у кінці травня чи на початку червня 2026 року.
Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо гармонізації сфери
акредитації органів з оцінки відповідності та системи технічного
регулювання з вимогами Європейського Союзу.
Німеччина та Франція пропонують надати Україні «символічні» переваги від
часткового вступу в ЄС, проте без можливості голосувати та доступу до
спільного бюджету до набуття повноцінного членства.
Далі
О'Браєн простежує, як Україна пройшла шлях від спроб утримати
американську підтримку до поступового розвороту в бік самостійності та
пошуку нових міжнародних партнерів.
Україна підписала меморандум про взаєморозуміння з групою офіційних
кредиторів країн Великої сімки (G7) і Паризького клубу щодо
відтермінування виплат за державним і гарантованим державою боргом.
Перший транш військової допомоги Україні, яка буде передана в рамках
кредиту ЄС на суму в 90 млрд євро, буде спрямований на закупівлю дронів
українського виробництва.
Партнери України за підсумками засідання Контактної групи з питань
оборони України (у форматі «Рамштайн») 15 квітня вирішили виділити для
Києва чотири мільярди доларів на посилення ППО і понад півтора мільярда
доларів - на безпілотники.
Аналітичні підрозділи Coinbase Institutional та Glassnode опублікували
прогноз на II квартал 2026 року, в якому оцінили стан крипторинку як
нейтральний.
Використання штучного інтелекту вже стало повсякденною практикою для
більшості студентів і працівників, однак ключовою конкурентною перевагою
на ринку праці в найближчі роки залишатимуться не технічні, а людські
навички - комунікація, лідерство, емоційний інтелект, критичне мислення
та здатність працювати з людьми.
В Києві з 27 квітня на майданчиках КП "Київтранспарксервіс" змінюються тарифи на паркування.
До 2031 року кількість мільярдерів у світі може
сягнути 3915. Найбагатші люди світу накопичують кошти прискореними
темпами через розвиток технологій, зокрема штучного інтелекту.
Google, мабуть, втомилася від порівнянь своїх дата-центрів зі звичайними
серверними фермами. У свіжому пресрелізі компанія фактично проголосила
еру «гіперкомп'ютерів».
Microsoft оголосила про першу в своїй 51-річній історії програму
добровільного дострокового виходу на пенсію для американських
співробітників.
Китайські виробники електромобілів цього року можуть впровадити
інтелектуальні системи водіння на основі LiDAR-них датчиків у моделях
вартістю від 60 000 юанів - про це повідомляє технологічна компанія на
базі штучного інтелекту Robosense