Фінансові новини
- |
- 05.12.25
- |
- 19:18
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Курс доллара на межбанке завершил неделю в том же диапазоне, что и две предыдущие сессии
22:22 16.06.2017 |

Межбанковские торги последнего рабочего дня этой недели, 16 июня, сюрпризов не принесли и завершились в том же диапазоне, что и две предыдущие сессии - 26,01-26,02 грн./$, сообщил UBR.ua начальник управления дилинговых операций Райффайзен банка Аваль Юрий Гриненко.
Интересно, что еще утром на межбанке намечался рост котировок из-за того, что неизвестные покупатели начали скупать американскую валюту. Курс доллара тут же подрос до 26,035-26,045 грн./$. Но его остановили крупные продавцы.
Основная часть торговой сессии проходила спокойно, а курс весь день охранялся на уровне - 26,017-26,035 грн./$. Ближе к закрытию торгов рынок откатился к уровню открытия.
«Сегодня рынок был чуть более волатильный, чем вчера, но по-прежнему без выраженной инициативы в какую-либо из сторон», - отметил заместитель директора департамента казначейства и международного бизнеса Банка Пивденный Олег Ропяк.
«Объективных причин проводить аукцион у Нацбанка не было», - подтвердил директор казначейства Банка Кредит Днепр Олег Куринной.
На следующей неделе банкиры не ждут кардинальных курсовых изменений, хотя диапазон курсовых колебаний озвучивают разный. Так Юрий Гриненко не исключает укрепления гривны на 2-5 копеек до 25,95-26,00 грн./$ на фоне роста предложения в связи с очередным налоговым периодом.
Олег Куринной рассчитывает на сохранения курса гривны в текущем диапазоне - 26.00-26.10 грн./$. США. По мнению директора казначейства Банка Кредит Днепр, основными курсоформирующими факторами будут оставаться сезонные особенности с невысоким спросом и достаточными продажами доллара.
В Банке Пивденный рассчитывают на небольшое удорожание доллара. «Жду локального роста, возможно тестирование 26,20грн./$ в течении 5-7 рабочих дней», - уточнил Олег Ропяк.
В целом банкиры отмечают, что говорить глобальном росте спроса на валюту рано. Как и о дефиците предложения: металлурги обеспечивают достаточное поступления валюты на рынок.
«Стоит отметить, что в мае, по сравнению с апрелем, производство стали выросло на 7,6%. Кроме того, высокие цены на металлопродукцию на мировых рынках нивелируют потери от сокращения промышленного производства в этом году», - объяснил Олег Куринной.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Комітет Верховної Ради з питань бюджету схвалив законорпоєкт "Про державний бюджет на 2026 рік" до другого читання.
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде оголосив про рішення
уряду надати ще пів мільярда доларів на програму PURL, спрямовану на
фінансування американської зброї для ЗСУ.
Німеччина надасть додаткові $200 млн на ініціативу Prioritised Ukraine
Requirements List (PURL) щодо закупівлі американської зброї для України
та додатково виділить EUR25 млн до Комплексного пакету допомоги в рамках
Трастового фонду НАТО
Відповідні зміни закріплені постановою Кабінету міністрів №1555 "Деякі
питання підтримки мобільності громадян України в рамках ініціативи "3
000 кілометрів Україною" від 2 грудня, яка опублікована на урядовому
порталі.
Уряд Швеції оголосив про надання Україні нового пакета цивільної
допомоги на суму понад 1,1 млрд шведських крон (100 млн євро) для
задоволення найнагальніших потреб у відновленні та зміцненні стійкості
країни.
Україна пропонує власникам ВВП-варантів, випущених на номінальну суму $2
млрд 591,219 млн обміняти їх з коефіцієнтом 1,34 на нові амортизовані
єврооблігації України B із погашенням у 2030-32 роках та виплатити за
такий обмін грошову винагороду у розмірі до 7%, йдеться у пропозиції на
Ірландській фондовій біржі та у постанові Кабінету міністрів №1554 від 1
грудня.
Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на тому, де
буде пролягати фактичний кордон з Росією відповідно до мирної угоди,
повідомляє Axios з посиланням на українських чиновників.
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.